Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fly

Odnotowano 654 pozycji dodanych przez Fly (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#40857 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-13, godz. 10:21 w Tematyka ogólna

Tylko czasami na siłe się ktoś doszukuje czegoś czego niema. Jak by się ktoś uparł to we wszystkim coś się najdzie nie tak.


Dokładnie. Zauważcie, że w tym krótkim wątku pokazano 2 ilustracje z "przekazem", gdzie ja i inne osoby dopatrzyły się jeszcze kilku dodatkowych literek i przynajmniej po jednej twarzy/pysku na obrazek. I prawdę mówiąc znacznie łatwiej zobczyć głowę mumii i litery UA niż gębę potwora z literami JAH.
Sęk w tym, że nikt z poszukiwaczy koziołków nie potrafi wyjaśnić co może oznaczać głowa mumii lub krokodyla albo literki UA. To takie nieszatanistyczne i niemasońskie... :D



#40706 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 08:43 w Tematyka ogólna

Hej, hej Mars napada...

P.S. A ta łapa z pazurami faktycznie jest dziwna. Tu się zgadzam, że coś jest nie tak. Tylko jaki to przekaz podprogowy? Co to wogóle ma znaćzyć i jak niby oddziaływać na oglądającego obrazek?



#40358 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-11-08, godz. 14:39 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Co racja to racja. Przedstawiciele obydwó płci zabardzo jest zaślepiona wydawnictwem i pogladem na małżeństwo sedług WTS. Ale jak napisał Sebastian że najlepiej jest jak się jest z osobą tej samej wiary bo jest mniej problemów.


A ja myślę, że niektórzy nie mają wzięcia u sióstr, bo one mogą cenić sobie inteligencję a niekoniecznie kasę. A gdy brak jednego i drugiego, to można się przynajmniej dowartościować snuciem o-d...ę-rozbić-teorii na forach internetowych.
Wybacz JB, ale nie mogłem się powstrzymać.



#23967 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-04-10, godz. 12:10 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Doris, powiem krotko: jezeli oczekujesz zrownowazonej rady na temat sytuacji, w ktorej sie znalazlas, to nie trafilas pod wlasciwy adres. Tutaj znajdziesz tylko glosy na NIE.
Ja moge jedynie dodac, ze jezeli nauki SJ nie trafiaja ci do przekonania i nie akceptujesz ich jako prawdy, to nie ma sensu zebys rozpoczynala swoja przygode z ta organizacja. Lepiej powiedz szczerze swego ukochanemu jak jest z toba naprawde.
Zycze wam wszystkiego dobrego.