Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Odpowiedzi dla ŚJ według wersetów" D.Reed


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-09-05, godz. 11:40

Dołączona grafika

#2 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-09-06, godz. 12:16

Dołączona grafika


zobacz więcej

#3 zamknietywsobie

zamknietywsobie

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 91 Postów
  • Lokalizacja:obywatel swiata

Napisano 2008-09-06, godz. 15:32

zobacz więcej


To kolejna bezwartosciowa ksiazka majaca na celu wykazanie blednego myslenia SJ.

Problem w tym,ze dla mnie obie strony sa w blednym przekonaniu,ze to Chrystus jest droga zycia.
Jesli uzywajac jakiegos argumentu(ow) udowodnimy komus,ze sie myli wcale nie oznacza ,ze nasz argument jest prawdziwy.
Tego niestety wiele osob nie bierze pod uwage rozmawiajac o wierzeniach.
"Umrzemy, i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi. Ludzi, którzy potencjalnie mogliby teraz być na moim miejscu, ale w rzeczywistości nigdy nie przyjdą na ten świat, jest zapewne więcej niż ziaren piasku na arabskiej pustyni. Wśród owych nienarodzonych duchów są z pewnością poeci więksi od Keatsa i uczeni więksi od Newtona. Wiemy to, ponieważ liczba możliwych sekwencji ludzkiego DNA znacznie przewyższa liczbę ludzi rzeczywiście żyjących.Świat jest niesprawiedliwy, ale cóż, to właśnie myśmy się na nim znaleźli, ty i ja, całkiem zwyczajnie." (R.Dawkins,"Rozplatanie tęczy")

#4 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-09-06, godz. 16:24

To kolejna bezwartosciowa ksiazka

Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl? Byłbym wdzięczny za przemyślenia. ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#5 zamknietywsobie

zamknietywsobie

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 91 Postów
  • Lokalizacja:obywatel swiata

Napisano 2008-09-06, godz. 18:37

Czy mógłbyś rozwinąć tą myśl? Byłbym wdzięczny za przemyślenia. ;)


Moje przemyslenia sa juz zawarte w poprzednim poscie.( i sa oczywiscie wysoce subiektywne)
"Umrzemy, i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi. Ludzi, którzy potencjalnie mogliby teraz być na moim miejscu, ale w rzeczywistości nigdy nie przyjdą na ten świat, jest zapewne więcej niż ziaren piasku na arabskiej pustyni. Wśród owych nienarodzonych duchów są z pewnością poeci więksi od Keatsa i uczeni więksi od Newtona. Wiemy to, ponieważ liczba możliwych sekwencji ludzkiego DNA znacznie przewyższa liczbę ludzi rzeczywiście żyjących.Świat jest niesprawiedliwy, ale cóż, to właśnie myśmy się na nim znaleźli, ty i ja, całkiem zwyczajnie." (R.Dawkins,"Rozplatanie tęczy")




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych