Skocz do zawartości


Fly's Content

There have been 654 items by Fly (Search limited from 2017-06-09)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#41194 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-15, godz. 20:33 in Tematyka ogólna

Gwiazka - jakie przerażenie? Przeraża cię starość? To takie niemodne, fakt. Niesmaczne... wulgarne... przerażające! Ale kiedyś też będziesz wyglądać jak Ewa.

And - poczytaj pierwsze rozdziały Objawienia. Będziesz mądrzejszy. I nie będzie cię śmieszył Jezus z białymi włosami.



#40790 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 19:26 in Tematyka ogólna

acha dobra czyli dla ciebie religia prawdziwa moze byc zakłamana, omylna, zmieniajaca podstawy wiary i wogole kluczaca na wszelkie sposoby...
jesli tak, to wszystkie religie sa prawdziwe chyba dla ciebie. gratuluje


Gdzie ja pisałem w tym wątku o SWOIM poglądzie nt. prawdziwości religii? Słucham...
Jeden mi wmawia że go zaliczam do nienormalnych a inna że to ja uważam, iż "religia prawdziwa moze byc zakłamana, omylna, zmieniajaca podstawy wiary i wogole kluczaca na wszelkie sposoby".

Halo, czy jest na forum lekarz?

nie rozumiesz? prawdziwa to prawdziwa. jak ktos jest prawdziwy we wszystkim to we wszystkim nawet w najmniejszym chyba nie? i tak to sie ma według mnie do rysunków...i zbawienia


Rozumiem, rozumiem, dlaczego mam nie rozumieć? My wszystko verstehen... Dla mnie kryterium prawdziwości religii może być obdarzanie przez nią czcią Latającego Potwora Spagetti, a dla ciebie nieistnienie surykatek na zdjęciach w czasopiśmie wydawanym przez daną organizację. Jeden i drugi pogląd jest wg MNIE wart by go o przysłowiowy kant równie przysłowiowej d...y rozbić.



#40358 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-11-08, godz. 14:39 in Zwyczaje Świadków Jehowy

Co racja to racja. Przedstawiciele obydwó płci zabardzo jest zaślepiona wydawnictwem i pogladem na małżeństwo sedług WTS. Ale jak napisał Sebastian że najlepiej jest jak się jest z osobą tej samej wiary bo jest mniej problemów.


A ja myślę, że niektórzy nie mają wzięcia u sióstr, bo one mogą cenić sobie inteligencję a niekoniecznie kasę. A gdy brak jednego i drugiego, to można się przynajmniej dowartościować snuciem o-d...ę-rozbić-teorii na forach internetowych.
Wybacz JB, ale nie mogłem się powstrzymać.



#23967 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-04-10, godz. 12:10 in Zwyczaje Świadków Jehowy

Doris, powiem krotko: jezeli oczekujesz zrownowazonej rady na temat sytuacji, w ktorej sie znalazlas, to nie trafilas pod wlasciwy adres. Tutaj znajdziesz tylko glosy na NIE.
Ja moge jedynie dodac, ze jezeli nauki SJ nie trafiaja ci do przekonania i nie akceptujesz ich jako prawdy, to nie ma sensu zebys rozpoczynala swoja przygode z ta organizacja. Lepiej powiedz szczerze swego ukochanemu jak jest z toba naprawde.
Zycze wam wszystkiego dobrego.