Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teokratyczna kapela weselna :)


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-03, godz. 20:44

Może czas Ci odpocząć Adelfosie od forum ?

Nie udzielałem się ponad dwa tygodnie. Chętnie poczytałbym jeszcze o podłości autora Kryzysu Sumienia dla równowagi wobec szlachetności lokalnych przedsięwzięć wyznawców Jehowy.
Dołączona grafika

#22 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-10-04, godz. 18:58

No to tylko sie cieszyć że to takie operatywne chłopaki i umieją się odnaleść i czerpać z tego radość i zysk.



Dicku, skądinąd wiem, że masz ciekawe i niebanalne gusta muzyczne. Czy jesteś gotowy "cieszyć się" z każdej popeliny, tylko dlatego, że "bracia umią czerpać z tego radość i zysk"? <_<
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#23 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-04, godz. 19:20

Staram się podchodzić do świata produkcji muzycznych tolerancyjnie.Czyli: choć nie lubię rapu, hip-hopu i disco, nie wyskakuję na forach fanów takiej muzy z potępieniem ich gatunków.Ja rozumiem że masy potrzebują takiej rozywki, ja - innej.Znam też biedę i naprawdę cieszę się że ktoś daje sobie radę - w systemie który mu narzucono.Bez zawiści.Do Adelfosa:Nie sądzę aby Ray był podły - na pewno był zagubiony.. ciekawe że szybko znalazł sponsorów którzy to wykorzystali.. Nie wiem jakie mieli pobudki.. może dobre ?Kto wie ?

Życie płata różne figle. Dzis rano gdy przechodzilem koło "Listy Przebojów - na której każdy z nas będzie miał kiedyś pierwsze miejsce" jak to mawiał mój tata - katolik, czyli tzw. klepsydry, coś mnie tknęło aby zobaczyć kto oddał ducha Bogu. I czytam 'Sylwia Z ( imię zmienione) lat 37, zmarła tragicznie. I przypomniałem sobie natychmiast - to pierwsza żona pewnego brata co zostawiła go z dwójką małych córek a sama pojechała w .. świat.Znałem osobiście tylko dwa takie przypadki - na tyle wstrząsajace aby je zapamiętać.I oto taka wyrodna matka nie żyje.Dziwne uczucie....

Użytkownik P.K.Dick edytował ten post 2007-10-04, godz. 19:21


Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#24 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-10-04, godz. 19:24

a jaki fajny Pis-owsko - teokratyczny :) adres stronki internetowej :P

może mam jakieś skrzywienie, ale zarówno WTS jak i CBA kojarzą mi się z permanentną inwigilacją społeczeństwa

#25 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-10-04, godz. 20:25

Dick, dzięki za odpowiedź. Twoje argumenty może i są dorzeczne, ale coś mi się zdaje, że jeśli taką reklamę wystawiłaby grupa wesołych "swiatusów", pewnie już nie byłbyś taki pobłażliwy dla muzyki ludycznej ;)
A ja lubię disco z lat 80. :P Piękne, tendetne, inspirujące, lecz dziś niedoścignione. :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#26 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-04, godz. 23:22

Do Adelfosa:Nie sądzę aby Ray był podły - na pewno był zagubiony.. ciekawe że szybko znalazł sponsorów którzy to wykorzystali.. Nie wiem jakie mieli pobudki.. może dobre ?Kto wie ?

http://watchtower.or...s...ost&p=77163 Biblisto klasy C! Nie wiesz za jaki czyn Judasz dostał srebrniki?

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2007-10-04, godz. 23:23

Dołączona grafika

#27 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-10, godz. 21:23


http://weseleubraci.cba.pl


Opis strony w katalogu:

Chłopaki się przenieśli na stronę http://www.weseleubraci.yoyo.pl/
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#28 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-01-11, godz. 15:51

czyżby braciszkowie czytali nasze forum i przejęli się moim skojarzeniem z CBA? ;)
w swej skromności nie zakładam, aczkolwiek dopuszczam taką opcję.

a swoją drogą, to fajny sposób zarabiania na utrzymanie: ciagle widzieć szczęśliwych uśmiechniętych ludzi (na teokratyczne rozwody kapeli się nie zaprasza).

#29 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-11, godz. 21:50

a swoją drogą, to fajny sposób zarabiania na utrzymanie: ciagle widzieć szczęśliwych uśmiechniętych ludzi (na teokratyczne rozwody kapeli się nie zaprasza).


Dokładnie Sebastianie :)
A w promocji - który z braci powie takiej kapeli że grali do d* ? Przecież to nie jest zgodne z okazywaniem przymiotów ducha oraz miłości braterskiej ;)
Tym sposobem - niezły biznes, zero wkładu a cokolwiek by nie zagrali - i tak wszyscy będą szczęśliwi. Nawet gdyby to była pieśń z serii "Musimy mieć wiarę"(że małżeństwo przetrwa ;) )
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#30 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-01-12, godz. 12:42

Dokładnie Sebastianie :)
A w promocji - który z braci powie takiej kapeli że grali do d* ? Przecież to nie jest zgodne z okazywaniem przymiotów ducha oraz miłości braterskiej ;)
Tym sposobem - niezły biznes, zero wkładu a cokolwiek by nie zagrali - i tak wszyscy będą szczęśliwi. Nawet gdyby to była pieśń z serii "Musimy mieć wiarę"(że małżeństwo przetrwa ;) )


Zobaczcie w zakladce o NAS i co OFERUJĄ.
To jakies dzieci... co puszczaja muzyke z komputera w formacie mp3.

''Nazywam się Marcin .....
Mam 18 lat. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, tj. rocznic, spotkań w gronie braci...''

I dalej:

''Katalog muzyki weselnej jest oczywiście do wglądu. Muzykę puszczamy z komputera w popularnym formacie "mp3".''

ROOOTFL.
Ciekawe czy płacą ZAIKS???

A ktos tu o prawie gadal..
No taaak, to nie Library CD tylko pogańska muzyka, ją można kraść, bo okradać system szatanski to nie grzech.

#31 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-12, godz. 13:27

''Katalog muzyki weselnej jest oczywiście do wglądu. Muzykę puszczamy z komputera w popularnym formacie "mp3".''

ROOOTFL.
Ciekawe czy płacą ZAIKS???

A ktos tu o prawie gadal..
No taaak, to nie Library CD tylko pogańska muzyka, ją można kraść, bo okradać system szatanski to nie grzech.

Iszbin znowu czepiasz się :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#32 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-13, godz. 14:24

Iszbin znowu czepiasz się :P

Nie zdziwiłbym się gdyby na takim weselu została puszczona jedna z pieśni w wykonaniu Pana obserwatora ;)
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#33 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-14, godz. 22:03

Dokładnie o tym samym sobie pomyślałem, czyli o haraczu (tantiemach) dla ZAiKSu ;) Inna sprawa, ciekawe, skąd biorą te mp3 ;) No chyba ich nie ciągną mułkiem czy innym torrentem ;)
A teraz będę na maksa chamski: z taką aparycją to nie wiem, czy zrobią furorę :lol: Chyba nawet w okresach największego teokratycznego nawiedzenia nie chciałbym, żeby mi zabawiali (płoszyli) gości weselnych :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#34 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-15, godz. 13:59

znależli chłopaki se sposób na niezłą kasiorkę, na zebrankach bywać nie będą bo wiem z autopsji, że tacy mają pełne ręce roboty co tydzień od piątku do niedzieli łącznie, ich życie towieczna zabawa :) Se naprawdę na fajny pomysł wpadli, że też ja tak nie wykombinowałam, pewnie jeszcze bym wprwqdzie była :) I napić się można co weekend;) Ech........
nie potrafiłam uwierzyć.......

#35 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-15, godz. 14:56

W swej świadkożerczej złośliwości dorzucę jeszcze, że warto odwiedzić ich galerię :lol: Znakomity wystrój wnętrz (Matko Święta, oni to robią 6 godzin?!), złożony głównie z serduszek i balonów, no i same sale też niczego sobie ;) Mniej więcej z epoki wczesnego Gierka :P Wiem, że to akurat może nie ich wina, ale naprawdę nie byli na przyzwoitej sali weselnej? Jeśli nie, oszczędziliby sobie robienia obciachu.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#36 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-15, godz. 19:59

Może chłopaki nas czytają? To radzimy Wam byście wyciągneli najlepsze pomysły ze świata a te beee odrzucili. Zadbajcie lepiej o image. ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#37 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-01-16, godz. 07:23

Oferujemy:
Prowadzenie:

Lista ponad 30 najlepszych weselnych ale i zarazem chrześcijańskich zabaw, w tym wystrzałowe i nie zapomniane wprowadzanie tortu weselnego.

Ciekawe? Czy z tortu wyskakuje panienka, czy facet z pistoletem maszynowym?

Użytkownik Czesiek edytował ten post 2008-01-16, godz. 07:24

Czesiek

#38 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-16, godz. 07:59

Ciekawe? Czy z tortu wyskakuje panienka, czy facet z pistoletem maszynowym?


Głosiciel z traktatem :lol: A 'niezapomniane" pisze się oczywiście razem :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#39 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-01-16, godz. 11:22

Głosiciel z traktatem :lol: A 'niezapomniane" pisze się oczywiście razem :rolleyes:

Raczej z książką "Tajemnica szczęścia rodzinnego" lub "Droga do szczęścia w życiu rodzinnym"
Czesiek

#40 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-01-18, godz. 18:12

A ja myślałem że śJ zadnych rocznic nie obchodza


Kartki z życzeniami także są dozwolone:

http://chbook.stores...nniversary.html

A tutaj przykłady kartek na inne okazje:

Dołączona grafika

(gratulacje w związku z kolejnym rokiem służby pionierskiej)


http://chbook.stores...newpioneer.html

(gratulacje dla nowego pioniera)

--
źródło
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych