Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgromadzenia okręgowe 2010


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-06-14, godz. 17:09

Z relacji (z forum JWD) na temat tegorocznego dramatu biblijnego: w scenkach można było zobaczyć między innymi, jak postać dawnego chrześcijanina zapisuje coś na zwoju (czyli pewnie jakiś odpowiednik dzisiejszego notowania podczas zebrań), jego chrześcijańska żona cieszy się z powodu wspaniałego dnia – spędzonego w służbie od domu do domu, dawny chrześcijanin wyraża radość z powodu porzucenia swojego interesu winiarskiego – by móc lepiej służyć Jehowie, dalej jest też przeglądanie zborowych akt oraz podekscytowanie z powodu stwierdzenia wzrostu w działalności dawnego chrześcijańskiego zboru...

Jeżeli chodzi o wyjaśnianie ostatniego stanowiska w sprawie pokolenia, to opowiadający zauważył wśród uczestników (a było ich ponad trzy tysiące) zgromadzenia, że w wielu przypadkach kiwali oni głowami z aprobatą dla słuchanego przekazu... Temat „nowego światła” nie stanowił również przedmiotu komentarzy podczas przerwy czy po zakończeniu zgromadzenia.
.jb

#22 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-07-02, godz. 10:33

co do newsów kongresowych:

przyszło sprostowanie, że w niedzielę program zakończy się o 15.40 a nie jak wcześniej pisano o 16.40.

Godzina więcej na dyskusje nad programem :)
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.

#23 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-02, godz. 10:37

co do newsów kongresowych:

przyszło sprostowanie, że w niedzielę program zakończy się o 15.40 a nie jak wcześniej pisano o 16.40.

Godzina więcej na dyskusje nad programem :)



sky, a Ty co nadajesz z komórki? :lol:
ja jutro jadę, zawiozę rodzinę, spotkam sie ze znajomymi :)

Użytkownik gruby drab edytował ten post 2010-07-02, godz. 10:38

Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#24 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-07-02, godz. 13:42

nie, z komórki w czasie kongresu to by było już zuchwalstwo - podstawa do wykluczenia :)
List przyszedł do zborów - niestety już wtedy, kiedy większość miała zaproszenia wydrukowane z godziną 16.40

btw. słowa przepraszamy za pomyłkę nie widziałem w liście
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.

#25 qwaz

qwaz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 136 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-02, godz. 17:54

Jutro w CK Sosnowiec o 12.30 koło kopalni, wiecie chyba jakiej...

Użytkownik qwaz edytował ten post 2010-07-02, godz. 19:07


#26 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-07-06, godz. 09:34

Widział ktoś już film o nowożytnych dziejach WTS ?
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.

#27 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-06, godz. 12:52

Widział ktoś już film o nowożytnych dziejach WTS ?



Czy chodzi Ci o film : " Świadkowie Jehowy" - historia żywej wiary częśc 1 : z ciemnośi ku światłu"?,to mam zamiar obejrzec ( pożyczyłem dzisiaj od jednego brata,który ma ze mną swobodny kontakt jest w leciwym wieku po wylewach,a ja mu pomagam w zakupach i innych pomocach) i ocenic moc propagandową. :)
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#28 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2010-07-06, godz. 12:56

a to jest jakis film o SJ w czasach starozynych, ktory by dokumentowal ich historie?

#29 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-06, godz. 13:00

a to jest jakis film o SJ w czasach starozynych, ktory by dokumentowal ich historie?


A to jest pytanie do mnie czy skywalkera?,bo ja nie mam o tym zielonego,a nawet fioletowego pojęcia :) .
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#30 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2010-07-06, godz. 14:41

a do was obu, skoro jeden pyta o czasy nowozytne a drugi przedstawia propozycje, aczkolwiek teraz juz wiem, ze zostaje skywalker z tym.

to jak, maja jakis film?

#31 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-06, godz. 15:49

Czy chodzi Ci o film : " Świadkowie Jehowy" - historia żywej wiary częśc 1 : z ciemnośi ku światłu"?,to mam zamiar obejrzec ( pożyczyłem dzisiaj od jednego brata,który ma ze mną swobodny kontakt jest w leciwym wieku po wylewach,a ja mu pomagam w zakupach i innych pomocach) i ocenic moc propagandową. :)



Skoro jeszcze nie ma odpowiedzi sky,to powiem,że obejżałem ten film i powiem ... back to the organization! :)

Żart - wracam do rzeczywistości i powiem,że średnio oceniam,jeśli chodzi o moc propagandową ,tak w skali 1 do 10,to daję 7.

Historia średniowieczna ,aż do czasów Rutherforda pokazana w pigułce i dla mnie mało przekonująca (z blazowany jestem i patrzę przez pryzmat historii niezależnej jeśli chodzi o CK),bo pokazana ( a co ja sobie wyobrażam,że będą opisywac prawdę,całą prawdę i tylko prawdę?)jednostronie,a ciemne karty Russella i Rutherforda ... no właśnie (naiwny jestem :) ).A jeśli chodzi o podprogowe podejście propagandowe,to nie mam fotograficznej pamięci,a film oglądałem znużony i rozkojarzony :unsure: :) .

Co do soundtracku,to preludium na początku narracjii zaciekawił mnie,ale do Williamsa,Hornera czy Zimmera to "za duże progi na ich nogi",ale jeśli chodzi o film dokumentalny to całkiem przyzwoita,nawet zbliżają się do Morricone czy Frisiny,ale poziomem nie stylem.:)

Użytkownik caius edytował ten post 2010-07-06, godz. 16:09

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#32 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-07-09, godz. 13:59

Poniżej kongresowe odnośniki znalezione z sieci.

DVD „Jehovah's Witnesses Faith in Action – Part 1: Out of Darkness”: 1, 2

Przemówienia kongresowe (język angielski, mp3): link
.jb

#33 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2010-07-09, godz. 21:03

Mam prośbę gdyby ktoś z forum miał nowy film "Świadkowie Jehowy" - historia żywej wiary Część 1: z ciemności ku światłu po polsku niech wrzuci.

Użytkownik ble edytował ten post 2010-07-09, godz. 21:06


#34 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2010-07-11, godz. 18:17

Nagrałem końcowy fragment przemówienia do nowo chrzczonych ŚJ w Toruniu i umieściłem na --> You Tube. Nagrałem też kamerką ok 25 min., samego zanurzania. W zasadzie powinno się rozpoznać każdego chrzczonego. Niestety, nie włączyłem przycisku You Tube przez co nie spełnia ich parametrów (kamerkę kupiłem dzień wcześniej). Mam natomiast nagrane w komputerze. Jeśli by ktoś znał sposób przez inny program, to proszę o kontakt przez PW. Będę próbowałem przez 'tinypic', ale internet mi przerywa i całe przetwarzanie trzeba od nowa.
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#35 malach

malach

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 38 Postów
  • Lokalizacja:Honolul xP

Napisano 2010-07-12, godz. 09:45

Heh, na chomikuj.pl jest wszystko :)
Również nowe broszurki po polsku: www.chomikuj.pl/Ps63.2

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia! Flp 4:13


#36 beres

beres

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 253 Postów
  • Gadu-Gadu:764269
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:London

Napisano 2010-07-14, godz. 20:14

2 BROSZURY Z KONGRESÓW (KOPIA OD KOGOŚ)

http://www.przeklej....u-2010-32376012

POSTARAM się nagrać wykłady z kongresu
po 21 lipca

Użytkownik beres edytował ten post 2010-07-14, godz. 20:18


#37 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2010-07-15, godz. 11:27

Mam kilka fotek z tego roku, nagrań jeszcze nie sprawdzałem ale mogą być słabej jakości.

Sporo było o ewolucjonizmie, oczywiście sugestywne, zamknięte i ukierunkowane pytania z oczywistymi odpowiedziami. "Dostało się" sporo ateistom, ale wyjazdy też były do religii, np. odwołanie się do "świadectwa" dziewczyny dla której słowa kapłana "Pan powołał ją do siebie" - mówiące o śmierci kogoś miały być dowodem, że Bóg jest okrutny. Ogólnie tematy nudne (nie to co w 2007 roku). Nie wiem czy mi się wydawało, ale chyba na jakiś dystans radiowo nadawali bo widziałem odbiór z jednego radia przy oddalonym kontenerze i kilku chłopaków wisiało sugestywnie na słuchawkach telefonów (radyjka?). Sprawdzę za rok jeśli powtórzy się to i wtedy nagranie by było o wiele lepsze ;-) A pod stadionem oprócz zwyczajnych oprawek do literatury itp sprzedawano również lody, no i pierwszy raz widziałem breloki "no blood", i jedna sytuację jak facet sprezentował takiego breloczka kobiecie (wujek?, ojciec?, znajomy?). W tym roku nie można było podejść do chrzczonych osób. Nie wiem czy to ze względu na zmianę stadionu niż tego co zazwyczaj. A chrzczonych było prawie dwa razy mniej niż zazwyczaj.

Spotkałem świadka, taaaki zakręt, że hoho, który mi się usprawiedliwiał, że znów zgubił mój nr telefonu (to już 6 raz?). Powiedziałem mu żeby się nie przejmował bo tak ma większość świadków co mu ulżyło :D na koniec jeden z porządkowych się mnie pytał czy ja z prasy na co ja, że "tak jakby" :P Ale podziękowałem za "biuro prasowe" bo nie wiem co mi ono by mogło pomóc.

Gdyby był "ciekawszy" program pewnie bym został dłużej.

Nie wszędzie wokół stadionu było posprzątane jak to w dawnych latach się reklamowano w tv.

Duży skwar, współczuję osobom starszym. Karetka była pod ręką.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#38 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2010-07-17, godz. 14:27

W Koszalinie odwołano sesje popołudniową. Powodem była wichura, która w 15 minut zdmuchnęła połowę "miasteczka namiotowego" oraz całą scenę... Wichura zerwała się zaraz po zakończeniu chrztu. Ważniejsze punkty mają byc przedstawione w skróconej wersji w dniu jutrzejszym.

V.
------------> TUTAJ SPÓJRZ i załóż konto na chomiku. Większość rzeczy możesz pobrać za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupełności :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmujące się WTS-em: trochę prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#39 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-17, godz. 14:36

Nielicha historia......
nie potrafiłam uwierzyć.......

#40 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-07-17, godz. 21:11

W Koszalinie odwołano sesje popołudniową. Powodem była wichura, która w 15 minut zdmuchnęła połowę "miasteczka namiotowego" oraz całą scenę... Wichura zerwała się zaraz po zakończeniu chrztu. Ważniejsze punkty mają byc przedstawione w skróconej wersji w dniu jutrzejszym.

V.

coś więcej ktoś wie ?
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych