Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika tsott

Odnotowano 17 pozycji dodanych przez tsott (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )


Sort by                Order  

#5709 Czy Armaggedon przyjdzie w 2014?

Napisano przez tsott on 2005-04-24, godz. 21:16 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

....buahahaha

prowokacja to BYĆ MOŻE i to była, tylko wątpił bym głęboko w jej intelektualizm...buahahah

no i dzięki za bądź co bądź obrazę...pomimo, że mnie nie znasz :P


....BYĆ MOŻE nie będzie Ci to wspomniane na Sądzie Ostatecznym :P



#5652 Buntownicy a zmartwychstanie

Napisano przez tsott on 2005-04-23, godz. 11:32 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

tak w ogole to Jezus sprzeciwil sie prawu mojzeszowemu wielokrotnie .

Nie sprzeciwił się, tylko co najwyzej zreformowal

sokra, ale Mesjasz moze zreformowac prawo obyczajowe, kultowe itd itp...

chodzi bardziej o PRAWDĘ, którą głosi i którą widzieli Ci, którzy go widzieli, gdy np. leczył dotykiem lub był w centrum innych niezwykłych zjawisk dla ludzi, którzy żyli w jego czasach

...także wara od jezusa :P

Moje pytanie: To znaczy ze jednak mimo wszystko wszyscy zli i dobrzy zmartwychstana
i dlaczego w starym testamecie ludzie nie znali Gehenny ?


1) wszyscy...i dobrzy i źli ...wstaną na Dzień Sądu, by wszyscy stanęli przed obliczem sędziego...jedni na prawo od tronu...drudzy na lewo
2) Znali Gehennę, tylko pod nazwą Szeol...różne nazwy na to miejsce, chodzi o to że tam nie jest fajnie i jak znasz jakąkolwiek nazwę na to miejsce i interesujesz się to wiesz, że tam lepiej nie iść bo niefajnie ....buahahaha.....

... a moze spelnia sie slowa Pana Jezusa ze ostani ci zli beda tymi pierwszymi ?!


Spodziewajcie się raczej Mesjasza czasów Ostatecznych...to zobaczycie ile będzie nawróceń...ten przyniesie nauki na conajmniej 1000 lat ....:D
pozatym : wielu jest wezwanych, niewielu wybranych .....wszystko zalezy od tego jak przyjmiecie PRAWDE widzialna

pzdr



#5651 Czy Armaggedon przyjdzie w 2014?

Napisano przez tsott on 2005-04-23, godz. 11:05 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

W roku 2014 minie dokładnie 100 lat od kiedy Jezus Chrystus panuje w niebiosach.

I w związku z tym pisze te słowa: Oto powstaną ci którzy bładzą i ogłoszą po raz kolejny: W tym roku koniec będzie. I w swoich pismach głosić to będą i ludziom uparcie powtarzać: W tym roku koniec będzie. Po całej ziemi głos będzie szedł: W tym roku koniec będzie. A gdy minie ten czas i konca nie będzie kto madry zrozumie i z drogi złej zejdzie.


Tako rzecze Artur Schwacher i tak zostało zapisane w anno domini 2005 roku.

zapamietajmy pana Schwachera za to iz wyznacza jakiegolwiek daty w "prorokowaniu" ( swoja droga : "....buahahaha....." )

Umiesz CZYTAĆ czy nie umiesz ?
Bo jak nie umiesz, to sie za to nie bierz :P
...bo nie sądze, aby zbyt wiele zapieczętowanych ksiąg było Ci odpieczętowanych :P

...no i nie sadze, ze umiesz czytac nawet te odpieczetopwane
...bo przeciez nie znamy dnia ani godziny
...nie sadze, zeby nawet cieniasy-szefostwo-wasze zwrocilo jakas uwage na to "widzenie"...chyba przewidzenie (...buahahaha....)
...zakladam, ze akcja sie nie udala, bo legla u samych podstaw
:ph34r:



#3070 inne pytanie

Napisano przez tsott on 2005-01-11, godz. 22:46 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

hahahahahahahahahahahahahahaha

Czas pokaże, że miałem racje. nudne te wasze forum. Pindolicie o tym czy można jeść kaszanke czy nie można. Czytacier pierdy jakiś badaczy, którzy mienią się być oświeconymi i nadchnionymi Duchem Świętym <lol>, tylko że żaden z nich nie potrafi rozszyfrować prostego 666. Same pierdy. Mógłbym ci to wytlumaczyć, ale nikt z was nie pojmie. W końcu to czasy ostateczne to pewnie jeszcze ze 300000 lat przed nami.....czy jak Ty to widzisz?


....pozatym żeby to zrozumieć trzeba poczuć poezję biblijną w około siebie, a to morze skąd wychodzi 1 bestia Dawidowa to morze PrAwDy

...co ja się będe rozwodził...poprostu przekonasz się na własne oczy



#3063 Jedna wiara jeden chrzest jedna nadzieja

Napisano przez tsott on 2005-01-11, godz. 09:01 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

(...) bo wypowiadasz twierdzenia, których nie chcesz, bądz nie umiesz udowodnić

......Gryf - jedno z określeń gościa, na którego czekamy (?) (no zapewne nie wszyscy, bo któż to mógł wiedzieć). Gryf jak sam wiesz (?) jest kompilacją Lwa i Orła, a tą bestie powinieneś znać, nie będę Ci wskazywał gdzie to jest :P

Co jest zdobyczą Lwa, i jakie proroctwa mają się spełnić, gdy ja zdobędzie. Kim jest też sam lew?


Zdobyczą Lwa jest "twierdza Babilońska", powiedzmy że zdobędzie ją jednym skokiem i jednym skokiem zasiądzie na szczycie świata, a Bóg Wszechmogący założy mu na głowę koronę w sposób oczywisty i jasny dla wszystkich (znowu tego nie rozumiesz)

Jakie proroctwa mają się spełnić ?
Pytasz tylko o Biblijane czy jeszcze o jakieś ? No ale skoro zapytałeś, to proszę :
Dn 7,4
ziomek jest aniołem numer 7 i otwiera pieczęć numer 7, jaki ktoś dobrze czyta to widzi, że zaczyna się od pieczęci numer 7. potem wyrusza jako zwycięzca, by dalej zwyciężać. Pewnie sporo z Psalmów się wypełnia (które nie są tylko i wyłącznie o Jezusie), ale nie mogę powiedzieć z których, bo nad tą księgą się nie koncentrowałem. Pozatym wypełnia się MNÓSTWO proroctw pozabiblijnych....resztę zobaczycie na własne oczy, teraz to w waszych oczach rzecz nie do pojęcia i pewnie byście ze mnie szydzili, gdybym powiedział wszystko co wiem
Kim jest Lew?
= 17 król Polski wedle prałata Reszki
= de gloria olivae
= Duch Prawdy
= 7 anioł apokaliptyczny (Anioł Pański), (Anioł śmierci, wedle Koran)
= Mahdi (Muhammad)
= 7x7
itd itp.
Ale nie chce się rozwodzić, skoro mówisz, że nie rozumiesz moich wypowiedzi. Widocznie są zbyt "heretyczne" dla tak zdolnego badacza jak Ty, bo Ty przecież nie widzisz tam zapowidzi nikogo,......
:ph34r:



#3043 News From Bethel - 2004 Annual Report

Napisano przez tsott on 2005-01-07, godz. 10:28 w Obowiązki teokratyczne

Liczba glosicieli


.....

szkoda tylko, że ich jakość beznadziejna



#3042 Jedna wiara jeden chrzest jedna nadzieja

Napisano przez tsott on 2005-01-07, godz. 10:22 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Bez obrazy, ale zadałem jasne pytanie, oczekuje więc jasnej odpowiedzi.


....mam nadzieje, że odpowidź jest jasna, jeśli nie dla Ciebie to dla jakiegoś "zawodowego" świadka. Taki "ekspert" może Ci to przetłumaczy. A jeśli nie rozumiesz, cóż, jeśli będziesz zadawał odpowiednie pytania, to może Ci odpowiem, by roziwać twoje wątpliwości, bo siedzieć cicho mi nie wolno....Pismo tego zabrania



#3041 Jedna wiara jeden chrzest jedna nadzieja

Napisano przez tsott on 2005-01-07, godz. 10:21 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Dla badacza Pism, to co powiedziałem stanowi cenną wskazówkę i jest nadchnięte nadzieją(bo zapowiada zmianę prawdziwą). Nadzeji szukaj w proroctwach właśnie, a nie w kościele, jako instytucji, ani w kościele jako bezmózgiej organizacji jakiejkolwiek religii. Jeśli chiodzi o światło, to wraz z gryfem rozbłyśnie tak jasno, jak jaśniało za ostatniej wieczerzy, bo ten który nadchodzi, to Anioł Pański, namiestnik Niebios. Dziękuję za uwagę. Jak nie rozumiesz, to trudno, dołączyłeś właśmnie do liczby "wszystscy ludzie świata-paru zdolnych badaczy Pism = ty+reszta"

(paru zdolnych badaczy Pism = bardzo mała ilość)



#3039 Jedna wiara jeden chrzest jedna nadzieja

Napisano przez tsott on 2005-01-07, godz. 01:45 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Chodzi o to, badacze powinni czekać w tym momencie na atak Lwa(króla), który się czai na swoją zdobycz, po tym jak ją zdobedzie ludzie(polacy) powiedzą, że orzeł wystartował(nadzieja). Lew + orzeł = gryf (np.nostradamus 10.86 :P) , i od tego momentu zaczynają wypełniać się proroctwa, które Jah zostawił przed wieki wiekami oraz obietnicę jaką zostawił Abrahamowi....wszystko Jedynym Słowem.

Pierwszy dotychczasowy badacz pism, który to pojmie, będzie przyczynkiem Regnorum Ocassus (czyt. Upadek królestw)-( można powiedzieć, że przychodzi Bóg i wszystko się przed nim kłania i upada). pierwszy będzie zwyciezcą. To ten co zna np. znaczenie liczby 666, której nikt z was pojąć nie może, bo nie dostał błogosławieństwa, takiego jakiego on doznał). Bóg przez tego zacznie swój plan realizować.

Więcej nie powiem, bo to tajemnica zawodowa :ph34r:
...pozatym nie wiem czy jesteście gotowi :blink:



#2869 Czym jest Duch święty?

Napisano przez tsott on 2004-12-19, godz. 13:03 w Trójca

Jeszcze nigdzie, ale widze, że Ci się spodoba.
Powstanie wraz z nowym papieżem.
Możecie się w zasadzie spodziewać cudu :ph34r:



#2867 2005?

Napisano przez tsott on 2004-12-19, godz. 09:12 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

de gloria olivae



#2866 Czym jest Duch święty?

Napisano przez tsott on 2004-12-18, godz. 22:38 w Trójca

Ja jestem ze sprawiedliwego kościoła Ducha świętego



#2861 Pilnie zważaj na proroctwa Daniela!

Napisano przez tsott on 2004-12-18, godz. 16:49 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

wogóle historyczny Cyrus Wileki pomylił sie samemu sie tak nazywajac, to przypadek. Cyrus znaczy Chrystus, znaczy pomazaniec Pański, a jest ich dwóch. dr.Jezus Chrystus i inz. Duch święty oczywiście wszystko wywodzi się z pomysłu Prof.Dr.Hab.INŻ. Boga Wszechmogącego


...kto chce do takiego kościoła ??



#2860 Pilnie zważaj na proroctwa Daniela!

Napisano przez tsott on 2004-12-18, godz. 16:46 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Król pólnocy = Duch Święty = Cyrus Wielki (chodzi o to, że jest sługą pańskiem, zjednoczenie, te sprawy)


sęk w tym, że nic z tej księgi się jeszcze nie wydarzyło, poza prologiem


myśle, że poznamy zioma gdzieś w maju, jako nowego papieża i to oczywiście będzie nawrócenie świadków Jehowy i wszystkich wyznających Boga Jedynego oraz decydujących sie na pójście drogą ulubionego jego proroka, Jezusa Chrystusa, Zbawcy Wrzechświata - władcy Aniołów WszechMocnych Bogiem :P

:ph34r:

świadkowie Jehowi sux ( ci którzy uważają się za proroków :P ), reszta jest tylko bezmózgim organizmem, zresztą z każdym kościołem tak jest w zasadzie, ale katolicki wygrywa, bo to najsilniejszy kościół, z pośród innych, to inne się odłączyły więc winne są odłączenia. Jeśli chodzi o katolików to też są odstępstwa od tego i owego



#2858 Czym jest Duch święty?

Napisano przez tsott on 2004-12-18, godz. 16:01 w Trójca

* Regnorum Occasus

* Upadek królestw oczywiście



#2857 Czym jest Duch święty?

Napisano przez tsott on 2004-12-18, godz. 16:00 w Trójca

sorry, sam się popraiwam
((..)) = 17 król Polski, Regnorum Occasus, czy jakoś tak, nie umiem przeliterować :P

16 jest Śłońce Ojczyzny, papież nasz zmęczony troche, bo jest z (P...(coś tam) Sol) - mozołu słońca :ph34r:

jak sam się poprawiam, to GOOOL dla mnie, skoro nikt mnie nie potrafił poprawić :P



#2685 Czym jest Duch święty?

Napisano przez tsott on 2004-12-10, godz. 02:36 w Trójca

Duch Prawdy = Oblubieniec z PnP = pasterz imieniem Zjednoczenie = Angel of death = Duch z Ap.św.Jana = Prema Sai <lol> = wielki Wikary Jezusa Chrystusa (Nostradamus) = Król Europy (Nostardamus 10.86 - polecam) = następny papież (gałązka oliwna)= 16 król Polski (nie pamiętam czyja to była lista, chodzi o Słońce Ojczyzny, błędne jest rozumowanie, że to Jan Paweł II) = król Jerozolimy ( słowa Chrystusa - nie przysięgajcie na Jerozolime, bowiem do innego króla należy (należeć będzie), taki szacunek mógł On oddać tylko Bogu lub Duchowi Świętemu) + jeszcze pare ze Starego Testamentu =? 7 Anioł apokalipsy( tu nie do końca jestem pewien) == mickiewiczowskie 44 (gdzie się podziały dawne bohatery/ a imie jego czterdzieści i cztery/ Panie, czy przyjścia Jego nie raczysz przyśpieszyć/ lud mój pocieszyć. Ta postać występuje także w wielu innych podaniach, proroctwach (Sybilie, proroctwa buddyjskie, islamskie, nawet hindujskie (największy avatar))

Tak, to postać spersyfikowana, ale jeszcze się nie objawiła. To co się działo za mocą Ducha Świętego w Starym Testamencie, mówi o mocy Bożej, natomiast to co przynosi nam przyszłość będzie się działo za pomocą spersyfiikowanej postaci Ducha świętego, dla odróżnienia będę pisał przez małe "ś", z racji, że jest grzesznym (czyt. nie doskonałym) człowiekiem. Spersyfikowany Duch święty to taki Śługa Pański, który odznacza się cachami szlachetnymi. Charyzmaty przede wszystkim. Nie musicie mi wierzyć, ale to PRAWDA. Aha, będzie miał brankę. Salomon nazwał ją SZULAMITKĄ, takża postać i nazwa Ducha świętego (a duch i Oblubienica mówią) musi w jakiś sposób na nia wskazywać, także poznacie go na pewno gdy się pojawi.

Pozdrawiam gorąca. Czekam na komentarz, ale nie sądze, żeby ktoś mógł mi udowodnić błąd w tym "równaniu" :ph34r: