Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zostały zniszczone Sodoma i Gomora?


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2008-06-19, godz. 04:56

Jak została zniszczone Sodoma i Gomora? To nie jest biblijny mit - to mógł być meteoryt! - tak podaje The Times.

http://www.nautilus.org.pl/
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#2 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2009-09-27, godz. 13:44

Witam wszystkich pięknie!
Niedawno nabyłam za złotówkę książkę napisaną pod red. A.K. Wróblewskiego pt. "Z powrotem na Ziemię", w której ten niestrudzony prześladowca paranaukowców wogóle neguje istnienie Sodomy i Gomory. Najdziwniejsze jest w publikacjach takich autorów zakładanie nieistnienia większości spraw czy ludzi opisanych w Biblii. Inne teksty są przez takich naukowców traktowane mniej surowo. Oczywiście nie wiadomo jak zostały zniszczone. Ale dlaczego niby miałyby nie być zniszczone?? Jest kilka opcji niekoniecznie związanych z bogami astronautami czy innymi Annunakimi. Wydaje mi się, że raczej nie wiadomo kto je zniszczył. Cały wątek ze zniszczeniem z powodu braku 10 sprawiedliwych wydaje mi się naciągany. Katastrofa z pewnością była ogromna, bo Księga Rodzaju mówi, że kiedyś te miejsca przypominały ogród.
Jak tam jest teraz to wiadomo choćby z wikipedii - jak komuś się nie chce szukać gdzie indziej.
Napewno było to coś co spowodowało zmianę w stosunkach wodnych i skasowało cały ekosystem.
Kiedyś nie było Sahary, a teraz tylko z satelity można zobaczyć, że płynęły tam ogromne rzeki. Co satelity podają w związku z okolicą Morza Martwego to nie wiem....
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych