Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŚJ w "Pytaniu na śniadanie", TVP2


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#41 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2010-07-22, godz. 07:07

Rozłamy rozłamami lecz większe znaczenie ma tutaj podstawowa przekazywana przez organizację treść, czyli podstawowe informacje o organizacji do świata, tak jak pisałem. Większość ludzi nie wnika tak głęboko jak my tylko poprzestają na ogólnikowych informacjach przekazywanych przez organizację. Trzeba być szczerym i zarazem dociekliwym człowiekiem, żeby zajść tak daleko.

Niedawno byli u mnie w odwiedzinach odstępcy z innego miasta i opowiedziano mi jak kolega rozmawiał z świadkówną, byłą siostrą ze swojego byłego zboru. Oczywiście, pytała się czemu on odszedł, że po co pisał ten list, nie byłoby problemów w spotkaniach itd. No a na jego tłumaczenia była jak to się mawia jak beton. Jedno jednak ciekawe stwierdzenie padło:

"Odstępca - to bardzo dobrze poinformowany brat" - słowa te podobno rozbawiły świadkównę i jeśli dobrze zrozumiałem zachęciła do wpadania do niej w odwiedziny. Doszedł do "dokładnego poznania"? ;)

Są tacy co zostali niesłusznie wykluczeni i poza organizacją są szczęśliwi... Wszystko zależy.

Oj są tacy, ale na KS nie obchodzi starszych nie-słuszna wina tylko donos za którym trzeba ukorzyć się, a jak nie...

Użytkownik pawel r edytował ten post 2010-07-22, godz. 07:08

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych