Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika dulos

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez dulos (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-11 )


Sort by                Order  

#112830 Kwestia czasów pogan - Carl Olof Jonsson

Napisano przez dulos on 2009-02-02, godz. 12:31 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jeśli to możliwe ja też bym prosił [email protected]



#90758 WATCHTOWER LIBRARY 2007-wydanie polskie

Napisano przez dulos on 2008-05-05, godz. 12:09 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Kto chce wierzyć Bogu powinien to zdobyć mam to spakowane w 6 plikach podaj email to ci wyśle

CD STRAżNICA

Ja też proszę [email protected]



#87250 Szukam "Prowadzenie rozmów na podstawie pism"

Napisano przez dulos on 2008-04-01, godz. 08:33 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Witam!

Też bym prosił o przesłanie "prowarzenie rozmów (...)"
Na adres [email protected]

Dziękuję Dulos



#86869 Dlaczego ofiarę Jezusa nazywa się okupem?

Napisano przez dulos on 2008-03-28, godz. 12:07 w Tematyka ogólna

A gdybyśmy popatrzeli na to tak....

Pewien człowiek zrobił coś złego coś co jest przekroczeniem prawa. Karą za to jest np więzienie. I przychodzi do owego człowieka ktoś inny mówiąc tak bardzo cię ukochałem i zależy mi na tobie ja odbędę za ciebie karę byś ty nie musiał cierpieć. ......

Ja to tak widzę



#86726 Poszukiwany Ex SJ nowonarodzony

Napisano przez dulos on 2008-03-26, godz. 22:24 w Szukam kontaktu

Jaki jest cel twojego studium?
Zamierasz zostać SJ?

Hmm...Zostatać SJ nie chcę na pewno nie w organizacji......Marzy mi ię coś co jest może rzadko spotykane....wyrwać ŚJ z tej organizacji...studjując z nimi poznaję ich ich myślenie....chce mieć argumenty ale nie walczyć na wersety. wiecie ż każdy SJ jest tak nauczony by pomagać by wyjaśniać...myśli że od tego jest.....przcież oni robiąto szczerze.....modlitwy są nawet fajne,ja też się czsami po nich -ale przy nich modle i mówią Amen...Niech to będzie moją misją wyrywać ich z organizacji..a tak naprawde nich Bóg mnie używa by ich wyrywać



#86688 Poszukiwany Ex SJ nowonarodzony

Napisano przez dulos on 2008-03-26, godz. 18:42 w Szukam kontaktu

Zawsze mnie zastanawia; czym ma się To przejawiać?
Pytam poważnie.

To ja Ci poważnie odpowiem owocami Ducha Św. :rolleyes: Nie chodzi mi tu o jakieś uczucia oczywiście czy ekstaze, o takie zwykłe chodzenie z Bogiem tak każdego dnia....Myśle że początkiem jest oddanie swego życia Jezusowi...On zmienia a obiecany Duch zmienia człowieka i wylewa się z jego wnętrza...tak pokrutce

Wbrew swojej woli?

Oczywiście że nie wbrew swojej woli...powiedziałbym, że chętnie...czyli zupełnie nie przymuszany.....wiele się modliłem by do mnie zapukali i :rolleyes: zapukali



#86556 Poszukiwany Ex SJ nowonarodzony

Napisano przez dulos on 2008-03-25, godz. 11:24 w Szukam kontaktu

Bardzo chciałbym nawiązać kontakty z byłymi SJ którzy są nowonarodzeni i chcieli by mi pomóc . Ja studiuję ze ŚJ. Potrzebuję rozmów nie ze zgorzkniałymi ludźni, poranionymi którzy chcą dopiec tej organizacji - ale osób pełnych Ducha Św.
Pozdrawiam Dulos