Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarobki pracowników w Towarzystwie Strażnica


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 babilon

babilon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 53 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-04-08, godz. 11:02

Jest grupa osób zarejestrowanych jako pracownicy w TS. Czy ktoś posiada konkretne informacje ile zarabia cała struktura nadzorców, kierownicy wyznaczeni do różnych zadań np. budowy sal itp. Interesują mnie wszystkie stanowiska i pensje.
Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję ...
Nie ma prawdy absolutnej, religii prawdziwej - wszystkie religie to syf - BABILON WIELKI
"W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz"
"Pokolenie odchodzi i pokolenie przychodzi ale ziemia trwa na wieki"
"To, co było, znowu będzie a co się stało, znowu się stanie: nie ma nic nowego pod słońcem"

#2 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-08, godz. 11:17

Nie są to raczej astronomiczne sumy ;) Robisz jakieś zestawienie? ;)

#3 babilon

babilon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 53 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-04-10, godz. 12:14

Żadnego zestawienia nie robię, ale chciałbym wiedzieć ile zarabiają nadzorcy obwodowi, osoby odpowiedzialne za wznoszenie sal itp.
Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję ...
Nie ma prawdy absolutnej, religii prawdziwej - wszystkie religie to syf - BABILON WIELKI
"W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz"
"Pokolenie odchodzi i pokolenie przychodzi ale ziemia trwa na wieki"
"To, co było, znowu będzie a co się stało, znowu się stanie: nie ma nic nowego pod słońcem"

#4 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2010-04-11, godz. 10:32

Co najmniej 10.000zł miesiecznie, to pewne, nie wiedziałeś o tym?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#5 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-11, godz. 13:03

Kto niby tyle dostaje i na podstawie czego to wnosisz?

#6 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2010-04-11, godz. 15:03

Przecież żartuje :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#7 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2010-04-11, godz. 16:21

A ja bym chciał wiedzieć, ile zarabiał Jezus, potem apostołowie? Mieli przecież wewnętrznego "ministra" finansów:
JA 13:29 bw A ponieważ Judasz był skarbnikiem,...

Czy ktoś posiada konkretne informacje ile zarabia cała struktura nadzorców, kierownicy wyznaczeni do różnych zadań

Niby na te i tym podobne nasze pytania odpowiadają biblijnie:
1Tym 3:16 ns Tak, niewątpliwie wielka jest święta tajemnica tego zbożnego oddania: ...
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#8 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2010-04-11, godz. 19:50

A ja bym chciał wiedzieć, ile zarabiał Jezus, potem apostołowie? Mieli przecież wewnętrznego "ministra" finansów:
JA 13:29 bw A ponieważ Judasz był skarbnikiem,...


Niby na te i tym podobne nasze pytania odpowiadają biblijnie:
1Tym 3:16 ns Tak, niewątpliwie wielka jest święta tajemnica tego zbożnego oddania: ...


ten werset właśnie nie odpowiada na te pytanie, bardziej adekwatny byłby ten:

Łuk 10:. 7 Zostańcie więc w tym domu, jedząc i pijąc, co podadzą, bo pracownik jest godzien swej zapłaty

pozdrawiam Andrzej

#9 dawid1234

dawid1234

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 370 Postów
  • Płeć:Not Telling
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano 2010-04-12, godz. 07:13

Jest grupa osób zarejestrowanych jako pracownicy w TS. Czy ktoś posiada konkretne informacje ile zarabia cała struktura nadzorców, kierownicy wyznaczeni do różnych zadań np. budowy sal itp. Interesują mnie wszystkie stanowiska i pensje.


To co wiem ma wartość historyczną i dotyczy pionierów, wtedy też obwodowi rozliczali się podobnie jak pionierzy.
jak jest dzisiaj, musiał by się zdarzyć ktoś kto jest lub był na "etacie".
Skądinąd wiem że z Nadarzyna pionierzy (jakieś 3-4lata temu)odstawali przelewem ok 700zł

#10 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-12, godz. 08:34

No i jest to bardzo prawdopodobne, że i teraz jest podobnie. Ja wielokrotnie słyszałem, że wcale nie są to wielkie pieniądze.

#11 dawid1234

dawid1234

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 370 Postów
  • Płeć:Not Telling
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano 2010-04-12, godz. 13:30

No i jest to bardzo prawdopodobne, że i teraz jest podobnie. Ja wielokrotnie słyszałem, że wcale nie są to wielkie pieniądze.

+ rozliczenie kosztów+ "gościna u braci"+ darowizny bywają rzeczowe i pieniężne, lepiej niż na etacie w biedronce :)

Użytkownik dawid1234 edytował ten post 2010-04-12, godz. 13:30


#12 Jozek

Jozek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 151 Postów

Napisano 2010-04-12, godz. 19:29

A to wiesz, wszędzie są jakieś "profity" :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych