Skocz do zawartości


Zdjęcie

Imprezy oraz wydarzenia zborowe na zdjęciach


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-04-03, godz. 00:55

Interesujące zdjęcia, przedstawiające historię ŚJ w Łomży (w tym również zgromadzenia leśne w przeszłości): album

Budowa Sali Królestwa: album

Zdjęcia ze zgromadzeń oraz imprez i innych wydarzeń zborowych: albumy
.jb

#2 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2010-04-03, godz. 06:00

...w albumie "spotkanie z pionierami" chyba siostra się wkurzyła i wyszła i nawet białej kiełbaski nie zjadła ;).. ..."wieczorek braci Poznań" 5 fotka - ktoś chyba dymka sobie puścił ;-) ?

Użytkownik sebol edytował ten post 2010-04-03, godz. 06:03

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#3 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2010-04-03, godz. 10:15

Na tych piknikach to, takie odnoszę wrażenie, najlepiej bawią się starsze ciocie i dzieci :) Dla młodych, cóż często bywa nudnawo..

#4 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-04-03, godz. 14:23

Można sobie tam także wyszukać zdjęcia z ośrodków pionierskich, ale nie wiem, czy są one warte uwagi: 1, 2, 3

Pewną ciekawostką może być regulamin ośrodka pionierskiego, który również tam zamieszczono: link
.jb

#5 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2010-04-03, godz. 16:47

"wieczorek braci Poznań" 5 fotka - ktoś chyba dymka sobie puścił ;-) ?


To od gorących napojów lub potraw.

Fajne fotki. Niektóre są pocieszne :)

Na jednym ze zdjęć jest super samochód ;)

Wesele pod namiotem :) Tort tym razem teokratyczny, bez świeczek. Ale panna młoda go kroi. Będzie rządzić kasą ;)

Maksymalny czas korzystania z łazienki umiejscowionej w domu gospodarzy wynosi 10 min.


A jak kogoś za przeproszeniem dłużej "przyciśnie"? Ma wyjść z łazienki i dokończyć za krzakiem lub drzewem? Ciekawe czy czas mu mierzą...

Osoba, która złamie jakikolwiek punkt regulaminu będzie podlegała komitetowi służby (...)


Nie ma to jak dobre straszenie w duchu chrześcijańskiej miłości.

Kiedyś chciałem pojechać na Ośrodek Pionierski ale nie doszło do tego. Mam jednak kilkadziesiąt zdjęć z lokalnego Ośrodka.

Użytkownik ble edytował ten post 2010-04-03, godz. 20:07


#6 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-03, godz. 19:58

Fajny ten regulamin, taki "świecki". Fajnie, że ktoś pozwolił dojść do głosu Biblii... :)

Użytkownik Jozek edytował ten post 2010-04-03, godz. 20:06


#7 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2010-04-03, godz. 21:15

O matko co za regulamin! Jak w więzieniu i jeszcze to sformułowanie "zabrania się", jakby nie mogło być "prosi się" i "dziękujemy za współpracę". Mi by nigdy 10 min w łazience nie wystarczyło :P . Acha i ciekawe dlaczego tylko siostry mogą korzystać z łazienki "umiejscowionej" u gospodarzy? Czy faceci mniej muszą dbać o higienę??

#8 Cleo

Cleo

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 21 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Cosmo ;)

Napisano 2010-04-03, godz. 21:17

widac ze autor regulaminu czytal tylko straznice, a nie slownik ortograficzny.
no i to dosc ciekawe ze po 22 godz nie wolno korzystac z toalety. ciekawe jakie sa teokratyczne metody na trzymanie cisnienia na pecherz:)bo nic w regulaminie juz o takowych nie wspomnieli.

#9 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-04, godz. 06:51

Po 22 nie można korzystać z WC u gospodarzy ;) Jak Ci sie chce, to heja w polane... ;)

#10 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2010-04-07, godz. 07:16

Wiele zboczeń widziałem w WTS, ale ten regulamin wydaje mi się fake..... Nie bardzo mi się chce wierzyć aby to była prawda
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#11 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-07, godz. 11:33

Wiesz... słyszałem kiedyś o takim prowadzącym, który zaraz po przyjeździe wyruszał z reklamóweczką i zbierał wszystkie telefony :) Bez wyjątku :) O ile od dzieci, które są z rodzicami na ośrodku, to rozumiem, ale zdarza się taka młodzież, że jedzie sama, bez rodziców. Wiec nie wiem jak wyglądało telefonowanie z rodziną.

#12 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-04-22, godz. 17:57

Zdjęcia ze zborowej imprezy dla dzieci: link
.jb

#13 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2010-04-22, godz. 20:02

z informacji o zdjęciu wynika, że to był Sylwester 2009 r.
pozdrawiam Andrzej

#14 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-04-23, godz. 05:17

z informacji o zdjęciu wynika, że to był Sylwester 2009 r.

and: dobrze, że nie pracujesz w Policji :)
31.01.2009 - to wszakże nie Sylwester (chyba że prawosławny)

Swoją drogą, wiem że takie imprezki organizowane na Sali Królestwa nie są zbyt mile widziane przez NO i Nadarzyn. Nie wiedzieć czemu ?
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.

#15 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-23, godz. 06:50

Nie wiem czemu, ale pierwsze co mi przychodzi do głowy, to ze łatwo napaskudzić. Jak widać jest wykładzina na sali i w pokoiku, a są też ciasta, napoje itd więc nie łatwo o wdeptanie okruszków. Z drugiej strony pewnie troszkę sztywno w takim miejscu.

#16 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-04-23, godz. 07:21

Z drugiej strony pewnie troszkę sztywno w takim miejscu.

no tak, spirytus = duch, z pewnością rozluźniłby atmosferę :)
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.

#17 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-23, godz. 08:27

Hehe, akurat nie to miałem na myśli, ale ok ;) W każdym bądź razie, dobrze, że chociaż tyle dzieciaki mają rozrywki :) Tak jak niektórzy mówią, że dzieci przyszłością narodu, tak samo dzieci przyszłością organizacji.

#18 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-04-23, godz. 08:48

Swoją drogą, wiem że takie imprezki organizowane na Sali Królestwa nie są zbyt mile widziane przez NO i Nadarzyn. Nie wiedzieć czemu ?


mam to samo doswiadczenie. nawet przygotowywanie do straznicy na sali krolestwa, bylo u nas zanegowane. bardzo trudno uzyskac klucze do sali. swoja drogą, pamietam jak kiedys poprosilem jedną z siostr, aby zamknela sale po sprzataniu, a ja do niej wpadne po klucze. zapytala" ale ja moge zamykac salę?" zdziwilem sie, zapytalem "dlaczego nie?" "wiesz ja to jestem tylko taka mala owieczka" zazartowala, ale cos w tym bylo.

ja mysle, ze bracia czuja, ze sala krolestwa nie nalezy do nich, nie jest ich wlasnoscia i nie czuja sie na niej jak w domu. to tylko miejsce spotkania do odprawiania okreslonej formy kultu.

Użytkownik gruby drab edytował ten post 2010-04-23, godz. 08:49

Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#19 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2010-04-23, godz. 18:18

jednak na policjanta bym się nie nadawał, ale to chyba przez okulary.
teraz już zaskoczyłem, w tym samym czasie, tylko 26 12 2008 r. w Toruniu też była organizowana taka sama zabawa (o czym pisałem na forum).

PS taka myśli mi przyszła, czy rok później w Rzeszowie zorganizowano taką samą zabawę, bo w Toruniu nie.

Użytkownik and edytował ten post 2010-04-23, godz. 18:20

pozdrawiam Andrzej

#20 skywalker

skywalker

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 194 Postów

Napisano 2010-04-23, godz. 20:20

jednak na policjanta bym się nie nadawał, ale to chyba przez okulary.
teraz już zaskoczyłem, w tym samym czasie, tylko 26 12 2008 r. w Toruniu też była organizowana taka sama zabawa (o czym pisałem na forum).

PS taka myśli mi przyszła, czy rok później w Rzeszowie zorganizowano taką samą zabawę, bo w Toruniu nie.

And , mam nadzieję że się nie obraziłeś za moją żartobliwą uwagę :)

Ogólnie wiem, że sporo braci świętuje sylwestra mimo oficjalnych zakazów. Oczywiście nie nazywa się to sylwestrem tylko wspólnym spędzaniem nocy z 31.12 na 01.01
Nie ważne na którym piętrze jesteś, gdy zatniesz się w windzie. I tak jesteś bez wyjścia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych