Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika panter

Odnotowano 104 pozycji dodanych przez panter (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#252 Szukam info o numeracji Strażnic z lat 50-tych

Napisano przez panter on 2003-06-12, godz. 08:53 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

[quote="Czesiek"]Otrzymałem nieco starych Strażnic z lat 50-tych i nie mogę dojść jakie są to numery i z jakich lat. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w ustaleniu tego, to z góry dziękuję.
--------------------------------------------------------------------------------------
Cześć!
Udało mi się zlokalizować większość podanych przez ciebie tytułów. Najpierw legenda:>
Kolor czerwony -to nieustalony rok i nr. najprawdopodcobniej lata 1951 i mniej (mam spis Strażnic do 1952)
k. niebieski- tu masz bieżący nr. i rok
podkreślenie- (nr. i rok, ew. tytuł) to te których nie mam ,a interesowało by mnie kiedyś ksero. Zapewne w większości są to egz. z powielacza o słabrej jakości druku, ale takie wtedy były realia.
Oto tytuły artykułów z pierwszej stron:
1. Prawdziwy Izrael Obecnie Znów Przywrócony
2. Boża droga miłości
3. Unikać hańby przez studiowanie
4. Czy kompromisy mogą być wybaczone?
5. Czy zdrowy sens domaga się ognia czyśćcowego

6. Pojednajcie się z Bogiem -12/1955
7. Oni będą mówić o chwale Królestwa Jehowy -5/1955
8. Zaprowadzenie panowania Królestwa -3/1955
9. Chodzić w imieniu Jehowy naszego Boga na wieki wieków -7/1955
10. Zasługa okupu dostarczonego przez Jezusa Chrystusa -13/1955
11. Chybienie celu – nienaganności -15/1955
12. Objawienie się Jezusa Chrystusa -18/195513. Wymogi dla usługiwania -19/1955
14. Zachowajmy swe szczęście przez wypłoszenie szemrania -11/1956
15. Umiłowana niewiasta z Pieśni nad Pieśniami -10/1958
16. Dlaczego Jehowa „opróżnia” ziemię -9/1958
17. Nigdy nie wdawajcie się w kompromisy kosztem zasad chrześcijańskich -16/1958
18. Nadzorcy w czasach apokaliptycznych -8/1958
19. Miłościwa dobroć Boża a Królestwo -20/1959
20. Umiejętne pasienie owiec -14/1959
21. Precz ze starym niech nastaje nowe! -22/1959
22. Jak ci dopisuje apetyt duchowy? -15/1959

23. Miłować uczynkiem tak jak słowem[/quot

Powodzenia!
Panter :D



#249 Dokonana Tajemnica

Napisano przez panter on 2003-06-11, godz. 13:17 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Witam !!

Mam wrażenie że wątek co do wersji elektronicznej się urwał. Osobiście też jestem zainteresowany tą książką? Bardzo proszę o info. w tej sprawie i ukłon w kierunku Liberal'a, czy możesz podać więcej szczegółów.

Pozdrowienia
panter :D



#247 Szukam info o numeracji Strażnic z lat 50-tych

Napisano przez panter on 2003-06-11, godz. 09:34 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Witam!
Najprawdopodobniej będę mógł Ci pomóc. Jeśli sprawa jest aktualna, to postaram dostarczyć w miarę pełną listę roczników z lat 50-tych (oczywiście tytuły i numeracja). Ale to może potrwać, nawet kilka dni.
Sam muszę sprawdzić jakie mam ew. numery z tych lat. Jeśli byś miał te których nie mam ja , może udało by się niekóre z kserować. Ale o tym póżniej.
Pozdrawiam
Panter e-mail [email protected]



#245 Zapytanie do wszystkich uczestników

Napisano przez panter on 2003-06-11, godz. 09:21 w Obowiązki teokratyczne

Witam wszystkich!
Mam pytanie. Czy słyszeliście cośkolwiek o zmianach jakie zaszły w greckim biurze oddziału WTS? Ostatnio, bo pod koniec maja br. dowiedziałem się z listu jaki otrzymała moja znajoma (czynny śJ) iż doszło do wykluczeń i zwolnień wielu braci w tym biurze. Niestety nie podano szczegółów dot. czystki, ale osoba która pisała ten list (z Austrii), była proszona przez Towarzystwo o zmianę terenu (oboje z mężem są pionierami ) właśnie na Grecję. Ponieważ jednak nie zdecydowali się na zmianę kraju, wspomnieli iż biuro w Grecji jest (podobno) obsadzane braćmi z innych krajów.
Pytam, ponieważ coś może komuś obiło się o "uszy".
Ponieważ dołączyłem dziś do FORUM więc nie mam jeszcze wprawy w sprawnym komunikowaniu się.
Proszę o kontakt
PANTER_ e-mail: [email protected] :D
PS. Raczej nie udało mi się wysłać posta wczoraj, może uda się dziś!