Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika qwerty

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez qwerty (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-11 )



Sort by                Order  

#142198 Fałszywy prorok

Napisano przez qwerty on 2011-03-19, godz. 08:36 w Tematyka ogólna

witajcie,
ponieważ większość "pisarzy" i uczestników przeprowadziło się na nowe forum, zapraszam www.watchtower-forum.pl



#141756 Bany

Napisano przez qwerty on 2010-12-10, godz. 21:38 w Do administratorów...

Jak nie wiadomo :)
Wiadomo, każdy kto zapyta za co mają bana sam jest zbanowany czyli teraz wypada na nas po kolei........ ech szkoda mi.....ide se popłakac w kątku



#141682 Witam

Napisano przez qwerty on 2010-12-08, godz. 14:58 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

humble
jesli powiesz prawdę masz natychmiastowy wylot za odstępstwo, pocztą pantoflową się rozniesie bardzo szybko, więc wszyscy nawiedzeni zaczną Cię obchodzic z daleka jak trędowatą, będą odwracać się na Twój widok. Jesli masz rodzinę u sj, bedą przezywac katusze, bo będa musieli ograniczyć z Tobą kontakt, Tobie tez nie będzie lekko, bo przecież jesteś taka sama a z dnia na dzien okaże się że jesteś WROGIEM publicznym.

Jeśli jesteś na to gotowa to wal prosto z mostu. Powiedzenie nie wystarczy, będą CIę ciągnąc na przesłuchania , komitety..... najlepiej napisac list o odejsciu. I żądanie niekontaktowania się z Tobą!
W liście możesz się przyznać do odstepstwa, nie radzę. Lepiej napisac że nie czujesz się świadkiem, że zrobiłas błąd przyjmując chrzest i że dobrowolnie odchodzisz.
Beda mieli na piśmie, nie beda Cię już nachodzić!



#141674 Witam

Napisano przez qwerty on 2010-12-08, godz. 13:56 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Nie mów że nie chcesz rozmawiać. Nie podważaj, nie dyskutuj. każde takie zachowanie będzie powodowało lawinę domysłów i kilka wizyt pasterskich a tego chyba nie chcesz. Będą drazyć póki nie ustala powodu.
Więc jedyne co pozostaje to mówić, że wszystko jest ok i bardzo Ci się podoba tylko żałujesz że nie masz tyle czasu bo poszłaś się dokształcać, kończysz studia wieczorowo i zaocznie, że firma zafundowała cI DOKSZTAŁCANIE. Cokolwiek, byle wykazać brak czasu. Niech mąż tez ich pokoleniem nie drażni. Po prostu nie masz czasu. Ale jak tylko skończysz kursy od razu się zaangażujesz. To ich uspokoi i nie będa mieli powodu nachodzić Cię i drązyć tematu.
Pozdr



#141670 Witam

Napisano przez qwerty on 2010-12-08, godz. 13:18 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

 Zaczynaja do mnie przychodzic   bracia.Zona starszego i  taki brat,ktory nie jest starszym.Pod pretekstem zwyklych odwiedzin.Nie pytaja o nic ot takie tam pogaduszki...Tylko,ze wczesniej akurat oni jakos nie przychodzili...

Czy to moze byc poczatek nagonki na mnie?

No musza ustalić co Ci dolega.
Dlaczego osłabłeś duchowo.
Więc będa zadawali głupie pytania.
Jedyna dobra odpowiedz to że wszystko jest ok , wszystko Ci się strasznie podoba, i bardzo załujesz że nie masz tyle czasu, że masz tyle zajęć że po prostu doba to za mało.
Brak czasu brak czasu, ale jak tylko Ci się zwolni doba to się z podwójną siłą zaangażujesz w dzieło.
Na taką argumentację będa bezradni.



#141640 Prośba o pomoc

Napisano przez qwerty on 2010-12-08, godz. 07:59 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

witaj dwd!
Ja niestety po kilkunastu latach prowadzenia podwójnego życia w końcu położyłam papier. Ale 15 lat udawalam że jestem swiadkiem :)
Na forum jest wiele osób które sa świadkami a nie są.... czyli mają dwa życia :) Na pewno się ujawnią :)
Pozdr



#141569 pytanie rozwodnika: możliwość mediacji Nadarzyna w kwestii sp...

Napisano przez qwerty on 2010-12-07, godz. 07:59 w Świadkowie Jehowy i prawo

Witam,
Trapi mnie jedna kwestia i mam nadzieję, że uzyskam tu interesujące mnie informacje.
Otóż jestem po rozwodzie, była żona jest Świadkiem Jehowy. Przez 4 lata miałem okazję obserwować na żywo zwyczaje i życie ŚJ.
Niestety jest pewna drażliwa kwestia będąca pozostałością rozwodu - pieniądze.
Budowaliśmy wspólnie dom i koniec końców jest taki, że była żona jest mi winna pieniądze. Owszem oferuje mi jakieś rozwiązanie ale jest ono nieuczciwe i ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Nie będę ukrywał, że jestem cierpliwy ale każdy ma swoją granicę i moja chyba została już przekroczona.
Każda próba nawet najzwyczajniejszego umówienia się na rozmowę wywołuje w niej niemal histerię i zwyczajne dogadanie się nie jest możliwe. Nie mam ochoty na sądowe rozstrzyganie sprawy i staram się zrobić wszystko aby do tego nie doszło, ze względu nie tylko na moje dobro ale też i po części jej i jej rodziny.
Wiem, że ŚJ dbają o to, żeby w społeczeństwie być postrzeganymi jako nieskazitelnie uczciwi.
Przyszła mi ostatnio myśl, żeby może skierować sprawę do starszych jej zboru, ale z tego co zaobserwowałem boję się, że sprawa rozejdzie się po kościach. Stąd też pomysł, żeby od razu wytoczyć cięższe działo i pisać do Nadarzyna.
Orientuje się może ktoś, czy "centrala" mediuje w takich lub podobnych sprawach?

Jestes skazany na niepowodzenie, Ty nie jestes swiadkiem, więc to TY jesteś ten zły.
Nie pomogą Tobie a żonkę utwierdza w przekonaniu że nic Ci się nie nalezy bo jesteś zły.
Tylko droga sądowa!



#141559 Gabinet zwierzeń

Napisano przez qwerty on 2010-12-06, godz. 21:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Można zaryzykowac stwierdzenie, że świadkowie o MEGA EGOIŚCI.
myślą tylko o własnym tyłku. Bo Jehowia obiecął im życie wieczne w raju.... więc zrobią wszystko. Nawet zmuszają sie do głoszenia ..... bo to obowiązek :) Jesli niebędą głosić Bóg nie da życia wiecznego.

Tak na zdrowy rozum, ale utopia, odwieczne marzenie życia wiecznego :) I wykorzystanie tego faktu genialny efekt. 8 milionów ludzi za darmo kolportuje gazetki, posłusznie robi co CK każe. Zrywa kontakty z rodziną....... Gdzie tu miejsce na miłość?
Chyba ten kto wymyślił religię, nie spodziewał się takiego rezultatu.



#141548 Miłość wzajemna w 1984

Napisano przez qwerty on 2010-12-06, godz. 16:38 w Zwyczaje Świadków Jehowy

qwertry, zamiast się cieszyć że wydali świadectwo chrześcijańskiej gościnności jakiemuś "poganinowi" z kościoła katolickiego, to oni zaniechali gościnności?

:)
No :)



#141531 UK: ŚJ skazany za nadużycia seksualne wobec trzynastolatki

Napisano przez qwerty on 2010-12-06, godz. 08:41 w Seksualność

Boże, coż Ci zawiniła ta dziewczynka, że dopuściłes aby Twój Świadek tak ją krzywdził?



#141491 Słaba wolna wola

Napisano przez qwerty on 2010-12-04, godz. 22:22 w Ogólne

Czy chcesz zasugerować, że WTS studiuje R. B. Cialdiniego, aby wybrać te mechanizmy psychologi, za pomocą których odbiorą wolność ludziom, by wykorzystać ich do niecnych celów?

Nie Gambit :) Chciałam delikatnie zasugerować, że wts Tobie odbiera wolność..... więc chciałam Ci podać caldiniego, bo jak przeczytasz to zrozumiesz te mechanizmy..... ale widzę że znasz temat :) Więc ok.
Masz rację są ludzie którzy potrafią wywierać wpływ, czy świadomie czy podświadomie. Lepiej więc znać te mechanizmy, wtedy łatwiej się bronić przed "wymuszonymi" decyzjami.



#141459 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez qwerty on 2010-12-03, godz. 19:46 w Oceń forum

Departament Informacji Publicznej
(Department of Public Information - DPI)
Obecnie stowarzyszonych z DPI jest 1533 organizacji pozarządowych, z których 634 posiada status konsultacyjny przy Radzie Gospodarczej i Społecznej.

Organizacje pozarządowe stowarzyszone z DPI rozpowszechniają informacje na temat pracy ONZ, dzięki czemu przyczyniają się do podnoszenia wiedzy wśród członków społeczeństwa na temat celów ONZ oraz budują społeczne poparcie dla jej działalności.

Organizacje pozarządowe w ramach współpracy z DPI zajmują się:

•publikowaniem informacji na temat działalności ONZ na polu pokoju i bezpieczeństwa, rozwoju społecznego i gospodarczego, praw człowieka, spraw humanitarnych i prawa międzynarodowego
•promocją obchodów, "dni", dekad "międzynarodowych lat" i, ustanawianych przez Zgromadzenie Ogólne celem przyciągnięcia uwagi opinii publicznej do problemów stojących przed międzynarodową społecznością.

Współpracę pomiędzy DPI a organizacjami pozarządowymi koordynuje Sekcja Departamentu Informacji Publicznej ds. Organizacji Pozarządowych.

Sekcja Departamentu Informacji Publicznej ds. Organizacji Pozarządowych odpowiada za:


•cotygodniowe spotkania z organizacjami pozarządowymi
•organizowanie corocznej konferencji DPI/NGOs na ważny dla ONZ temat
•organizuje warsztaty z zakresu komunikacji społecznej
•spotkania informacyjne dla nowo stowarzyszonych organizacji pozarządowych
•dostarczanie materiały informacyjne drogą pocztową lub internetową
•udostępnianie dokumentów, publikacji i materiałów audio-wizualne



Od organizacji pozarządowych oczekuje się:

•promowania wiedzy i rozprzestrzeniania informacji o zasadach i działalności ONZ
•rozprzestrzeniania informacji na temat pracy ONZ
•złożenia raz na cztery lata raportu dotyczącego prowadzonej działalności związanej z ONZ

Organizacje pozarządowe posiadające status konsultacyjny przy Radzie Gospodarczej i Społecznej bądź status stowarzyszeniowy przy DPI nie są częścią Narodów Zjednoczonych. Nie są reprezentantami ani pracownikami ONZ, nie mogą podejmować zobowiązań w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Status konsultacyjny nie upoważnia je do korzystania z jakichkolwiek przywilejów, ulg podatkowych, czy ze statusu dyplomaty, itd.

http://www.unic.un.org.pl/ngo/dpi.php


--------------------------------------------------------------------------------
czyli zapisując się do tej biblioteki, swiadkowie zobowiązali się do
•promowania wiedzy i rozprzestrzeniania informacji o zasadach i działalności ONZ
•rozprzestrzeniania informacji na temat pracy ONZ
•złożenia raz na cztery lata raportu dotyczącego prowadzonej działalności związanej z ONZ
ciekawe czy Jezus zapisałby się do takiej biblioteki......



#141447 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez qwerty on 2010-12-03, godz. 13:55 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

oczywiście że vin masz rację, zresztą nie czarujmy się, większośc świadków uprawia sex przed ślubem i jakoś z tym musza żyć.
Tylko ta większość urodziła się w tej religii i nie miała wyboru. liberator miał wybór i nie musiał wstępowac w szeregi świetych deklarujących nieuprawianie sexu pozamałżeńskiego , skoro sobie z d...ą nie radził. MIAŁ WYBÓR!

Jesli wiem, że czasem lubię sobie wypić bo dla mnie to nic złego a wręcz normalna sprawa, to nie będę wstępowac w szeregi organizacji abstynentów i nie oświadczę publicznie że od dziś jestem abstynentką..... :)



#141445 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez qwerty on 2010-12-03, godz. 13:51 w Oceń forum

Iam,
gdyby święta organizacja zapisała się do Biblioteki przy ONZ i sobie z niej korzystała, i po lekturze gazetowego artykułu nadal została zapisana do Biblioteko bo przeciez ma prawo niebyłoby tematu.

Ale po artykule nagle wypisuje się tłumacząc że zmieniły się zasady przynalezności do tej biblioteki i teraz sumienie im nie pozwala należec bo musieliby podpisac że popierają ONZ. ONZ na swoich stronach prezentuje że nie zmieniły się żadne zasady a wniosek z podpisaniem deklaracji poparcia dla ONZ już podpisali dawno , niemniej nie mieli powodu się wypisywac bo NIE ULEGŁY ZMIANIE żadne zasady poparcia dla ONZ.....

NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE

Gdyby wszystko było ok nie wypisywaliby się

CZY TOK MOJEJ ARGUMENTACJI JEST DLA CIEBIE ZROZUMIAŁY?

na marginesie....
ciekawie działa wyprany mózg. Wydaje się, że jesli obali choć jedno słowo z 200 słów jest zwycięzca i prawda jest po jego stronie...... ale to złudzenia......



#141433 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez qwerty on 2010-12-03, godz. 09:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Liberator,
zasady przystąpienia do swiadków sa jasne, i nie wierze, że nie znałes zasad, bo uprawiane sexu poza małżeństwem jest jedną z GŁÓWNYCH zasad którymi świadkowie musza się kierowac, owszem dawno nie byłam na zebraniu ale z tego co pamietem, o grzechach uprawiania sexu pozamałżeńskiego mówiło się bardzo czesto.
Ty powiedziałes szczerze o swoich pobudkach przystąpienia do swiadków. Po prostu chciałes mieć kontakt z dziewczyną i rozpocząłes studium.
Natomiast brnąc w to dalej, nawet jesli Ci mózg wyprali, musiałes wiedzieć że uprawianie sexu poza małżeńskiego jest grzechem.

Twój błąd, że zabrnąłeś. Ich błąd że nie dopatrzyli się Twoich intencji, bo tak bardzo zaślepia ich chęć zdobycia nowego chwalcy.



#141414 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez qwerty on 2010-12-02, godz. 19:51 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

liberator fajna historia.

Zachłannosc świadków na nowych członków jest tak ogromna, że nie są wstanie odróżnić prawdziwego od udawającego.
Ciekawe dlaczego Duch święty nie podpowiada świadkom, kto jest godzien przyjęcia chrztu a kto nie.
Wszak Bóg nie daje się z siebie naśmiewać.

Choćby po tym widać jak bardzo tą organizacją kieruje Bóg i jego Duch......



#141406 Biblia wzorowana na egipskich tekstach......

Napisano przez qwerty on 2010-12-02, godz. 18:12 w Sola Scriptura

Iam wpadnie w temat, nie napisze nic konkretnego, nie udowodni niczego i jak zabraknie ślepaków to ucieka :)



#141318 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez qwerty on 2010-11-29, godz. 19:15 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum , więc pomyślałem że dokonam w tym temacie. Ale raczej rozczaruję was, nie bedę opisywał swojej historii,ani skąd jestem nie chcę się w jakiś sposób zdemaskować, gdyż zbyt mocno jestem uwikłany w sprawy WTS-owsko rodzinne.
Mimo to od dłuższego czasu sledze wypowiedzi i mniej więcej jestem na bieżąco.

Mam nadzieję że będę świadkiem wielu owocnych i ciekawych dyskusji

Witaj Avatar :)
Swoją drogą fajny nick. Film zrobił na mnie niesamowite wrażenie, bardzo chciałabym mieszkać w tej fioletowo różowej krainie zwłaszcza po zmroku....
Nie rozczarujesz :) Historia każdego z nas jest taka sama, napoczatku kazdy z nas bał się zdemaskowania :) A później? Niektórzy wyszli z szafy :) A niektórzy w niej pozostali ze względu na uwikłania wtsowsko rodzinne :) Czuj się jak u siebie :)



#141315 Walka z shunningiem w Polsce: ULOTKA

Napisano przez qwerty on 2010-11-29, godz. 18:35 w Świadkowie Jehowy i prawo

:) Mi też nie wierzą :) To znaczy wierzą, ale do końca nie rozumieją. Dla innych , którzy tego nie przezyli to jest niepojęte!
Dlatego tak naprawdę tylko ex exa zrozumie.



#141314 Korzystanie ze stypendium, przyjęcie awansu

Napisano przez qwerty on 2010-11-29, godz. 18:33 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Zauważono ponadto, iż brat Hernandez wielokrotnie powtarzał, że obecnie żyjemy w ostatnich sekundach dni ostatnich. (Najwyraźniej w otoczeniu pracujących blisko Ciała Kierowniczego jest to wyrażenie powszechnie używane). Jest to dobre przypomnienie o potrzebie bycia (na to) przygotowanym.
--

wyliczyłam że sekunda u Boga to u nas ok 4 dni ( biorąc u Boga 1 dzien u nas 1000 lat ), więc jesli w ostatnich sekundach no to jakieś 9x4 = 36 dni do Armagedonu.
A kiedy On to powiedział?



#141288 Czy i jak obchodzicie święta?

Napisano przez qwerty on 2010-11-28, godz. 21:59 w Boże Narodzenie & Sylwester

Jak byłam bardzo bardzo mała, strasznie podobała mi się choinka i lampki.... mój tato nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego nie możemy miec choinki, to znaczy tłumaczył długo ale ja nie dawałam za wygraną, w końcu obiecał, że pozwoli mi ubrac choinkę latem.... powiedział na odczepnego bo nigdy do tematu już nie wróciliśmy....
Ale ja to pamiętam jakby wczoraj.... jak bardzo płakałam, bo chciałam mieć lampki i bombki.....
Do dziś mam "fioła" na punkcie choinki, co prawda nie mogę jej miec w domu , ale ubieram wszędzie gdzie się da i jesli ktoś tylko mi pozwoli.
Wiecie ile bym dała, żeby móc sobie w chałpie ubrac choinkę, wieczoram zapalić lampki i posiedzieć?
To jakiś szczyt marzeń.....
Kazdy religijny aspekt świąt mnie nie obchodzi :)
Tylko ta choinka.......



#141249 Obrzezanie

Napisano przez qwerty on 2010-11-27, godz. 17:47 w Ogólne

Myślę, że Bóg poprzez obrzezanie męskości człowieka dawał wiele do myślenia. Człowiek wyszedł nagi, a to co miał wszystko dzięki Bogu i o tym miał mu przypominać nagi jego członek. Miał pamiętać o tej szacie w którą człowiek miał być przyobleczony. Jego nagość miała przykrywać nieustannie szata Chrystusowa.
Chrystusa, którego przed oczami mieli, widzieli, a przynajmniej powinni widzieć w swoich ofiarach, które składali, oczekując na przyjście prawdziwego. Ale kiedy już przyszedł to oczekiwanie stało się rzeczywistością, więc po co teraz ofiary i obrzezka. To są moje przemyślenia. A jak Ty to widzisz i inni? -
Może jeszcze ktoś więcej się wypowie.
Pozdrawiam /janek


Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że facet który patrzy na swój nagi członek myśli o szacie Chrystusowej, o w szystkim co ma, że jest od Boga...... naprawdę mam wyobraxnię, ale tego moja wielka wyobraźnia nie widzi :)

Myśle, że po prostu chodziło o czystosc i nie przenoszenie chorób.



#141247 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez qwerty on 2010-11-27, godz. 16:29 w Oceń forum

Do tych, których to nurtuje

Ostatnio sekcja NGO (sekcja tzw. Non Governmental Organizations, czyli po prostu sekcja Organizacji pozarządowych, do których w ramach członkostwa w DPI [skrót ten wyjaśniono dalej w niniejszym zdaniu] przy ONZ zaliczało się od 1992 roku Towarzystwo Strażnica – przyp. tłumacza) odebrała mnóstwo zapytań odnośnie tego, czy Watch Tower Bible and Tract Society of New York współpracowało z Departamentem Informacji Publicznej (Department of Public Information, dalej: DPI). Organizacja to zwróciła się do DPI z prośbą o członkostwo w 1991 roku i zostało ono jej udzielone w 1992 roku. W ramach akceptacji swego członkostwa w DPI Organizacja zgodziła się sprostać kryteriom związanym z faktem tego członkostwa, włącznie z poparciem i szacunkiem dla zasad Statutu ONZ, wraz z zobowiązaniami i środkami do prowadzenia skutecznych programów informacyjnych wśród jej członków oraz szerszego informowania na temat działalności ONZ.

W październiku 2001, Ciro Auliciono, główny reprezentant Watch Tower Bible and Tract Society of New York przed ONZ, zwrócił się do DPI z prośbą o uzyskanie końca członkostwa dla swego Stowarzyszenia w DPI. W następstwie tej prośby 9 października 2001 DPI podjęło decyzję o zakończeniu tego członkostwa.

Proszę być świadomym tego, że zgodnie z zasadą ONZ-owskiej DPI korespondencja pomiędzy ONZ i NGO w sprawie kierowania podań o członkostwo w DPI musi pozostać poufna. Jednakże, proszę zarazem spojrzeć na poniższy paragraf jaki był zawarty we wszystkich listach wysyłanych w 1992 roku do NGO uznanych za członków (członków DPI przy ONZ, do jakich zaliczono w 1992 Towarzystwo Strażnica– przyp. tłum.):

„Zasadniczym celem członkostwa organizacji pozarządowych w DPI przy ONZ jest rozpowszechnianie informacji w celu zwiększenia świadomości publicznej w zakresie zasad, działalności i osiągnięć ONZ oraz jej placówek. W związku z tym ważne jest to, żebyście informowali nas o swoim organizacyjnym programie informacyjnym, gdy tylko wiąże się on z ONZ, włącznie z przesyłaniem nam wydań waszych ważniejszych publikacji. Załączamy również broszurę na temat ONZ i pozarządowych organizacji, która udzieli wam nieco informacji na temat związku z NGO”.

Dodatkowo, kryteria dla członkostwa NGO (Organizacji pozarządowych, do których w tym wypadku zaliczało się też i Towarzystwo Strażnica – przyp. tłum.) w DPI zawierały:

- NGO podzielają ideały Statutu ONZ
- działają wyłącznie na zasadzie non profit
- okazują zainteresowanie w kwestiach ONZ i są w stanie dowieść swej zdolności w dotarciu do wyspecjalizowanych odbiorców, takich jak pedagodzy, reprezentanci mediów, politycy, społeczność biznesowa.

- posiadają zobowiązanie i środki do prowadzenia efektywnych programów informacyjnych o działalności ONZ, przez publikowanie biuletynów informacyjnych, broszur, organizowanie konferencji, seminariów i okrągłych stołów, i zjednywać sobie media w celu współpracy.

Spodziewamy się, że podzielicie się tą informacją ze swymi zatroskanymi kolegami, jako że nie jesteśmy w stanie zwrócić się z osobna wobec każdej z dziesiątków podobnych próśb i pytań kierowanych do naszych biur związanych z Watch Tower Bible and Tract Society of New York. Dziękujemy wam za zainteresowanie związane z działalnością ONZ.



Paul Hoeffel
Szef Sekcji NGO
Departament Informacji Publicznej




Źródło: http://www.un.org/dp.../watchtower.pdf



#141233 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez qwerty on 2010-11-27, godz. 10:39 w Oceń forum

[...] Zapisali się tylko gdzie. DO ONZ czy do " do Departamentu Informacji Publicznej (DPI)" Na prawdę nie widzisz w tym żadnej różnicy?

Wiesz qwerty, nie należę do KK i nie popieram go ale jadłem kiedyś obiad na plebani zaproszony przez proboszcza. Czy to dla ciebie oznacza że jestem katolikiem?

A gdybym tak leżał w szpitalu wojskowym czy to by oznaczało że popieram wojny?

Ktoś już tu kiedyś powiedział co jest gorsze od faszyzmu.:)
[...]


Na prawdę widzisz cos złego w korzystaniu z biblioteki Watykańskiej?

Może też nie powinniśmy kupować ziół O.Grzegorza, piwa ......

Akceptując swoją przynależność do DPI, organizacja zgodziła się akceptować wymagane do tego kryteria, włącznie ze wsparciem i okazywaniem szacunku dla zasad Karty Narodów Zjednoczonych, akceptowaniem zobowiązań i środków jakimi prowadzone są efektywne programy informacyjne w okręgach wyborczych i dla szerokiej publiczności na temat działań ONZ.przeczytaj 3 razy i powiedz co WTS podpisał. Zgodzili się popierac ONZ czy nie? I jeszcze czy międzyczasie pisali że ONZ to bestia?

Aco do Twoich przykładów..... podam inne, kiedy ciało kierownicze nie chciało się zgodzić na służbę zastępczą w SZPITALU jaki był argument? Przeciez ten co by tę służbę odbywał w miejskim szpitalu nawet wojska by nie widział na oczy..... tylko kaczki i baseny i mycie podłóg...... Bo dostawał by pieniądze któe pochodziły by z MONu...... więc jak w porządku? Ty też nie powinieneś jeść w kościele bo to jedzenie pochodzi z kościelnych pieniędzy, to że Tobie sumienie pozwoliło, nie znaczy że bracia z ciała kierowniczego by to poparli.

acha taki szczegół tylko...... bo oczywiście będziesz teraz tłukł czy popierali czy nie i czepiał się słówek, ale NAJWAŻNIEJSZE omijasz. To że kłamali w sprawie swojego wypisania po wielkiej aferze. KŁAMSTWO jest według Ciebie ok. Należy się spierać czy się zapisali czy nie i gdzie :) Powiem CI , że gdyby mieli sumienie czyste to by się nie musieli wypisywać :) haha


Tak jak z 1975 zapowiadali czy nie można się spierać o przecinek, ważne że wszyscy świadkowie czekali na armagedon :) Ale to g... ważne, ważne że przecinkiem można wybielić organizację KŁAMSTWA.



#141218 Walka z shunningiem w Polsce: ULOTKA

Napisano przez qwerty on 2010-11-26, godz. 22:05 w Świadkowie Jehowy i prawo

Dziś tez udany dzień :) Drukowałam drukowałam i bedę roznosić cały weekend :)