Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.bracia.org


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-08-12, godz. 15:07

http://www.bracia.org


Strona tworzona przez świadków Jehowy dla świadków Jehowy.
Znajdziemy tam mnóstwo zdjęć kongresowych, materiał z telewizyjnych aktualności, a także namiary na bogatą galerię zdjęć z kongresów, które odbyły się w Lipsku, Chorzowie oraz we Wrocławiu (http://www.klimczewski.nazwa.pl).

---

A k t u a l i z a c j a

Jeżeli po kliknięciu na link widzisz "Komunikat dla watchtower.org.pl...", to należy skopiować odnośnik, otworzyć nowe okno (lub nową kartę) przeglądarki i wkleić link do paska adresu.



.jb

#2 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-08-12, godz. 15:28

ogladam sobie wlasnie zdjecia na www.bracia.org.... strona fajna, ale dwie laski co sa na wiekszosci zdjec to chyba uznaly osoby o odmiennym kolorze skory za cos niespotykanego i oryginalnego w polsce....nic tylko byle wiecej zdjec a potem moga sie pochwalic "mamy fotke z czarnym" albo "mamy zdjecia ze skosnookimi"........ ojjjj normalnie...blondynki... (blondynki z forum proszone o nieobrazanie sie) :)
pzdr
asia

ps. - a potem sJ w polsce sa zdziwieni ze obcokrajowcy nawiezli worki ze slodyczami i kolorowymi pisakami i je rozdawali.... skad maja miec pojecie jak tu naprawde jest, skoro od wstepu sa traktowani jak cos niespotykanego... :)

#3 Guest_Guest_gość_*_*

Guest_Guest_gość_*_*
  • Goście

Napisano 2006-08-12, godz. 17:33

http://www.bracia.org
Strona tworzona przez świadków Jehowy dla świadków Jehowy.
Znajdziemy tam mnóstwo zdjęć kongresowych, materiał z telewizyjnych aktualności, a także namiary na bogatą galerię zdjęć z kongresów, które odbyły się w Lipsku, Chorzowie oraz we Wrocławiu (http://www.klimczewski.nazwa.pl).

no spoko ta stronka:) www.klimczewski.nazwa.pl

#4 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2006-08-12, godz. 17:59

[
Na stronie klimczewski znalazłam cos fajnego

Komunikat dla watchtower.org.pl:

"O, pełen wszelkiego oszustwa i wszelkiej nikczemności, synu Diabła, nieprzyjacielu wszystkiego, co prawe - czy nie przestaniesz wypaczać słusznych dróg Jehowy?"

Dzieje Apostolskie 13:10



Fajne nie, synowie diabła
Ma

#5 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-08-12, godz. 18:02

he he
coraz mocniej.... chyba juz jedna stronka miala podobnie jak sie wchodzilo z linku z forum... biblia.org.pl??
pzdr
asia

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-08-12, godz. 18:06

Trzeba otworzyć nowe okno przeglądarki i ręcznie wkleić odnośnik do paska adresu. Wtedy strona powinna się wyświetlić.

Komunikat jest rzeczywiście podobny do tego, który wyświetla się przy wejściu przez forum na stronę www.biblia.org.pl - jak więc widać, bracia są jednomyślni w kwestii braku sympatii dla nas ;/
.jb

#7 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-12, godz. 19:02

[
Na stronie klimczewski znalazłam cos fajnego

Komunikat dla watchtower.org.pl:

"O, pełen wszelkiego oszustwa i wszelkiej nikczemności, synu Diabła, nieprzyjacielu wszystkiego, co prawe - czy nie przestaniesz wypaczać słusznych dróg Jehowy?"

Dzieje Apostolskie 13:10

Fajne nie, synowie diabła


hehe dobre ! widziałem ;-) ktos przedawkował dziś grzybków halycogennych ;-)

s
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#8 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-12, godz. 19:03

To co mam teraz powiedzieć, jak urzędasy zapytają mnie o imię ojca? Diabeł? :P :D Może coś takiego uruchomić w przypadku przekierowania ze stron jehowickich na nasze forum? I dodać jakiś stosowany werset o głupocie, np. z Księgi Przypowieści?

Użytkownik brat_jaracz edytował ten post 2006-08-12, godz. 19:06

"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#9 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-13, godz. 00:12

hehe dobre ! widziałem ;-) ktos przedawkował dziś grzybków halycogennych ;-)

No dokładnie, CK już zadbało o deficyty w funkcjonowaniu podwzgórza (Hypothalamusa) i przysadki mózgowej u SJ.
Takiego bobaska z CK, który to wydudkał nie ma sensu uzdrawiać....trzeba poczekać na naturalną selekcje. :)
Pozdrawiam.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-13, godz. 00:18


#10 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-08-13, godz. 01:01

To co mam teraz powiedzieć, jak urzędasy zapytają mnie o imię ojca? Diabeł? :P :D Może coś takiego uruchomić w przypadku przekierowania ze stron jehowickich na nasze forum? I dodać jakiś stosowany werset o głupocie, np. z Księgi Przypowieści?


No to głupi pomysł nie jest...
Chociaż wolałbym Kazika Staszewskiego: ''Debil nie wie, że jest debil, ale mądry to wie, pozornie pozorne zaprzeczenie to jest...''

#11 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-08-13, godz. 08:48

A dlaczego my mamy pozwolić na to aby jakiś Jonatanek nas obrażał??

Kim on jest???

Dał swojego emaila - więc proponuje wysłac mu list z informacją iż wystapimy na drogę sądowa za obrazanie nas jesli nie zniknie to ogłoszenie. Jak długo jeszcze pozwolicie się bezkarnie obrażać!!!!!

Proponuje zebrać głosy i podpisy.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#12 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-13, godz. 08:57

A dlaczego my mamy pozwolić na to aby jakiś Jonatanek nas obrażał??

Kim on jest???

Dał swojego emaila - więc proponuje wysłac mu list z informacją iż wystapimy na drogę sądowa za obrazanie nas jesli nie zniknie to ogłoszenie. Jak długo jeszcze pozwolicie się bezkarnie obrażać!!!!!

Proponuje zebrać głosy i podpisy.



... i najlepiej go już spalić na stosie ! jestem za wolnością słowa i bicia karykaturą ! a nie ciaganiem kogoś po sądach!

ja się nie obraziłem ;-) w końcu nie każdy z tego świata moze miec ojca Diabła ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2006-08-13, godz. 08:58

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#13 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-08-13, godz. 09:21

Lista subskrypcyjna społeczności braterskiej Świadków Jehowy
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przyszłych planów związanych z serwisem www.bracia.org - zapisz się na listę subskrypcyjną. Wiadomościami wysyłanymi na Twoją skrzynkę pocztową otrzymasz informacje o nowych funkcjach serwisu dostepnych wyłącznie dla Świadków Jehowy.
Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony obok i potwierdzić subskrypcję w ciagu 7 dni.

To co podkreśliłem w tekście powyżej wskazuje (dla mnie przynajmniej) iż jest to serwis oficjalny, co najmniej "namaszczony".
Prowadzą go, jak się zdaje osoby "prywatne" ale z dostępnością do osobowej bazy danych najlepszej organizacji na świecie.
No bo jak zrozumiałem, zgłoszonie subskrypcyjne będzie weryfikowane pod względem przynależności organizacyjnej.

#14 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-13, godz. 09:51

A dlaczego my mamy pozwolić na to aby jakiś Jonatanek nas obrażał??
Kim on jest???
Dał swojego emaila - więc proponuje wysłac mu list z informacją iż wystapimy na drogę sądowa za obrazanie nas jesli nie zniknie to ogłoszenie. Jak długo jeszcze pozwolicie się bezkarnie obrażać!!!!!
Proponuje zebrać głosy i podpisy.

Uważam że szkoda literek na HTML albo papierze. Chłopak się spocił, bo jedzie na pokarmie CK i tyle.
Beknie mu się kiedyś....życie zazwyczaj samo prostuje nierównosci. Więc niech sobie brnie swobodnie.
Nie ma się co o albo za głupote obrażać.....jej się nie leczy, tylko od niej się ucieka Artur. Pozdrowiam.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-13, godz. 09:55


#15 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-08-13, godz. 10:00

proponuje wysłac mu list z informacją iż wystapimy na drogę sądowa



Ktora to juz z kolei "AKCJA" zaanonsowana przez prawnika Schwachera na tym forum ? ;)

10-ta ? 20-ta ? ile to juz razy ten pan zapowiadal ............................... :lol:

a wlasciwie to nie jest wesole lecz raczej :( i przypomina raczej walke : http://www.hipcio.pl/o/1929b.jpg

No coz jak sie nie udaje zaistniec na sali sadowej to mozna przynajmniej tu gdzie "publika" jest mu laskawsza
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#16 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-13, godz. 10:12

Nareszcie jest sie z czego cieszyc !!!
Ilez to razy zastanawialismy sie jak tu rozreklamowac nasza strone wsrod SJ.. a tu prosze niespodzianka sami umiscili adres... teraz tylko czekac kiedy jakis z otwartym umyslem kliknie na nasza strone, zeby popatrzec na druga strone medalu :)

I to wszystko bezplatnie !!!

#17 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-13, godz. 10:28

Nareszcie jest sie z czego cieszyc !!!
Ilez to razy zastanawialismy sie jak tu rozreklamowac nasza strone wsrod SJ.. a tu prosze niespodzianka sami umiscili adres... teraz tylko czekac kiedy jakis z otwartym umyslem kliknie na nasza strone, zeby popatrzec na druga strone medalu :)

I to wszystko bezplatnie !!!


hihih no własnie taki strzał we własną bramkę ;-)


---

A k t u a l i z a c j a

Jeżeli po kliknięciu na link widzisz "Komunikat dla watchtower.org.pl...", to należy skopiować odnośnik, otworzyć nowe okno (lub nową kartę) przeglądarki i wkleić link do paska adresu.




a jednak są szybsi i wsciekli hihi bo juz mamy komunikat : Strona nieczynna dla Was.
"O, pełen wszelkiego oszustwa i wszelkiej nikczemności, synu Diabła, nieprzyjacielu wszystkiego, co prawe - czy nie przestaniesz wypaczać słusznych dróg Jehowy?"



i nasuwa sie pytanie kim są "WAS" ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2006-08-13, godz. 21:02

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#18 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-08-13, godz. 10:34

No i po reklamie. A z tego wynika, ze kolega Jonatan siedzi u nas na forum! Albo ktos z odwiedzających go zna!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#19 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-08-13, godz. 10:45

Skoro "gosc" jest tak podatny i szybko zmienia opis na stronce... to pewnie jakis malolat, ktory nauczyl sie html-a i sie popisuje... skoro tu zaglada - niech poprawi to "Was" na "Ciebie" - no bo to komunikat dla osoby, ktora wlasnie otwiera link, wiec bez sensu to "Was"... oj smieszy mnie on niesamowice...
pzdr
asia

#20 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-08-13, godz. 11:02

"strona dla Ciebie nieczynna"?

gdyby ten gimnazjalista webmaster chciał, aby traktować go poważnie, musiałby napisać taki skrypt, który uniemożliwiałby wejście na stronę nawet po czyszczeniu cache przeglądarki. Jeśli jedyną możliwością wejścia na jego stronę byłby format C: wtedy możnaby jego słowa potraktować poważnie. Ale cóż... Młodzież się uczy... może kiedyś osiągnie tak wysoki poziom sztuki webmasterskiej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych