Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.bracia.org


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#61 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-04-23, godz. 19:33

czy osoby które zapisały się na listę zostały zabanowane, czy też są "ekumenicznie" tolerowane?

Propagandowe e-maile dostaję, lecz wpis w księdze gości usunęli, a zadedykowałem tylko 1 Kor 16,22
Dołączona grafika

#62 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-23, godz. 20:19

Oj, Dorotko, sama pisałaś parę miesięcy temu

No...jasna d...a...już wiem jaka lista, ale Sebek, ja w tym wieku mam prawo mieć skleroze.
Kurcze...to oni myslą, że ja jestem SJ i dlatego mi to info wysyłają :blink: . Co ja teraz zrobie...jak się Zenon dowie to mnie z parafii wypisze i d...a blada, żadne tłumaczenie nie pomoże. Miał rację mój św. pamięci wójek, że nie da się być jedną d...ą na dwóch weselach... albo KK albo JS ;) .


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#63 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-04-23, godz. 20:27

Co ja teraz zrobie...jak się Zenon dowie to mnie z parafii wypisze i d...a blada, żadne tłumaczenie nie pomoże.

Zenon wie dużo nt., gdzie ja się udzielam (nawet Ty byłabyś zszokowana) i jakoś mnie nie wywalił, jak do tej pory.

#64 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-10-19, godz. 14:25

Info o stronce dostaję nadal, ale z dołączoną "Polityką prywatność". http://www.bracia.org/polityka.html
Najbardziej w "Polityce Prywatności" podoba mi się punkt zatytułowany "Wyłączenie Odpowiedzialności", gdzie można przeczytać:
"Stworzyłem serwis bracia.org, aby pomagać w nawiazywaniu zdrowych znajomosci z braćmi oraz korzystać ze sprawdzonych usług. Mimo moich najlepszych starań nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co jest udostępnione w serwisie bracia.org. Narzędzia i funkcje serwisu, usługi, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, a podejmowane decyzje zgodne z własnym wyszkolonym na Pismie Świętym sumieniem. " :lol:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#65 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-11-29, godz. 16:19

Strona już nie działa od jakiegoś czasu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych