Skocz do zawartości


Zdjęcie

"W raju nie będzie..."


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#41 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-06-20, godz. 20:59

Jacku, wiesz dlaczego płacisz duży ZUS i podatek? Bo politycy naobiecywali wyborcom raj na ziemi no i zapomnieli dodać, kto za te rajskie obietnice zapłaci. ;)

A tak nawiasem mówiąc, to żeby był prawie raj na ziemii, wystarczyłoby, aby wszyscy ludzie chcieli żyć po chrześcijańsku.

#42 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-20, godz. 21:05

Nie znam wizji ŚJ, na tyle, by dyskutować w tym temacie o ŚJ ich poglądach oraz wyobraźni. Pytanie podstawowe, czy wy macie realną wizję takiego świata? Bo jak dotąd czytałem o samych paranoicznych, często również śmiesznych wizjach. Na szczęście mam bardzo duże poczucie humoru i śmieję się czasem do rospuchu. Czy owa wizja nowego świata naszkicowana przez ŚJ, nie jest zgodna z Biblią? Dopóki jest wiernie oddana, tak jak w Biblii jest napisane, dopóty nie macie z czego się nabijać, bo przecież ŚJ traktują Biblię jako podstawowe źródło informacji...

Jacku, wiesz dlaczego płacisz duży ZUS i podatek? Bo politycy naobiecywali wyborcom raj na ziemi no i zapomnieli dodać, kto za te rajskie obietnice zapłaci. ;)

A tak nawiasem mówiąc, to żeby był prawie raj na ziemii, wystarczyłoby, aby wszyscy ludzie chcieli żyć po chrześcijańsku.


To dlaczego Ty nie chcesz? Tylko ci pszczółki w głowie... lol

Użytkownik JacekP edytował ten post 2007-06-20, godz. 21:04

Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#43 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-06-20, godz. 21:31

o co chodzi z pszczółkami bo nie skumałem?

#44 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-20, godz. 21:36

wielu kawalerów było poważnie zmartwionych wizją raju bez bzykania. Kiedyś wieczorem po kongresie na polu namiotowym kilka osób namiętnie dyskutowało tę kwestię. Ja ich podsumowałem, że "nie ma biblijnych przeciwskazań do obecności pszczół na rajskiej ziemi". :P

Chcieli się na mnie obrazić. I nie dowierzali mi, że nie mam żony...


:D
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#45 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-06-20, godz. 21:39

a już mam...

wielu kawalerów było poważnie zmartwionych wizją raju bez bzykania. Kiedyś wieczorem po kongresie na polu namiotowym kilka osób namiętnie dyskutowało tę kwestię. Ja ich podsumowałem, że "nie ma biblijnych przeciwskazań do obecności pszczół na rajskiej ziemi". :P

Chcieli się na mnie obrazić. I nie dowierzali mi, że nie mam żony...

w tej wypowiedzi nie chodziło o to, że lubię bzykać tylko o ironiczne potraktowanie "wielkiego problemu" niektórych dyskutantów pt. "raj nie będzie prawdziwym rajem, jeśli Kazik sobie z jakąś dziewczyną nie pobzyka" :P



Jeśli ktoś wierzy w to, że nastanie społeczeństwo przestrzegające zasad biblijnych, nie będzie wojen, głodu, a ludzie zadowoleni, to kwestia tego czy można bzykać czy nie można wydaje się absurdalna i śmieszna...

#46 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-20, godz. 22:04

Cieszę się, że to rozumiesz. Nie wiem jednak, czy to był żart na miejscu?! Niektórzy z nich mogli nie znać
Mat 22, 30 "bo przy zmartwychwstaniu ani mężczyźni się nie żenią, ani kobiety nie wychodzą za mąż, ale są jak aniołowie w niebie."
a ich zrozumienie mogło być za małe.


P.S. Ciekaw jestem dlaczego najwięcej się udzielasz w tematach toważyskich? :) lol

Użytkownik JacekP edytował ten post 2007-06-20, godz. 22:09

Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#47 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-06-21, godz. 05:34

' date='2007-06-20 10:58' post='66436']
Już jest możliwe (choć jeszcze nie opłacalne). W moim mieście jeżdżą już próbne autobusy na wodór.

Raj na ziemi :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#48 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 15:55

ekhm ...Dośka, Ciebie za złośliwość trafi grom w samą d...ę ;)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#49 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-06-21, godz. 16:15

ekhm ...Dośka, Ciebie za złośliwość trafi grom w samą d...ę ;)

No jaką złośliwość <_< , przecież ja chcę żeby było jak najlepiej :D. A Autobusy na wodór (choć tu na tym łez padole nieopłacalne) w raju będą jak znalazł. Bo jak już raz wymyślone, to przecież się pomysł nie zmarnuje. Dzięki temu w raju żaden naukowiec nie będzie musiał ślęczeć nad doświadczeniami, żeby "rajowiczom" benzyna nie śmierdziała, a ołów się w sałacie nie odkładał.
W szpinaku się nie będzie odkładał, nawet jakby nie przenieśli tego pomysłu, i jeździli na zwykłej żółtej ołowiowej, bo w raju SZPINAKU NIE BĘDZIE!!!

PRECZ ZE SZPINAKIEM W RAJU!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS: w raju też nie będzie nawozów sztucznych i silikonowego biustu!

D.

#50 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-06-21, godz. 18:21

A Autobusy na wodór (choć tu na tym łez padole nieopłacalne) w raju będą jak znalazł. (...) bo w raju SZPINAKU NIE BĘDZIE!!!

Niestety, może być dokładnie odwrotnie. Ilustracje w literaturze TS dość wyraziście przedstawiają rolniczy krajobraz raju. Zatem szpinak jak najbardziej wchodzi w grę. Natomiast autobusy na żadnej takiej ilustracji nie występują (chyba, że się mylę?), więc szansa na podróżowanie nimi po drogach Nowego Świata wydaje się nieco wątpliwa.
.jb

#51 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-06-21, godz. 18:35

Niestety, może być dokładnie odwrotnie. Ilustracje w literaturze TS dość wyraziście przedstawiają rolniczy krajobraz raju. Zatem szpinak jak najbardziej wchodzi w grę. Natomiast autobusy na żadnej takiej ilustracji nie występują (chyba, że się mylę?), więc szansa na podróżowanie nimi po drogach Nowego Świata wydaje się nieco wątpliwa.

To jak???? :blink: Szpinak, i w odwiedziny trzy dni wołami??? <_< . To ja jednak rezygnuje. W niebie na pewno nie będa mi wciskali tego podobnego do (...) zielska.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#52 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 18:58

na żadnej ilustracji w literaturze śJ nie widziałem środków transportu, dlatego pytałem się czy będę mógł sobie zrobić samochód. Teraz znowu problem z drogami, nowe napędy już wymyślone to co ja bym miał do roboty. Czyżby nie trzeba było myśleć? W raju śJ problemów bez liku.
pozdrawiam Andrzej

#53 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-21, godz. 19:35

Dołączona grafika
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#54 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 19:36

Dołączona grafika


a ja chcę mieć wyścigówkę.
pozdrawiam Andrzej

#55 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-06-21, godz. 20:01

a ja chcę mieć wyścigówkę.

A ja bym chciała taki, jakie mają niemieckie gospodynie domowe, na trzech kółkach z dużym koszykiem. W końcu będę musiała jeździć do rolnika po warzywa. Bo od razu sobie zastrzegam, ja się w ziemi grzebała nie będę! :angry:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#56 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-06-21, godz. 20:39

To z głodu umrzesz... i ziemia Ciebie pogrzebie buhahahahaha
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#57 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 20:45

nocka masz tyrać w ziemi bo tak każe WTS.
pozdrawiam Andrzej

#58 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-06-21, godz. 20:51

To z głodu umrzesz... i ziemia Ciebie pogrzebie buhahahahaha

I tu się rodzi problem, umrzeć nie mogę, bo "rajowcy" są wieczni, w ziemi grzebać nie będę, bo nie lubię, boje się robaków brzydze dżdżownic, a to wszystko z ziemi wyłazi. Przymusu robienia czegoś czego się nie lubi w raju na pewno nie będzię...Mam poważne obawy, że takich jak ja, ci rolnicy z zamiłowania będą musieli wyżywić na własny koszt.

Pozdrawiam cieplutko

Pierwszy "rajowiec" pasożyt- Dosia

#59 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 20:54

Dośka Ty sobie klimatyzowaną i niezniszczalną trumnę załatw bo trochę w niej poleżysz :D :P
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#60 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-06-21, godz. 20:59

to ciekawie robi się w tym raju, mnie też by musieli karmić bo jestem technikiem.




to chyba nie każdy się nadaje do takiego raju.

Użytkownik and edytował ten post 2007-06-21, godz. 21:01

pozdrawiam Andrzej




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych