Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem nowego użytkownika


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 baca

baca

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 20 Postów
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano 2007-11-25, godz. 19:58

witajcie! Nie moge dokonywac wpisów na forum, bo nie mam uprawnień. O co tu chodzi??

#2 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-11-25, godz. 20:04

Aby mieć uprawnienia, trzeba najpierw zakończyć proces rejestracji. Jak widać, w tej chwili jesteś już zarejestrowany, więc uprawnienia do pisania postów posiadasz. Zatem nie widzę problemu.

Pozdrawiam
.jb

#3 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-01-27, godz. 18:46

mam prozbe do ciebie mozesz napisac do admina forum watchtower ze nie moge sie zarejestrowac, proboje od 2 tygodni, moj login to kwiatu - niech cos z tym zrobia zebym mogl wejsc na forum. z gory dzieki pozdor


pytanie jak długo trzeba czekać na zarejestrowanie.
pozdrawiam Andrzej

#4 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-01-27, godz. 19:33

Po wypełnieniu formularza rejestracji użytkownik powinien otrzymać e-mail z linkiem aktywacyjnym służącym potwierdzeniu rejestracji. W przypadku tego konta do tej pory nie odnotowaliśmy takiego potwierdzenia ze strony użytkownika. Stąd opisany problem. Konto zostanie aktywowane za chwilę.
.jb

#5 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-02-10, godz. 15:48

Osoba, która zgłaszała dzisiaj problemy z rejestracją, jest proszona o ponowne założenie konta. Zajmiemy się aktywacją.

Wszystkie osoby rejestrujące się na forum prosimy o podawanie poprawnego adresu e-mail. Przypominamy również, że jedna osoba powinna korzystać z jednego konta. Prosimy więc, by nie rejestrować dla siebie wielu kont, bo nie zostaną aktywowane.
.jb

#6 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-03-21, godz. 11:26

Witam

dlaczego kłamiecie na stronie głównej, że rejestracja potrwa 10 minut? Próbowałem dostać się na forum przez ponad 3 tygodnie, zakładałem 4 różne konta. Frustrujące, żenujące traktowanie nowego forumowicza, stałego bywalca for internetowych. napiszcie po prostu, że rejestracja może potrwać tygodniami, pozostaniecie "w prawdzie" ;)

#7 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-21, godz. 14:37

Rejestracja to szybki proces. Jednak potem należy jeszcze swoje konto aktywować. Aktywacja wymaga potwierdzenia ze strony użytkownika. Problemy z aktywacją można zgłosić w tych działach forum, gdzie posiadanie konta na serwerze nie jest wymagane. Mnożenie kont jest postępowaniem niewłaściwym i w ten sposób użytkownik zwraca na siebie negatywną uwagę.
.jb

#8 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-03-26, godz. 18:20

To wytłumaczenie co udowadnia? Bo nie rozumiem?

Jestem użytkownikiem wielu for - chcę tylko napisać, że rejestracja (łącznie z aktywacją konta) na tym forum przeszła moje najgorsze oczekiwania. Po prostu fatalnie od strony technicznej - merytorycznie forum oceniam lepiej

#9 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-26, godz. 18:41

Jak wyżej. Nie ma żadnych problemów z rejestracją. Twój problem dotyczył jedynie aktywacji konta. Takie problemy zdarzają się sporadycznie (powody tego mogą być różne) i w takim przypadku wystarczy zgłoszenie przesłane do działu, gdzie posiadanie konta na serwerze nie jest wymagane. Administrator nie jest jasnowidzem i nie musi wiedzieć, że konkretnie Ty masz jakiś problem (zwłaszcza, że w tym samym czasie wiele innych osób rejestruje się bez przeszkód).

--
Aby uniknąć podobnych nieporozumień w przyszłości, Administrator dodał do opisu tego działu odnośnik prowadzący do tematu, w którym osoby mające problem z aktywacją konta będą mogły to zasygnalizować (bez konieczności zalogowania się na forum).
.jb

#10 starowinka

starowinka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 130 Postów

Napisano 2009-03-20, godz. 06:37

Nie moge nic pisać. Pisze wiadomosć. A ona sie nie pojawia.

#11 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-03-20, godz. 16:51

Nie moge nic pisać. Pisze wiadomosć. A ona sie nie pojawia.

Teraz wszystko powinno być już OK.
.jb

#12 starowinka

starowinka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 130 Postów

Napisano 2009-03-21, godz. 02:57

Jest ok. Dziękuje....

#13 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2011-03-19, godz. 21:16

Pytanie z ciekawości a zarazem w imieniu zarejestrowanych użytkowników. Na stronie głównej na dole widnieje jako ,,Najnowszy użytkownik" kristofix, którego rejestracja jest opatrzona datą ,,2010-12-19". Tymczasem z informacji aktywności użytkowników z ostatnich 15 minut, spotykam innych później zarejestrowanych, jak m.in. Michał37 ,,2011-03-01". Dlaczego on nie widnieję jako ostatni (być może jeszcze ktoś inny jest ostatnim)? Czyżby nie potwierdzili swego zarejestrowania? To w takim razie, dlaczego pojawiają się jako zalogowani użytkownicy ze swym nickiem? A może ma to jakiś związek z przejściem większości na nowe forum?

A teraz do zarejestrowanych.

Jeśli wszystko ok., to dlaczego nie piszecie chociażby jakąś krótki komentarz, lub pytanie? Czyżbyście po zarejestrowaniu nie mogli pisać? A jeśli możecie, to dlaczego się rejestrowaliście i z tej możliwości nie korzystacie? W czym problem i gdzie?
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#14 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-07-27, godz. 20:55

jak to dodać tu jakiś nowy temat, to doprawdy nie wiem ! gdy chcę coś takiego założyc, to mam do wyboru tylko opcje: "napisz nowy", "podgląd" i "anuluj". A gdzie opcja "dodaj" "zapisz" czy coś w tym rodzaju ?????? Co robię nie tak ?

#15 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2011-07-28, godz. 15:12

jak to dodać tu jakiś nowy temat, to doprawdy nie wiem ! gdy chcę coś takiego założyc, to mam do wyboru tylko opcje: "napisz nowy", "podgląd" i "anuluj". A gdzie opcja "dodaj" "zapisz" czy coś w tym rodzaju ?????? Co robię nie tak ?

Jeśli chcesz założyć nowy temat, to klikasz "Napisz nowy temat". Po wpisaniu w pola ,,Tytuł tematu" oraz ,,Opis tematu" (króciutko uzupełnij temat). Teraz możesz redagować w dużym polu zagadnienie które Cię interesuje. Po napisaniu (lub w między czasie) możesz klikać ,,Podgląd posta". Jeśli ostatecznie uznasz, że uzyskałeś ostatecznie poprawną treść, to aby wysłać, klikasz ponownie "Napisz nowy temat". Teraz już powinno być opublikowane na str. forum.
PS
Pamiętaj, że zakładając nowy temat odszukaj tematycznie odpowiadający ze str. głównej. Także sprawdź, czy zagadnienie które chcesz poruszyć, czy nie istnieje, aby nie dublować.

Użytkownik gambit edytował ten post 2011-07-28, godz. 15:25

Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych