Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mictlan

Odnotowano 40 pozycji dodanych przez mictlan (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-15 )



Sort by                Order  

#143500 Połączenie forów

Napisano przez mictlan on 2011-12-01, godz. 16:11 w Zmiany w serwisie

W chwili obecnej trwa łączenie forów watchtower.org.pl/forum z watchtower-forum.pl
Każdą nową osobę, która ma ochotę się zarejestrować zapraszamy na watchtower-forum.pl.
Wszystkie tematy zostaną przeniesione na nowy adres. Aby zachować porządek możliwość rejestracji pod tym adresem została wyłączona.



#143367 Czy można przewidzieć datę własnej śmieci?

Napisano przez mictlan on 2011-11-09, godz. 10:25 w Ogólne

Roszada - to nadal SPAM. Jak zobaczysz cokolwiek związanego z datą śmierci i linkiem zewnętrznym - to SPAM na 99%. Szkoda Twojego i mojego czasu.
Wątek usunę, konto spamera zablokuję.



#141552 Czy administrator i moderatorzy mogą czytać

Napisano przez mictlan on 2010-12-06, godz. 17:49 w Do administratorów...

Nie widziałem jeszcze forum, na którym poszczególne posty i wiadomości pomiędzy użytkownikami byłyby szyfrowane.. Nawet jeśli nie ma takiej możliwości z panelu administracyjnego, to przy odrobinie wysiłku (3 minuty) można znaleźć te rozmowy w bazie danych..



#136273 Kongresy to świetny interes!

Napisano przez mictlan on 2010-08-29, godz. 13:52 w Nowości z kraju i zagranicy

Pamiętaj Iam , u śJ nie liczą się jednostki !!! .

Jak to nie? Oczywiście, że się liczą. Na przykład jednostki monetarne :D



#135921 ponowne przyłączenie do zboru

Napisano przez mictlan on 2010-08-21, godz. 20:33 w Obowiązki teokratyczne

Nie znam takich, którzy żałują odejścia..
Więc nie życzę powodzenia. :)



#135712 Oficjalna strona organizacji Świadków Jehowy

Napisano przez mictlan on 2010-08-17, godz. 11:53 w Strony Świadków Jehowy

Blogerów już nie ma..



#135020 Odchodzę !

Napisano przez mictlan on 2010-08-04, godz. 12:02 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Z forum czy z organizacji? ;)
(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)



#134808 kawały inne

Napisano przez mictlan on 2010-07-30, godz. 08:47 w Humor

<zerco> cieplej sie zrobiło i znów świadkowie jehowi sie pojawili
<Kepper> jesienią?
<zerco> ale ich zrobiłem
<zerco> gdybym wiedział że to oni to bym nagrywał
<zerco> udawałem debila, że nie wiem kto to Bóg, Jezus itp
<zerco> gdy sie mnie spytali czy wiem co sie dzieje po śmierci to powiedziałem, że sie nie zastanawiałem nad tym
<zerco> i wszystko mi opowiedzieli: stworzenie świata, uzdrowienie łazarza, ostatnia wieczerza, ukrzyżowanie
<Kepper> hehe
<zerco> ale prawie zacząłem sie brechtać kiedy spytałem sie czy mają to wszystko gdzieś spisane
<zerco> kiedy zaczęli gadać o Biblii to skoczyłem po notes, zapisałem Biblia i spytałem o autora :D
<Kepper> lol
<zerco> żeby w księgarni wiedzieli o co chodzi :)
<zerco> powiedziałem, że pewnie grube nie jest więc niech przyjdą we wtorek jak przeczytam to pogadamy
<Kepper> przecież pół roku temu przeczytałeś biblie!
<zerco> ale oni o tym nie wiedzieli
<zerco> jak naprawde przyjdą to dopiero ich zagne!



#134084 Dla osób znających Panią Irenę Drygiel

Napisano przez mictlan on 2010-07-12, godz. 07:50 w Świadkowie Jehowy i prawo

Widzę, że nieświadomie wywołałem mocną dyskusję. Chciałbym stwierdzić, że umieściłem zdjęcie, ponieważ podobnie jak qwerty uważam Towarzystwo Strażnica za organizację nastawioną na dochód - nie kierowanie ludzi do Boga. Może inaczej - spróbujmy nazwać przybliżanie ludzi do Boga skutkiem ubocznym zarabiania fajnych pieniędzy. Mieli dobry pomysł na biznes, potrafili się wstrzelić. W sumie - gratuluję, choć nie popieram. Granie ludzkimi uczuciami to nieetyczny biznes.



#134039 Dla osób znających Panią Irenę Drygiel

Napisano przez mictlan on 2010-07-09, godz. 12:13 w Świadkowie Jehowy i prawo

Dotyczy majątku. Wydaje się, że starsza Pani odda dorobek swojego życia na Ogólnoświatową Działalność Towarzystwa. Mam nadzieję, że ktoś to zobaczy i wykaże przed sądem większe prawa do spadku...
Dołączona grafika



#133744 Studium blokad myślowych...

Napisano przez mictlan on 2010-06-22, godz. 09:18 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Bordo - powodzenia! Z czasem zobaczysz, że było warto. Że rodzina się przyzwyczai a przyjaciele ze świata niekoniecznie będą podsuwać Tobie narkotyki czy ciągnąć do łóżka...



#133145 kawały inne

Napisano przez mictlan on 2010-05-25, godz. 09:14 w Humor

<mastah> Jehowi to mają poczucie humoru
<mastah> przyszli w sobotę o 8 rano z ulotką 'przebudźcie się'




#132301 Sebastian Andryszczak ex-ŚJ który POZNAŁ PRAWDĘ...

Napisano przez mictlan on 2010-04-20, godz. 18:28 w Nowości z kraju i zagranicy

Przyłączam się do Józka...



#131266 religia w centrum handlowym

Napisano przez mictlan on 2010-03-16, godz. 08:02 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Tak sobie pomyślałem, że Jezus wywalił kupców ze świątyni... A tutaj kupcy przyjęli ŚJ z otwartymi ramionami... Pewnie ŚJ mieli lepsze argumenty (gotówkę).
Cóż za ironia, za pieniądze TEGO świata próbują werbować do NOWEGO... Czy tylko ja tak to dostrzegam?



#130976 kawały inne

Napisano przez mictlan on 2010-03-05, godz. 09:14 w Humor

Sto tysięcy wywiadowców nie znalazło Bin Ladena. Sięgnięto po środki ostateczne. Są niezmordowani, uparci, doświadczeni. Wczoraj wyruszyli, w tej chwili zapewne pukają do jego drzwi. Świadkowie Jehowy...



#129991 Misjonarze

Napisano przez mictlan on 2010-02-04, godz. 08:12 w Obowiązki teokratyczne

Ciekawostka – świętowanie ukończenia nauki przez kolejnych absolwentów (127 klasa) Szkoły Gilead, wrzesień 2009


To ma być świętowanie? Wykład, ustawianie się w rządku do zdjęcia... Może była chociaż jakaś część nieoficjalna?



#129875 Gdzie spotkać w Internecie Świadka Jehowy ?

Napisano przez mictlan on 2010-01-31, godz. 14:27 w Tematyka ogólna

Moje zdanie na temat wypowiadania się Świadków Jehowy w internecie jest takie:
Ponieważ często trudno jest usunąć posty/wypowiedzi - zwyczajnie się tego zabrania. Za kilka lat okaże się, że światło już się zmieniło a wpisy w archiwum pozostaną. Podczas głoszenia trafi się na przykład sytuacja, gdzie przytaczając jakieś "prawdy" rozmówca stwierdzi, że ŚJ w internecie napisali inaczej... Przysporzy to zbędnego "tłumaczenia" dlaczego tak jest.
Kolejne ryzyko to możliwość prześledzenia rozmowy dokładnie i z cytatami. Ciężko dociekać prawdy podczas rozmowy pomiędzy dwojgiem/trojgiem ludzi. Dużo łatwiej, gdy mamy MOCNY argument w postaci nie zmienionej wypowiedzi ŚJ.
Oczywiście, oprócz obaw, że w internecie można znaleźć informacje traktujące o ŚJ niekoniecznie pozytywnie... A może się mylę?



#129689 Krótka bajka o kawopijcach

Napisano przez mictlan on 2010-01-26, godz. 17:01 w Humor

Nie wiedziałem gdzie podczepić - i choć niekoniecznie jest śmieszne, to na pewno interesujące.




#128714 Świętowanie przez nieświętowanie

Napisano przez mictlan on 2009-12-30, godz. 10:07 w Boże Narodzenie & Sylwester

Toruń Bielawy, w tym roku nie było ciasta i słodyczy.


Ale za to mogłeś spędzić pierwszy tudzież drugi dzień świąt z rodziną... :)



#128233 Ile są warte Twoje zwłoki?

Napisano przez mictlan on 2009-12-16, godz. 13:11 w Humor

Naprawdę doskonały sposób na zbieranie danych statystycznych...
My się bawimy - ktoś zbiera dane...
Pożytek dla wszystkich.
Zwykłej ankiety pewnie nigdy byśmy nie wypełnili



#128231 Kampania mailowa.

Napisano przez mictlan on 2009-12-16, godz. 12:33 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Chętnie poproszę tę książkę na e-mail, jeśli to nie problem. Nie wiem tylko jak to jest z prawami autorskimi do tej publikacji...



#110430 Czy dać łapówkę lekarzowi

Napisano przez mictlan on 2009-01-07, godz. 16:18 w Kwestia krwi

Pytanie dla ŚJ: Czy dać łapówkę lekarzowi, aby zgodził się (bez żadnych problemów) na leczenie bez krwi?



#107696 Czy i jak obchodzicie święta?

Napisano przez mictlan on 2008-12-07, godz. 22:32 w Boże Narodzenie & Sylwester

Agape, może dlatego, że kiedy jesteśmy dziecmi święta naprawdę są magiczne?



#107280 starzy wyjadacze

Napisano przez mictlan on 2008-12-02, godz. 18:46 w Oceń forum

Bo jednak tęsknię. Dzieciństwo wśród tych osób, chodzenie na zebrania, uporządkowany tryb życia. Spotkania, w sumie jakby nie popatrzeć dość radosny okres. Choć w moim wypadku odejście równało się z szerokimi wodami własnego utrzymania, nie koniecznie dostatniego. Może dlatego tutaj jestem i wspominam "stare, dobre czasy"? :)



#103731 Dlaczego ŚJ bardzo RZADKO przyjmują katolicyzm?

Napisano przez mictlan on 2008-10-20, godz. 09:56 w Tematyka ogólna

PS. Przeczytałem pański podpis i szczerze panu współczuję. Ktoś wyrządził panu wielką krzywdę, ponieważ pozwolił panu zostać ŚJ, a nie otrzymał pan podstawowego wykształcenia do zostania ŚJ. Ludzie z podstawowym wykształceniem tokratycznym gdy odchodzą to zostają ateistami, lub odstępcami(czyli wrogami) ewentualnie starają się wrócić do organizacji ale nigdy nie zostają czynnymi katolikami. Proponuję dobrze przemyśleć swoje życie czy faktycznie był pan ŚJ i jakie braki ma pan w wykształceniu.

Zatkało mnie... Aż nie wiem co powiedzieć... A możesz wyjaśnić dlaczego tak jest?