Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fly

Odnotowano 654 pozycji dodanych przez Fly (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-02 )



Sort by                Order  

#21242 Świadkowie Jehowy,zaglądają tutaj?

Napisano przez Fly on 2006-03-15, godz. 09:21 w Oceń forum

Ja. Poprzegladaj inne watki a znajdziesz wiecej. A potem mozesz wyslac im wiadomosc na PM.



#21451 Świadkowie Jehowy,zaglądają tutaj?

Napisano przez Fly on 2006-03-17, godz. 13:53 w Oceń forum

... a wyrozumiały jestem, bo z nikim innym nie mam zatargów.

Dementor, i niech tak zostanie. Bo inaczej powstanie ciekawy trojkat w ktorym nikt nikogo nie lubi. A co do sprawy wisly i cracovii - proponuje troche umiaru. Mnie nie ruszylo ani troche nazwanie klubu, ktoremu kibicuje "ubeckim". Miej i ty troche dystansu.



#26256 ślub w zborze: rekwizyty

Napisano przez Fly on 2006-04-29, godz. 11:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Sebastian, nie jest to związane z żadną modą. Ja na klikunastu wykładach "weselnych" na jakich byłem widziałem różnych mówców, rózne podejście do tematu (od "sztywniackiego" po "jajcarskie") i różne rekwizyty. Raz czy dwa był to sznurek.
Tomasz O., czy ty masz trudności z rozumieniem tekstu czytanego? Nie ma ż a d n e g o z w y c z a j u.



#26191 ślub w zborze: rekwizyty

Napisano przez Fly on 2006-04-28, godz. 18:41 w Zwyczaje Świadków Jehowy

No to, czy może ktoś uczciwie i szczerze powiedzieć , co z tym sznurkiem?. I jaką on rolę w tym odgrywa?.

Nie ma żadnego sznurka. Po prostu jakiś mówca (a może kilku) użył kawałka sznurka jako rekwizytu podczas przemówienia do unaocznienie czym jest małżeństwo. Bardziej łopatologicznie: Mówca wyciągnął sznurek z kieszeni, pokazał wszystkim, powiedział w czym małżeństwo przypomina "sznur potrójny" (to cytat z Biblii) po czym schował sznurek z powrotem do kieszeni i kontynuował wykład. Nie ma żadnej tradycji ani ceremonii w której występowałby sznur.
Ot i wszystko.