Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika oskar

Odnotowano 586 pozycji dodanych przez oskar (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-14 )



Sort by                Order  

#143392 Prośba o usunięcie konta

Napisano przez oskar on 2011-11-13, godz. 22:07 w Do administratorów...

caius, będzie mi brakowało twojego pokręconego sposobu pisania, jak i dosadności postów Oskara.

Naprawdę szkoda Dręczuś, że odchodzisz i to na dobre...
Mógłbyś założyć konto pod innym nickiem lub po prostu
zrobić sobie przerwę i wrócić do nas. Fakt, to zwariowane
forum, ale jest pełne życia i wciąga...poza tym wielu userów
czy też przybyłych "nowych" sympatyków, może czerpać z twojej
wiedzy, energii i entuzjazmu pozytywne emocje i treści.
Nawet Airlike przyznał przedwczoraj, że byłeś jedynym godnym
przeciwnikiem w sprawie ewolucji (pomimo że oponentem tejże), ja
także inaczej spoglądam dzięki tobie na kwestię wiary a w szczególności
na moją katolicką opcję, do której oficjalnie należę. (tyle że pewnie w
średniowieczu też zostałbym ścięty lub spalony) - bez dwóch zdań - a tak
w dobie innej epoki cieszę się wolnością i opieram głównie na rozsądku.
Zobacz, Gambit czy Zbyszek, Adam, Jacek, Falafelek...i inni też bywają
czasem już zmęczeni ustawicznymi "przepychankami", ale nie tracą optymizmu
i nie likwidują całkowicie konta. Ich głos, nie jest głosem na pustyni, bo
zawsze znajdzie się jakaś osoba, do której trafi, przekona lub wzmocni...

Dlatego, jak mawia ojciec dyrektor... :D w górę serca i do przodu!! :P

Pozdrawiam serdecznie



#143386 Czy można przewidzieć datę własnej śmieci?

Napisano przez oskar on 2011-11-10, godz. 23:08 w Ogólne

Ale chłopie pomyliłeś strony. Tu nikt nie interesuje się datami śmierci. Tu się śmieją z takich jak ty. Lada dzień wykasują ci ten wpis. A ty idź na cmentarz odwiedzić groby tych których 'uśmierciłeś' swoją gadką.


:) :) :) ....pierwszy raz śmieję się w okolicznościach śmierci



#143373 Prośba o usunięcie konta

Napisano przez oskar on 2011-11-09, godz. 22:45 w Do administratorów...

Witam. Zgłaszam prośbę o usunięcie konta. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Nie ma takiej możliwości...heh :)

Na bana trzeba sobie zasłużyć i na tym forum akurat konta
nie można całkowicie skasować....

A tak w ogóle co się stało Dręczuś?....Powaga...obraziłeś się?

Przecież wiem, że nie należysz do płochliwych osobników....no
i wiem, że smutno będzie bez Ciebie...kurde

Pozdrawiam



#143174 Rok 607 gorliwie podtrzymywany przez WTS

Napisano przez oskar on 2011-10-19, godz. 21:57 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Czyli co? Koniec przewidziany na 2034 rok?

Kurde...to mam szansę się załapać na ten spektakl, jeśli mam geny dziadka.



#143170 "Religia i praca", artykuł

Napisano przez oskar on 2011-10-19, godz. 21:39 w Nowości z kraju i zagranicy

Oskar :) nie znasz angylskiego?:D ,to przecie Europa i musimy wszyscy!!!... znac ;)

Mnie uczyli w szkole ruskiego...hehe :)



#143168 Przesłanie..

Napisano przez oskar on 2011-10-19, godz. 19:43 w Dusza nieśmiertelna

Potwierdzam, Roszada służy radą ludziom z sekciarskimi zapędami. Więc ja_jestem wal tam śmiało, bo widzę, że nie za długo już nikt nie będzie ci w stanie pomóc. Jesteś jak dla mnie w tak złym stanie, że nawet KK może ci tylko pomóc.

No ale trzeba mieć zapęd poetycki, optymizm i miłość aby tak pisać...

Nawet jeśli wydaje się szaleństwem, krzywdy nikomu nie czyni..Mi nie przeszkadza. :)



#143165 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-10-19, godz. 19:22 w Zmiany w serwisie

Poczekaj,jak będziemy więcej pisac,to może ktoś się zainteresuje tą moderacją ;) ,a Roszada? w swoim żywiole?,byc może,także cieszmy się - na razie - swobodą,bo później będziemy musieli pisac merytorycznie (jak to pięknie brzmi :D )

No właśnie a'propos merytoryczności...Pytanie czy forum padło?

Skoro żyjemy i piszemy, to jeszcze nie dzisiaj :D



#143138 Odwiedziny w domu

Napisano przez oskar on 2011-10-19, godz. 09:22 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Witam !

Jestem tu nowa. Otoz od paru juz lat przychodza do mnie Swiadkowie Jehowy. Co miesiac. Chcieli czesciej ale mimo naciskow i prob z ich strony uparlam sie, ze raz na miesiac wystarczy. Najpierw przychodzilo dwoch facotow a teraz przychodza ich zony czyli dwie babki. No i sobie gadamy i czytamy te ich ksiazeczki. swoich gazetek juz nie zostawiaja bo ich nie czytalam i nazwalam je naiwnymi.
I sama sie zastanawiam do czego to doprowadzi...bo na samym poczatku powiedzialam im , ze ja Swiadkiem nie zostane, ze wierze w reinkarnacje...no ale oni powiedzieli, ze poczytamy wspolnie Biblie abym poznala ich punkt widzenia. Musze stwierdzic, ze w miare poznawania ich punktu widzenia odpycha mnie od nich coraz bardziej...

Witaj Jura... :)

No fakt...świadkowie są cierpliwi i konsekwentni w pozyskiwaniu nowych członków :)
Najpierw studium i broszurki, zebranka na sali królestwa...i chrzest.
Nim się spostrzeżesz, sama zaczynasz głosić "od drzwi do drzwi"...he

Pozdrawiam



#143134 Czy ktokolwiek na tym forum został wykluczony wbrew własnej woli?

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 21:17 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Przypadkowo natrafilem ne to forum i normalnie nie rozumie ludzi ktorzy pisza tutaj k**** takie bzdury nie chce mi sie nawet wierzyc ze byliscie prawdziwymi swiadkami. Ja bylem od dziecinstwa wychowywany w rodzinie SJ.Wzialem chrzest jak mialem 15lat ale nie byla to zadna presja otoczenia albo zboru.bylem wykluczony jak mialem 17lat to bylo w 2001 roku za palenie papierosow i nie bylo to takie wykluczenie jak niektorzy to tutaj pisza ze odrazu wykluczali itp.najpierw mialem rozmowe ze starszymi bylo to poprostu rozmowa zeby mi uswiadomic moje postepowanie jednak ja mlody nastolatek to sluchac mi sie nie chcialo mialem dwie takie rozmowy po dwoch rozmowach ktore mie przynisly rezultatow bylem OGRANICZONY nie odrazu wykluczony a pozniej poniewaz nie przestalem palic zostalem po 6mies. wykluczony.Rowniez mi sie nie podobaly niektore rzeczy w zborze ale bez przesady ???? Nikt nie jest doskonaly i ludzie w zborach sa niedoskonali ale jakie tu piszecie bzdury ludzie to smiac mi sie chce i zal mi was a wogole to nie rozumiem ludzi wykluczonych ktorzy powrocili do Kosciola katolickiego.... to najwieksi obludnicy albo poprostu ludzie bez rozumu albo ludzie ktorzy poprostu sa pod presja otoczenia rodziny bo wiadomo Polska to fanatyczny kraj katolicki.Juz 10 lat nie jestem swiadkiem jehowy nadal pale zyje mozna powiedziec jak ludzie swieccy przyznaje ze odpowiada mi zycie takie bo jest wygodne ale wiem ze nauki swiadkow jehowy sa PRAWDZIWE. A to w jaki sposob tutaj oczerniacie SJ to swiadczy tylko o waszej inteligencji. I nikt z was nawet nie ma odwagi sie podpiac imieniem i nazwiskiem.Ja swiadkiem jehovy nie jestem juz 1O lat ale nie spadl bym tak nisko zeby oczerniac SJ macie jakies wewnetrzne komplexy ze piszecie takie bzdury. :blink:

Haha...to widać skutecznie wpojono ci nienawiść do innych wyznań i dziesięć latek
to za mało, bo nadal siedzisz w matriksie ;)



#143133 "Religia i praca", artykuł

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 21:08 w Nowości z kraju i zagranicy

Likewise, there is nil to conceal, Catholics are a unit of advantaged - that their profession is subordinated to the round of acquisition. In head, Christmas and Easterly is for all of us (not meet Catholics) working life. The aforesaid is the individual whether the solemnisation of Corpus Christi Theory of Jewess. For Catholics, inexact days are an possibleness to participate in the Grouping, prayers, quiet, and for fill of remaining faiths or atheists present of fate. Unluckily, sometimes quite difficult talent. Canonical to participate in churchlike ceremonies, moldiness pertain for departure to create (the celebration of Easterly dates do not hap with the function in the Romanist Catholic


Peterbuilt Power Steering Gear Box

Ale to nie jest anglojęzyczne forum... ;)



#143129 Tekst dzienny,

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 18:18 w Obowiązki teokratyczne

TEKST DZIENNY

Wtorek 18 października



Co czułeś, gdy się dowiedziałeś, czego dokonał dla ciebie Syn Boży? (2 Kor. 5:15). Na pewno byłeś mu niezmiernie wdzięczny. Postanowiłeś wtedy oddać się Bogu i ‛nie żyć już dla samego siebie, lecz dla tego, który za ciebie umarł’. A zatem chrzest w imię Syna oznacza uznawanie tego, co Jezus dla nas zrobił, i zaakceptowanie jego pozycji jako „Naczelnego Pełnomocnika w sprawie życia” (Dzieje 3:15; 5:31). Przed poznaniem prawdy nie łączyła nas ze Stwórcą żadna więź i w zasadzie nie mieliśmy realnej nadziei na przyszłość. Ale dzięki temu, że uwierzyliśmy w przelaną krew Jezusa Chrystusa i daliśmy się ochrzcić, nawiązaliśmy bliską więź z niebiańskim Ojcem (Efez. 2:12, 13). Apostoł Paweł napisał: „Was, którzy niegdyś byliście obcymi i nieprzyjaciółmi, gdyż wasze umysły były przy niegodziwych uczynkach, on [Bóg] teraz na nowo pojednał za sprawą jego [Jezusa] ciała cielesnego przez jego śmierć, żeby was stawić przed sobą jako świętych i nieskalanych” (Kol. 1:21, 22). w10 15.3 1:11

"Naczelny Pełnomocnik w sprawie życia" - coraz wymyślniejsze te tytuły i stanowiska
dla ewangelicznego Jezusa.. :)



#143128 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 18:07 w Zmiany w serwisie

Może... bo ja czekam...i czekam...i czekam...:(

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

A widziałaś remont Mictlana? :)

Wymalowane i nowe mebelki..heh



#143123 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 11:43 w Zmiany w serwisie

Nie wierzę.
Jb odezwij się o odblokuj mi PM!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia :rolleyes:

Ale widzę, że p Lewandowski jest aktywny...więc może on odblokuje Ci PM?

Jest na liście moderatorów...



#143120 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-10-18, godz. 00:21 w Zmiany w serwisie

Nie wierzę.
Jb odezwij się o odblokuj mi PM!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia :rolleyes:

Administrator w tym dziale w wątku: "Co się stało z jb?", odpowiedział
że zniknęła i został sam z tym pasztetem...



#143115 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-10-16, godz. 23:24 w Zmiany w serwisie

Forum nie upadło i raczej nie upadnie, za dużo pracy tu wiele osób wlożyło, ale warto by było, aby jb tu "posprzątała" wątki.

Obawiam się, iż jb tutaj nie ma... :)

Czyżby gambit miał rację, że forum odżyje?...hmm

Pozdrawiam wypędzonych i prześladowanych... :D



#142739 szukam kontaktu

Napisano przez oskar on 2011-09-15, godz. 21:59 w Szukam kontaktu

A może mają już po prostu dość pogańskich świąt ?

Jaaasne...lepiej siedzieć w kąciku i czekać na ziemski raj wymyślony
przez WTS :)

Roboty na początek będzie full, bo ktoś musi te trupy posprzątać..heh



#142738 Ofiary sekty

Napisano przez oskar on 2011-09-15, godz. 21:51 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

A to chyba nie to forum proszę pana reportera..

Hejka Dręczuś... :)

Co tam? Masz bana czy moderacje, że Cię nie widać?

Czyżbyś był w niewłaściwej sekcie?...hehe

Pozdrawiam serdecznie



#142663 Dwa ciała, dwie dusze

Napisano przez oskar on 2011-08-24, godz. 22:13 w Dusza nieśmiertelna

Wszyscy wiemy, że pod względem ciała człowiek może być albo kobietą, albo mężczyzną.
Wydaje się jednak, że duchowo też można się różnić, co mogłoby wzmacniać hipotezę o istnieniu duszy.
Czytając Genesis, można się między wersami dopatrzeć próby uświadomienia czytelnikowi tego stanu rzeczy.

Kto jest zainteresowany? (wyjaśnienie jest wbrew pozorom banalne)

No cóż..gdyby faceci zaczeli nosić kiecki i rodzić
to pewnie ich dusza uległaby transformacji :D



#142601 Biblia wzorowana na egipskich tekstach......

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 23:38 w Sola Scriptura

Prosty lud na tutejszym forum naczytał się jak sądzę pierdół pana Kosidowskiego z książki "Opowieści biblijne" i rozwinął kiepskie wątki. Jak wyglądało stworzenie czegokolwiek wg mądrości egipskich, macie tutaj:

Początek mitu stwierdza, że świat powstał z chaosu, określa ten chaos jednak nieco inaczej, wyliczając jego cechy negatywne. Teksty dotyczące Szu, a pochodzące z Pierwszego Okresu Przejściowego i pozostające pod wpływem idei hermopolitańskiej mówią, że był on „nieskończonością, nicością, niebytem i ciemnością”. Chaos ten zwał się również Nun a także „stary, dawny, który powstał pierwszy” Wszystkie negatywne cechy chaosu były personifikowane przez bóstwa męskie, które wyłoniły się z jego wód. Aby podkreślić ich twórczą funkcję dodano im cztery bóstwa żeńskie stanowiące ich odpowiedniki (...) Ta ósemka pierwotnych bóstw hermopolitańskich pływała razem z Nun i stworzyła pierwotne jajo w „ciemnościach Ojca Nun”.” (J. Lipińska, M. Marciniak „Mitologia starożytnego Egiptu” s.36; 1986) To rzeczywiście "bardzo podobne" do sprawozdania z Rodzaju. Zatem wasza głupota i ignorancja denerwuje mnie już podwójnie, bo niedoż, że muszę czytać takie banialuki, to jeszcze wasza elementarna niewiedza zmusza mnie do kopania w archiwach książkowych i cytowania czegoś dla waszego oświecenia. Zalatujecie mi typowym podejściem materializmu historycznego. Niedobrze...

To ty oprócz Strasznicy...jeszcze coś czytujesz?..hmm :)



#142600 Trójmiasto grupa wsparcia dla exSJ

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 23:25 w Grupa Wsparcia

A może brat_jaracz uznał to forum za kolejną sektę, której padł ofiara i uznał, że należy z niej wyjść ? W takim wychodzeniu ma już przecież życiową wprawę.


Powiedz to bratu Jaraczowi...i stracisz przednią jedynkę :)



#142599 Dlaczego ewolucja jest głupia

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 23:15 w Tematyka ogólna

Jeszcze jeden mądrala..heh



#142598 Kim są II owce ??

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 23:13 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Kim są drugie owce?

W Organizacji ŚJ to barany do potęgi...Chyba tłumaczyć nie trzeba dalej? :)



#142597 "krzyż" czy "pal męki"

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 23:03 w Krzyż czy pal?

Zgadzam się z Tobą Oskarze. Pale falliczne również były czczone, ale w krajach kultury chrześcijańskiej problemem jest kult krzyża, który nie ma uzasadnienia w NT, nawet gdyby Chrystus umarł na krzyżu. A w ogóle cieszę się, że się odezwałeś. Przyjmij moje pozdrowienia.

No cześć... :)
Widzę równy gość jesteś, więc czemu nie odwiedzisz nowego Forum?

Ja tu tylko wpadam czasem, aby uzupełnić pewne informacje.

W końcu to niezłe archiwum gromadzone latami..

Marnujesz tutaj swój talent i wrodzoną serdeczność.

Pozdrawiam



#142596 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-08-06, godz. 22:29 w Zmiany w serwisie

Gdyby na tamtym forum nie I'm Zbig (ten sam co na tym 'Iam'), który broni nauk ŚJ, to dyskutowaliby sami ze sobą, a tak mają na kim "jeździć". Ale poczekaj jeszcze trochę, a oni nie wytrzymają i przylecą Cię tu zaatakować. Już niektórzy robią tu wypady do Ciebie. Jak Cię obsiądzie z 10-ciu, to nie nadążysz odpowiadać. To dzięki Tobie zaczyna żyć ponownie. Byli tu co niektórzy, którzy pisali po ok. 30 postów dziennie i to obszerne, ale wypalili się szybko. Obawiam się, że z Tobą będzie podobnie.

Widzę Gambit, że sentyment do Organizacji (która dała ci kopniaka) nadal masz przeogromny..
Ale to jeszcze, "pal licho" - widzę, że w owym rozdarciu i samotności tracisz rozum na tym forum.
Ani lam, ani Ty czy inny świadek nie jest niezbędny do przetrwania naszego nowego forum.
A jeśli już się udziela (napłodził 3000tys. postów byle nawijać) to musi przestrzegać pewne normy
jak wszyscy (ostrzeżenia i moderacje za chamstwo już miał) i jeżeli komuś coś nie pasuje to zawsze
może powiedzieć żegnam...i poszukać sobie (jak P.K.Dick) "świadkowskiej" strony, gdzie wychwalają Jahwe.

No...dręczyciel był już u nas :) Wleciał jak meteor..pokrzyczał i wyleciał - żenua jak mówi db.
Wszyscy na SB komentują, że dawno taki wariat się nie napatoczył..heh

No ale tu sobie spokojnie pogadajcie np. o Pokoleniu.. :)



#142586 Czy forum padło ?

Napisano przez oskar on 2011-08-05, godz. 21:42 w Zmiany w serwisie

Gdyby na tamtym forum nie I'm Zbig (ten sam co na tym 'Iam'), który broni nauk ŚJ, to dyskutowaliby sami ze sobą, a tak mają na kim "jeździć". Ale poczekaj jeszcze trochę, a oni nie wytrzymają i przylecą Cię tu zaatakować. Już niektórzy robią tu wypady do Ciebie. Jak Cię obsiądzie z 10-ciu, to nie nadążysz odpowiadać. To dzięki Tobie zaczyna żyć ponownie. Byli tu co niektórzy, którzy pisali po ok. 30 postów dziennie i to obszerne, ale wypalili się szybko. Obawiam się, że z Tobą będzie podobnie.

Ja wpadam czasami Gambit.. :)

Mam tu jeszcze parę ciekawych informacji i szczególików do przejrzenia i tak
sobie niekiedy, komuś wyposzczonemu odpowiem..

Nie raz, nie dwa mówiłem, że żal mi upadku tego forum...ale stało się.

Pozdrawiam