Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Strona randkowa ¦wiadków jehowy


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 alan

alan

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 114 Postów

Napisano 2008-10-29, godz. 15:32

Jak w temacie jestem tylko ciekaw czy s± pary skojarzone przez t± stronê

http://www.jwmatch.com

A mo¿e kto¶ próbowa³ siê na tê stronê logowaæ, ciekaw jestem czy potrzebne jest za¶wiadczenie od starszego zboru?

U¿ytkownik alan edytowa³ ten post 2008-10-29, godz. 15:35

Odkupiê stare publikacje z pocz±tku poprzedniego wieku (polskie lub angielski)

#2 alan

alan

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 114 Postów

Napisano 2008-10-29, godz. 15:53

Ciekawe s± opisy kandydatów na randkê, kto¶ kto zna angielski zapraszam mo¿na siê nie¼le po¶miaæ.
Interesuj±ce s± pytania o palenie i picie - podejrzewam ¿e strona skopiowana z innej.

Strona dzia³a na terenie UK i jestem ciekaw co na to WTS? Czy nie krytykuje siê szukania partnera przez internet?
Odkupiê stare publikacje z pocz±tku poprzedniego wieku (polskie lub angielski)

#3 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2008-10-29, godz. 17:10

Strona dzia³a na terenie UK

Ale Polacy tez tam sa.
Do³±czona grafika

#4 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-10-29, godz. 17:34

Z serwisu korzystaj± tak¿e osoby, które nie szukaj± partnera, lecz (na przyk³ad) zaufanych przyjació³ z Organizacji:

Szukamy razem z moja ukochana zona za pomoca tej strony przyjaciol ktorzy sa z organizacji Swiadkow Jehowy i cenia sobie zdrowe, nacechowane miloscia przyjaznie wsrod naszych wspolwyznawcow zeby wspolnie sie wspierac pod wzgledem duchowym oraz wymieniac doswiadczeniami ze sluzby polowej ;-))) Jest to tak bardzo wazne w tych ciezkich dzisiejszych czasach miec zaufanych przyjaciol...


.jb

#5 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2008-10-29, godz. 17:50

Fajne :lol: Sprawdzi³am w pobli¿u mojego miasta nie ma ¿adnego teokratycznego randkowicza :(

Zaczê³am siê logowaæ i po podaniu danych personalnych, ustalenia loginu, has³a itd. kolejnym etapem jest tabela "O mnie", dosyæ szczegó³owa i przypomina mi po czê¶ci aplikcje, które wype³nia siê w UK przy zatrudnianiu siê w jakie¶ firmie :lol: S± bardzo szczegó³owe pytania o wygl±d, czyli budowa cia³a, waga, kolor oczu, w³osów no i wzrost oczywi¶cie, chyba jednak walory duchowe nie s± najwa¿niejsze :lol: Potem pytania o rasê i narodowo¶æ, a tak¿e o wyznanie i uwaga...s± inne opcje ni¿ ¦J ! Np. mo¿na wybraæ agnostyk, czyli ja! S± pytania czego randkowicz poszukuje w serwisie ma³¿eñstwa, przyja¼ni a mo¿e chce zapocz±tkowaæ studium biblijne. S± te¿ opcje dotycz±ce picia, palenia i od¿ywiania i jest nawet opcja wegetarianin czyli znowu pasuje do mnie :P :P (chyba siê zalogujê na powa¿nie ;) ). Potem wykszta³cenie - jest opcja wy¿sze ! Bardzo liberalny serwis!

PS: Z pytañ teokratycznych znalaz³am na razie tylko dotycz±ce kwestii czy jeste¶ g³osicielem, pionierem, starszym, misjonarzem itp. i tu te¿ s± opcje do wyboru.

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-10-29, godz. 18:02

jestem tylko ciekaw czy s± pary skojarzone przez t± stronê

Wygl±da na to, ¿e tak. S± nawet podziêkowania dla JWMatch od tych, którzy znale¼li tam swoj± drug± po³owê: link
.jb

#7 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-10-29, godz. 22:42

buhahaha...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co za excuserstwo no ale mam oficjalny zakaz randek z osobami spoza organizacji (dzisiaj na zebraniu jak brat siê na mnie patrzy³ gdy tak piêknie mówi³em ¿e niewolno robiæ par mieszanych... bezcenne ;P ) wiêc mo¿e siê zabawiê.... :PPP
------------> TUTAJ SPÓJRZ i za³ó¿ konto na chomiku. Wiêkszo¶æ rzeczy mo¿esz pobraæ za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupe³no¶ci :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmuj±ce siê WTS-em: trochê prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#8 pharao29

pharao29

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 166 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Jarocin

Napisano 2008-10-29, godz. 23:04

A gejowskie pary te¿ tam kojarz±?? <hahaha>

buhahaha...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co za excuserstwo no ale mam oficjalny zakaz randek z osobami spoza organizacji (dzisiaj na zebraniu jak brat siê na mnie patrzy³ gdy tak piêknie mówi³em ¿e niewolno robiæ par mieszanych... bezcenne ;P ) wiêc mo¿e siê zabawiê.... :PPP

mo¿e mysla³ o WAS...
jaki ¿art, hahahaa

U¿ytkownik pharao29 edytowa³ ten post 2008-10-29, godz. 23:04

"Szlachetny rzecz ka¿d± z wielu stron ogl±da i nie ma uprzedzeñ"

#9 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-10-30, godz. 14:33

mo¿e mysla³ o WAS...
jaki ¿art, hahahaa


??? :huh: nie rozumiem
------------> TUTAJ SPÓJRZ i za³ó¿ konto na chomiku. Wiêkszo¶æ rzeczy mo¿esz pobraæ za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupe³no¶ci :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmuj±ce siê WTS-em: trochê prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#10 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-11-10, godz. 10:33

A gejowskie pary te¿ tam kojarz±?? <hahaha>


No w³a¶nie wygl±da na to, ¿e tak, skoro przy "wymarzonym partnerze" mo¿na wybraæ p³eæ ^^

Z ciekawo¶ci zajrza³am, zabawna strona. Formularz ¿ywcem zer¿niêty z jakiego¶ bardzo popularnego miêdzynarodowego serwisu, na którym bazuje m.in. polska Sympatia.pl. Wydaje mi siê, ¿e pytania o stosunek do papierosów naprawdê mogli sobie podarowaæ :P Ogólnie wydaje mi siê, ¿e, gdyby by³a bardziej popularna, to szybko by j± zamkniêto, bo wygl±da na to, ¿e niewielu braci o niej wie. Ale ju¿ sobie wyobra¿am list do wszystkich zborów ("Drodzy Bracia! Na pocz±tek chcieliby¶my Was wszystkich serdecznie pozdrowiæ s³owami z (...). Niestety, jak siê niedawno dowiedzieli¶my, niektórzy chrze¶cijanie zaczêli korzystaæ z internetowych stron kojarz±cych pary. Nawet, je¿eli taka strona szczyci siê tym, ¿e jest otwarta jedynie dla wspó³wyznawców, i tak mo¿e siê okazaæ niebezpieczna, szczególnie dla m³odych braci, podatnych na szatañskie zakusy. Albowiem, jak pisze Salomon w ksiêdze Przys³ów, 'g³upota jest przywi±zana do serca m³odzieñca'. Tworzenie intymnych wiêzi, nawet przez internet, mo¿e prowadziæ do powa¿nych konsekwencji, a nawet do rozpusty! (...) Zatem, choæ Biblia nie wspomina bezpo¶rednio o internetowych znajomo¶ciach, wskazuje na wielkie niebezpieczeñstwa, które czyhaj± na m³odych braci. Z tego wzglêdu, niektórzy prawdziwi chrze¶cijanie mog± doj¶æ do wniosku, ¿e takie strony s± dla nich niew³a¶ciwe, wszak 'rozs±dny, widz±c niebezpieczeñstwo, kryje siê'. Takim postêpowaniem dowiod± oni, ¿e s± oni naprawdê m±drzy i umiejêtnie korzystaj± ze swojego wyszkolonego na Biblii sumienia. Bêdzie to bardzo buduj±cy przyk³ad. (...) Wasi kochaj±cy bracia z biura oddzia³u.").
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#11 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2008-11-10, godz. 10:50

Emka, ale¿ to ju¿ by³o naprawdê! Stra¿nica jaki¶ czas temu ostrzega³a przed korzystaniem z takich stron.

#12 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-11-10, godz. 10:58

No tak, nie jestem na czasie ;) Ale mimo wszystko - strasznie to ³atwe do przewidzenia. A¿ jestem ciekawa, jak brzmia³ ten artyku³ i czy pokrywa³ siê choæ trochê z moimi przewidywaniami.

Zreszt±, podobne g³osy ostrze¿enia pojawiaj± siê zawsze, kiedy tylko kto¶ us³yszy, ¿e m³odzi bracia siê podejrzanie czêsto spotykaj±, ¿e s± organizowane imprezy w zborach albo co¶ takiego. Staruszkowie trzymaj± rêkê na pulsie :P
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#13 Matrix

Matrix

    Początkujący (1-50)

  • Cz³onkowie
  • Pip
  • 51 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-11-11, godz. 10:14

Emka, jak dla mnie nadajesz sie na redaktora naczelnego listow pasterskich, ¶wietnie pos³ugujesz siê gwar±, potrafisz do tego wszystkiego podpinac wersety na uzasadnienie najbardziej dziwacznej tezy- gratki!

#14 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-11-24, godz. 14:23

SKANDAL!!! ¯eby napisaæ do kogo¶ trzeba op³aciæ abonament!!! Ja siê tak nie bawiê... :angry2:
------------> TUTAJ SPÓJRZ i za³ó¿ konto na chomiku. Wiêkszo¶æ rzeczy mo¿esz pobraæ za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupe³no¶ci :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmuj±ce siê WTS-em: trochê prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#15 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2008-12-03, godz. 11:40

Emka jeste¶ z KRK?
destination: ..::SALSERO::..

#16 Fakirek

Fakirek

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 181 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-12-03, godz. 17:42

[ciach]"Drodzy Bracia! Na pocz±tek chcieliby¶my Was wszystkich serdecznie pozdrowiæ [ciach]Zatem, choæ Biblia nie wspomina bezpo¶rednio o internetowych znajomo¶ciach, wskazuje na wielkie niebezpieczeñstwa, które czyhaj± na m³odych braci. [ciach]niektórzy prawdziwi chrze¶cijanie mog± doj¶æ do wniosku, ¿e takie strony s± dla nich niew³a¶ciwe, wszak 'rozs±dny, widz±c niebezpieczeñstwo, kryje siê'. [ciach]

Emka, to jest cudowne :DDD

#17 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-12-04, godz. 13:13

Emka jeste¶ z KRK?




Hehe mo¿e to ona?


http://www.jwmatch.c...iew/1572424/s/9

:P

#18 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-12-07, godz. 17:50

(Niez³a lola, btw. :P)

Proszê mnie tu nie szkalowaæ, ja sobie facetów po sieci nie szukam. :P Nie jestem z KRK, jestem po 20 latach wychowania w Przenaj¶wiêtszej, to i styl mi siê osta³ :P
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#19 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-12-12, godz. 08:43

Kiedy¶ jaki¶ starszy mówi³ w wyk³adzie na zgromadzeniu o stronach randkowych dla ¦J. Teraz widzê, ¿e to jednak prawda. Ale takie poznawanie przez net to w sumie lipa. Zreszt± siostra... Wolê katoliczkê :)

#20 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-12-12, godz. 20:13

Teraz widzê, ¿e to jednak prawda. Ale takie poznawanie przez net to w sumie lipa.


Wcale nie. ¯yjemy w czasach, w których internet sta³ siê g³ównym narzêdziem komunikacji miêdzyludzkiej, wiêc nic dziwnego, ¿e wiele osób w³a¶nie tak siê poznaje.

Znam kilka par, które pozna³y siê przez internet i które tworz± fajne zwi±zki po dzi¶ dzieñ.

U¿ytkownik ewa edytowa³ ten post 2008-12-12, godz. 20:20





U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych