Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Sensej

Odnotowano 26 pozycji dodanych przez Sensej (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-20 )



Sort by                Order  

#98858 Wywiad ze świadkiem Jehowy

Napisano przez Sensej on 2008-08-14, godz. 00:56 w Nowości z kraju i zagranicy

Poza tym nie wspomnial nic na temat ksiazek wydawanych przez WTS


Z tego co wiem ksiazki wydawane przez WTS sa glownie dla SJ, z tego tez wzgledu powolywanie sie na nie byloby bledem.

Nie mowiac juz o tym ze przez ostatnie lata kladziony jest nacisk aby poslugiwac sie biblia a nie publikacjami. W koncu na niej sa oparte, wiec po co okrezna droga skoro mozna od razu do zrodla.

nieznajomość takiego pojęcia jak "sakrament" mówi sama za siebie o głębokiej wiedzy o świecie.


Nie rozumiem tutaj jaki to ma zwiazek. Powiedzial przeciez jasno ze nie byl katolikiem. Nie specjalnie go to interesuje wiec skad ma niby wiedziec co to sakrament. Tak samo jak ty nie wiesz np dlaczego 2+2 = 5 tak on nie wie co to sakrament.. no bo niby po co .. nie uzywa tego w zyciu codziennym, nie specjalnie go to interesuje wiec ma prawo nie wiedziec.

Mysle ze 99% polakow zlapanych na ulicy z pytaniem dlaczego 2+2=5 odpowiedzialoby ze =4 ... albo ze ich to nie obchodzi :)

też nie uważam że kłamał, na pewno mocno wierzy w to co mówił, on tylko powtarzał to co nauczył sie na zebraniach. To miało być dla zainteresowanych, prawdę poznają później.


Mam nadzieje ze to sarkazm... rozumiem ze w trakcie kontaktow ze SJ mozna np stracic cierpliwosc i obiektywizm... jednak bardzo prosze nie traktowac ich jako nadludzi....

Skoro nasza glowa panstwa nie jest w stanie wymienic poprawnie panstw ktore podpisaly sie pod oswiadczeniem w sprawie gruzji to czemu oczekujecie czegos nadludzkiego od normalnego czlowieka? :P

PS: Moj pierwszy post :) Witam serdecznie :D Dla tych co sie zastanawiaja co ja za jedem powiem ze wierze nauce :D Jesli mi cos udowodnicie to uwierze, jesli nie .. hehe to przykro mi ale ja na takie cos nie ide :D

Pozdrawiam
Sensej