Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.bracia.org


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#41 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-15, godz. 10:32

HC, nadal nie sprecyzowałeś, kto jest bratem, a kto nie... Powinienem się już do tego przyzwyczaić, ale jakoś nie mogę... Większość z nas nie odstąpiła od Boga, lecz od Brooklynu, i to jest różnica. A jeśli Ty potrafisz ocenić wartość człowieka jedynie dlatego, że miał czelność podważyć teorie najświętszego Brooklynu, to moje gratulacje... Zrozum wreszcie, człowieku, że Ty nie jesteś niewolnikiem Biblii i Jehowy, ale starców z USA, którzy sami grzęzną w swoich zdziwaczałych naukach i co rusz błyskają nowymi światłami, coraz gorzej się pogrążając... Powiedz: miło być zniewolonym przez kogoś takiego? I kto dał Ci (wam) prawo do dzielenia ludzi na lepszych i gorszych? Daruj sobie cytowanie wersetów SKIEROWANYCH DO I CHRZEŚCIJAN, bo znam je doskonale (jak większość ludzi na tym forum). Odpowiedz własnymi słowami: czy masz przyjemność w tym, że różnicujesz ludzi, a sam zaliczasz się do "elity"? Jeśli tak, to jesteś pusty jak bęben :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#42 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-15, godz. 17:09

Pudlo :-)

Jakuba5:19 "Bracia moi, jeśliby ktokolwiek z was zszedł z drogi prawdy, a drugi go nawrócił, niech wie, że kto nawrócił grzesznika z jego błędnej drogi, wybawi duszę jego od śmierci i zakryje liczne grzechy

zejsc nie oznacza odejsc

To co p. Czesiek przytoczyl jest "polprawda" jaka zwykle sie serwuje w jego organizacji religijnej :-(


Aby móc zejść z jakiejś drogi to trzeba na niej być. Tym samym człowiek, który schodzi z drogi wiary odchodzi od tej wiary, ale aby to zobaczyć to trzeba co nieco pomyśleć, a nie idiotycznie wymądrzać się i kłócić o słowa.

Biblia pisze iz
Mt 18:15
15 Gdy brat twój zgrzeszy <przeciw tobie>, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!

czyli na jezyk polski tlumaczone :

15 Gdy brat twój zgrzeszy <przeciw tobie>,
a/ idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata.
b/ 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa.
c/ 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi!
d/ A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!

a wiec odstepcy z tej strony sa dla nas jak poganie i celnicy :-(

PS
Ale to pewnie nie pierwszyzna dla KK, że jego wierni nie wiedza czego naucza Biblia. :-(


W jaki sposób podchodził Pan Jezus do celników i grzeszników? Czyż nie nauczał, że właśnie do nich przyszedł, aby ich wzywać do Królestwa?


A gdy [Jezus] to usłyszał, rzekł: Nie potrzebują zdrowi lekarza, lecz ci, co się źle mają. Idźcie i nauczcie się, co to znaczy: Miłosierdzia chcę, a nie ofiary. Nie przyszedłem bowiem wzywać sprawiedliwych, lecz grzeszników. (Mat. 9:12-13 BW)


Ale jak widzę to p. Homme Curieux raczej woli zastanawiać się jak odpowiedzieć na pytania ze Strażnicy niż osobiście zastanowić się co naucza w danym temacie Biblia.

Użytkownik Czesiek edytował ten post 2006-08-15, godz. 17:10

Czesiek

#43 Nikita

Nikita

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 325 Postów
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2006-08-15, godz. 17:37

HC,
a nie świtają Ci gdzieś tam w Twej główce słowa Jezusa, mówiącego, iż mamy miłować nieprzyjaciół?? I że najważniejsze przykazanie to miłować wszystkich ludzi??
"Pan mój i Bóg mój. (...) Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli"

#44 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-08-15, godz. 18:48

:lol:

Oto zarzuty : umotywowane , wywazone , udowodnione , w ktorych podano tak wiele dowodow biblijnych na ich prawdziwosc ze az dech zapiera :-)

Slowem ..................................... jezyk taki slyszalem kiedys na bazarze :-)


No i łezka mi upadła na mój bamboszek, żeś pan taki rozżalon.
No cóż, „elegancja Francja” „dyskrecjone Stany Zjednoczone”
Mon Cher Ami, dzisiaj już mi się nie chce, ale kiedyś panu odpowiem, masz to u mnie.
Żeby się jednak nie nudzić (bezczynności pan podobno nie lubisz) weż się pan w garść i przejrzyj świeżutki pasztecik Made in Brooklyn w wątku, Książka "Objawienie" będzie znów studiowana”
Bon appétit Monsieur

Użytkownik polarm edytował ten post 2006-08-15, godz. 18:49


#45 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-16, godz. 14:40

A ja wpisałem się "braciom" do książki gości i nie puścili. A tak grzecznie zapytałem się o ten napis, jaki ukazuje się po kliknięciu na link i o to, co robią na tym forum. I nic.
Czesiek

#46 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-08-16, godz. 17:41

Harmagedonu jak nie było tak nie ma, a ja dostałam pierwsze info. o takiej treści.

"Czytana przez Ciebie lista ma na celu informowanie braci i siostry o zmianach w serwisie www.bracia.org. Jego obecna forma jest tymczasowa i za kilka tygodni zostanie zmieniona. Serwis będzie przeznaczony dla ochrzczonych Świadków Jehowy. Serwis będzie wymagał autoryzacji i bedzie monitorowany by zachować chrześcijański charakter z uwzglednieniem teokratycznych zaleceń podawanych przez Ciało Kierownicze Świadków Jehowy.Celem serwisu będzie skupienie społeczności braci i zapewnienie bezpieczeństwa w kontaktach internetowych z innymi współbraćmi. Bedzie też dla każdego miejsce na prywatną galerię fotografi a każdy użytkownik otrzyma BEZPłATNE konto poczty elektronicznej w domenie bracia.org.Więcej szczegółów podamy w najbliższych dniach."

Pewno, to pierwsze i ostatnie info. jakie dostałam, ale za to jakie patatyczne :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


PS. Zapomniałam sie zalogować <_< To byłam ja - Noc_spokojna :D

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

malutkie PS. Proszę groźnego Administratora, o usunięcie posta "gościa" :)

#47 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-16, godz. 17:55

Chiny też próbują kontrolować to co się dzieje w internecie.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#48 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-08-16, godz. 18:58

W jaki sposób podchodził Pan Jezus do celników i grzeszników? Czyż nie nauczał, że właśnie do nich przyszedł, aby ich wzywać do Królestwa?


Slusznie :-)

Jezus powiedzial :
Mt 9:10 BT "Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i siedzieli wraz z Jezusem i Jego uczniami."

Ale nie siedzieli na "kawce i ciasteczkach lecz by sluchac Jezusa i jego nauki

Mt 9:11 BT "Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?"

Byli to Zydzi oszukiwani przez swoich "przywodcow" religijnych , Jezus glosil im Prawde o swoim Ojcu

Mt 10:3 BT "Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz,"

jak widac pewien celnik zwal sie Mateuszem, czyli wynikiem dzialan Jezusa nie bylo przyjecie nauk Mateusza lecz nauczenie Mateusza prawdziwego sposobu wielbienia Ojca Jezusa


Mt 18:17 BT "Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!"

Kontekst wyraznie wskazuje ze nie nalezalo sie "bratac" z celnikami ktorzy chcieli trwac w swoim dotychczasowym zawodzie i postepowaniu

Mk 2:15 BT "Gdy Jezus siedział w jego domu przy stole, wielu celników i grzeszników siedziało razem z Jezusem i Jego uczniami. Było bowiem wielu, którzy szli za Nim."

Wyraznie widac ze wielu celnikow poszlo krokiem Jezusa

Mk 2:16 BT "Niektórzy uczeni w Piśmie, spośród faryzeuszów, widząc, że je z grzesznikami i celnikami, mówili do Jego uczniów: Czemu On je i pije z celnikami i grzesznikami?"

I tak im bylo zle i tak niedobrze tak i dzisiaj niektorzy chca znalezc "bata" na nas albo za potepianie przez nas dzisiejszych "celnikow" albo za to ze jakis SJ "osmiela" sie pisac na tym forum :)


Lk 5:27 BT "Potem wyszedł i zobaczył celnika, imieniem Lewi, siedzącego w komorze celnej. Rzekł do niego: Pójdź za Mną."

Widac wyraznie ze celem Jezusa nie byla "ekumenia" z celnikami :lol:

Lk 5:29 BT "Potem Lewi wyprawił dla Niego wielkie przyjęcie u siebie w domu; a była spora liczba celników oraz innych, którzy zasiadali z nimi do stołu."

Widac nie wszyscy " z nim zasiadali"

A wiec ? :)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#49 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-16, godz. 19:26

Slusznie :-)

Jezus powiedzial :
Mt 9:10 BT "Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i siedzieli wraz z Jezusem i Jego uczniami."

Ale nie siedzieli na "kawce i ciasteczkach lecz by sluchac Jezusa i jego nauki

Mt 9:11 BT "Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?"

Byli to Zydzi oszukiwani przez swoich "przywodcow" religijnych , Jezus glosil im Prawde o swoim Ojcu

Mt 10:3 BT "Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz,"

jak widac pewien celnik zwal sie Mateuszem, czyli wynikiem dzialan Jezusa nie bylo przyjecie nauk Mateusza lecz nauczenie Mateusza prawdziwego sposobu wielbienia Ojca Jezusa
Mt 18:17 BT "Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!"

Kontekst wyraznie wskazuje ze nie nalezalo sie "bratac" z celnikami ktorzy chcieli trwac w swoim dotychczasowym zawodzie i postepowaniu

Mk 2:15 BT "Gdy Jezus siedział w jego domu przy stole, wielu celników i grzeszników siedziało razem z Jezusem i Jego uczniami. Było bowiem wielu, którzy szli za Nim."

Wyraznie widac ze wielu celnikow poszlo krokiem Jezusa

Mk 2:16 BT "Niektórzy uczeni w Piśmie, spośród faryzeuszów, widząc, że je z grzesznikami i celnikami, mówili do Jego uczniów: Czemu On je i pije z celnikami i grzesznikami?"

I tak im bylo zle i tak niedobrze tak i dzisiaj niektorzy chca znalezc "bata" na nas albo za potepianie przez nas dzisiejszych "celnikow" albo za to ze jakis SJ "osmiela" sie pisac na tym forum :)
Lk 5:27 BT "Potem wyszedł i zobaczył celnika, imieniem Lewi, siedzącego w komorze celnej. Rzekł do niego: Pójdź za Mną."

Widac wyraznie ze celem Jezusa nie byla "ekumenia" z celnikami :lol:

Lk 5:29 BT "Potem Lewi wyprawił dla Niego wielkie przyjęcie u siebie w domu; a była spora liczba celników oraz innych, którzy zasiadali z nimi do stołu."

Widac nie wszyscy " z nim zasiadali"

A wiec ? :)


Jakie to piękne. Zrobić wszystko, aby nie słuchać tego, co Bóg mówi w Swoim Słowie. Poszukać, powykręcać sens wypowiedzi i udawać, że WTS naucza "prawdę". Gratulacje Homme Curieux, jesteś nieźle wykarmiony na zdrowej nauca "CK" (nie mylić z Biblią).
Czesiek

#50 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-16, godz. 19:31

Jezus powiedzial :
Mt 9:10 BT "Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i siedzieli wraz z Jezusem i Jego uczniami."

Ale nie siedzieli na "kawce i ciasteczkach lecz by sluchac Jezusa i jego nauki


A ja myślałem, że również:
Mt 9:11 BT "Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?"
Mk 2:16 BT "Niektórzy uczeni w Piśmie, spośród faryzeuszów, widząc, że je z grzesznikami i celnikami, mówili do Jego uczniów: Czemu On je i pije z celnikami i grzesznikami?"

Mt 18:17 BT "Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!"

Jeśli przeczytasz pare wersów wcześniej zrozumiesz że wesrset tyczy się spraw wewnątrz wspólnoty, nie zaś z ludźmi którym się głosi Słowo Boga.

I tak im bylo zle i tak niedobrze tak i dzisiaj niektorzy chca znalezc "bata" na nas albo za potepianie przez nas dzisiejszych "celnikow" albo za to ze jakis SJ "osmiela" sie pisac na tym forum

A to pierwsze słysze... Kto chce kolege bić HC? No dawaj mi takiego! A na marginesie mógłbyś się ustosunkowac do paru wcześniejszych pytań na forum B)

Lk 5:27 BT "Potem wyszedł i zobaczył celnika, imieniem Lewi, siedzącego w komorze celnej. Rzekł do niego: Pójdź za Mną."

Widac wyraznie ze celem Jezusa nie byla "ekumenia" z celnikami

Ale jak jest napisane w Nowym Testamencie rozmawiał z Samarytanami czyż nie jest to ekumenia? A podany przez Ciebie tekst jest tak trafny że mi boki zrywa i będę musiał iść kupić nici...

Lk 5:29 BT "Potem Lewi wyprawił dla Niego wielkie przyjęcie u siebie w domu; a była spora liczba celników oraz innych, którzy zasiadali z nimi do stołu."

Widac nie wszyscy " z nim zasiadali"

Niech mnie ktoś oświeci bo tego nie rozumiem. Ma ktoś na sali nowe światło? No ja wiem że mnie tam nie zaprosili...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#51 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-08-16, godz. 20:45

Jakie to piękne. Zrobić wszystko, aby nie słuchać tego, co Bóg mówi w Swoim Słowie. Poszukać, powykręcać sens wypowiedzi i udawać, że WTS naucza "prawdę". Gratulacje Homme Curieux, jesteś nieźle wykarmiony na zdrowej nauca "CK" (nie mylić z Biblią).



Slucham Boga - Stworcy , a nie jego stworzen ( aniolkow, Marii - matki Jezusa, "swietych" katolickich i proboszcza )
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#52 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-16, godz. 20:51

homme_curieux jak zwykle Twoja wypowiedź pała merytorycznością argumentów. :D Gratulacje
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#53 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-17, godz. 15:17

Slucham Boga - Stworcy , a nie jego stworzen ( aniolkow, Marii - matki Jezusa, "swietych" katolickich i proboszcza )


Oj kłamczuszek, kłamczuszek z ciebie Homme Curieux.
Od kiedy słuchasz Boga - Stwórcę? Czyżbyś przestał należeć do "organizacji", która słucha nauk CK?

Jeżeli już chcesz okłamywać sam siebie, to przynajmniej nie rób tego na tym forum, gdzie są ludzie, którzy wiedzą w co wierzą i co głoszą śJ.
Czesiek

#54 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-17, godz. 15:53

Jeżeli już chcesz okłamywać sam siebie, to przynajmniej nie rób tego na tym forum, gdzie są ludzie, którzy wiedzą w co wierzą i co głoszą śJ.

A gdybyś nie wiedział homme_curieux w co wierzą ŚJ to przypomne, że w nauki CK WTSu w Brooklynie, które uczy by badać co jest napisane w Pismach, ale według ich wytycznych, a kto się z nim nie zgadza - że nie wspomne o tych co łapią ich na zmianach w naukach - to poganin lub odstępca.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#55 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-17, godz. 18:55

HC, nie tylko słuchasz "stworzeń", ale wybitnie ułomnych tworów boskich (CK), które w dodatku - jak wskazują znaki na niebie z Ziemi - jest fałszywym prorokiem. Albo przynajmniej nieco bardziej omylnym niż inni prorocy :D :P . A więc Boga w to nie mieszaj, bo On nie ma z tym nic wspólnego :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#56 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-23, godz. 12:07

Co jakiś czas dostaję na skrzynkę info. o stronce, bo się kiedyś na niej zalogowałam.
Z ostatniego maila :
Drodzy bracia i siostry. Przesyłam wam link do bardzo ciekawej animacji o tematyce teokratycznej. http://mediaphil.fre.../flvplayer.html

Miłego oglądania :D

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#57 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-04-23, godz. 12:26

Ta animacja robi zawrotną karierę. Na naszym forum to już trzeci raz, kiedy ktoś podaje do niej odnośnik.
.jb

#58 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-04-23, godz. 15:19

czy osoby które zapisały się na listę zostały zabanowane, czy też są "ekumenicznie" tolerowane?

#59 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-23, godz. 18:10

czy osoby które zapisały się na listę zostały zabanowane, czy też są "ekumenicznie" tolerowane?

Na jaką listę???? :blink:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#60 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-04-23, godz. 18:16

Oj, Dorotko, sama pisałaś parę miesięcy temu

QUOTE
Lista subskrypcyjna społeczności braterskiej Świadków Jehowy
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przyszłych planów związanych z serwisem www.bracia.org - zapisz się na listę subskrypcyjną. Wiadomościami wysyłanymi na Twoją skrzynkę pocztową otrzymasz informacje o nowych funkcjach serwisu dostepnych wyłącznie dla Świadków Jehowy.
Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony obok i potwierdzić subskrypcję w ciagu 7 dni.

A ja nie doczytałam, że to tylko dla Świadków Jehowy i się zarejestrowałam..i co teraz będzie ???? :blink:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych