Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Marcin ex SJ

Odnotowano 71 pozycji dodanych przez Marcin ex SJ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-04 )



Sort by                Order  

#29904 Prześladowania tych którzy musieli odejść.....

Napisano przez Marcin ex SJ on 2006-05-29, godz. 20:36 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

...tak masz racje.nalezy wspierac się w tych trudnych chwilach! czasem nie jest łatwo....często przechodziłem te chwile i wy pewnie takze...wszystko zalezy od odpowiedniego nastawienia do życia( "zaprogramowania"sie). wszystko jest mozliwe lub nie jesli zechcemy tego! wybór zalezy wyłacznie od nas samych.
wyobrazcie sobie fakt ze budzicie się pewnego dnia bez smutku,przygnebienia,poczucia winy i łez...kazdy kolejny dzien jest taki sam! dlaczego? poniewaz sami stanowicie o tym! wybraliscie szczescie...

...w kazdym z nas ukryta jest moc bez granic...
pozdrawiam was



#29716 Prześladowania tych którzy musieli odejść.....

Napisano przez Marcin ex SJ on 2006-05-28, godz. 08:12 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

mam ogromny szacunek dla osob ,ktore odeszły i postanowiły (pomimo pszesladowan ) kroczyc wlasną drogą(drogą indywidualnosci i wolnosci).
pozdrawiam tych wszystkich i zycze powodzenia. "kocham was wszystkich za to"...



#19807 Opis jak Swiadkowie traktują swoich byłych braci

Napisano przez Marcin ex SJ on 2006-02-27, godz. 22:07 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

ja takze mialem wielkiego doła i myslalem ze nie będę potrafil zyc poza Organizacją...ale poukladalem sobie wszystko od nowa ...jesli ktokolwiek chce ze mną nawiązac kontakt moj meil to [email protected]



#19806 Zwolnienie z wojska - komu przysługuje

Napisano przez Marcin ex SJ on 2006-02-27, godz. 21:50 w Neutralność

ktos wczesniej napisal:
Jak dla mnie w wyżej opisanym przeze mnie przypadku sprawa jest jasna. Jesteś świadkiem Jehowy - bez różnicy na staż zwolnienie ze służby wojskowej powinno się należeć. Nie jesteś - nie należy się. Może inaczej na sprawę powinno się spojrzeć gdyby ktoś był "nieczynny" powiedzmy pół roku. Ale to już jest "gdybologia", którą mam już za sobą i mnie nie dotyczy.

masz rację.....ale to duch swiety i jedynie on jest w 100 % stwierdzic ktory swiadek jest godzien otrzymac zaswiadzczenie.........................



#16296 Oczyszczanie umyslu

Napisano przez Marcin ex SJ on 2006-01-10, godz. 22:46 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

w jaki sposob udalo się wam, bądź udaje się wam ,oczyścić wasz umysł z Nauk Niewolnika?????



#15708 nawracanie się świadków Jehowy na chrześcijaństwo

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-12-30, godz. 23:13 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

jak to mozliwe,aby byli swiadkowie zostawali katolikami??
kiedys nie moglbym tego zrozumiec.lecz teraz wiem.
bardzo wielu osob zgorszyly nauki ,czyny i zachowania czlonkow organizacji....osoby,ktore stamtad odchodzą odrzucają straznicę na wieki,w niepamięć .unicestwiaja calkowicie dawne "ja".gdy przyjmowalem chrzest na swiadka odrzucalem "starą osobowość" by powrocic do"zycia" ,by glosic "dobra nowinę".
gdy przestalem byc swiadkiem odrzucilem "uniform straznicy".odrzucilem niewolę,odrzucilem strach przed Armagedonem.
moj umysl wolny jest.jestem panem swego losu.jak zapragnę i jesli zechcę bede katolikiem,protestantem,buddystą,poganinem a moze nawet i satanista!!!wszystko zalezy od tego w czym czuję się dobrze.i sam zadecyduję za siebie!!!nikt więcej.!!!
a jesli chodzi o kosciol katolicki ...sam osobiscie wychowalem sie na podwalinach tego wyznania...zdaję sobie sprawę z niedorzecznosci wielu pogladow i nauk.ale tak jest wszedzie .nawet w "swietej Organizacji".jesli chodzi o kosciol katolicki to faktycznie mistycyzm urzeka........
pozdrawiam



#15499 REINKARNACJA SZATANA

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-12-21, godz. 20:13 w Tematyka ogólna

chcialbym abyscie opisali w jaki sposob ewoluowal Szatan w waszym wyobrazeniu ...czy nauki Straznicy mialy na to jakikolwiek wpływ???

jesli chodzi o mnie to będąc swiadkiem wyczuwalem Szatana w kazdym przejawie niezaleznego myslenia. w kazdym przejawie niepodporządkowania się woli Niewolnika wiernego i rozumnego.w kazdej ,nawet najmniejszej woli samorealizacji,...wszystko to co zabieralo moj czas ,ktory moglbym poswiecic dla "DZiela Pana"i "Teokracji", bylo zle i pochodzilo od Szatana.a jak jest teraz ...................zdradze to pozniej



#13258 Duchy

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-11-06, godz. 17:30 w Dusza nieśmiertelna

a jesli chodzi o mnie...to faktycznie odczulem na sobie pozytywne oddzialywanie demonow.

napisaly mi w moim horoskopie co mnie spotka.i faktycznie sprawdzilo się co do joty...

chyba czuwaly nad moją duszą!



#13257 Duchy

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-11-06, godz. 17:28 w Dusza nieśmiertelna

jedyne co ci moge powiedziec to,ze takie naigrywanie się z duchow,czy tez z demonow jest niebezpieczne !!! przekonaj się sam.



#13082 Duchy

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-11-03, godz. 22:19 w Dusza nieśmiertelna

a czy ktos z was odczul pozytywne dzialanie badz jakąś pomoc ze strony duchow????niech podzieli sie tym.



#12919 Duchy

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-10-28, godz. 15:38 w Dusza nieśmiertelna

poszukuję osob ktore mialy kontakt z duchami...

czy ktos piszacy na tym forum doswiadczyl zlego badz dobrego oddzialywania duchow???

jesli tak to prosze o krotki opis tych zjawisk



#11035 Rozwód a Biblia

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-09-24, godz. 12:37 w Tematyka ogólna

Oczywiście każdy podejmuje decyzje sam nie należy mówić komuś czy w danej sytuacji ma starać się o separacje czy nie. Jeśli przeprowadzi rozwód (bo może) to poprostu w myśl powyższych wersetów nie może zawrzeć ponownego małżeństwa z kimś innym.
w mysl powyzszych wersetow???

a co wtedy,gdy dojdzie do rozwodu w mysl powyzszego (tak jak nauczają swiadkowie -rozwodu niebiblijnego)?malzonkowie z rozwiedzionego malzenstwa nie mają prawa do ponownego zawarcia malzenstwa.chyba,ze ktores z nich dopusci się zdrady.
a co jesli,ktores z nich dopusci się obcowania poza malzenskiego,ale za wszelką cenę będzie to ukrywac ?moze tak robic w nieskonczonosc!nawet do konca swoich dni.w ten sposob przekresli szansę na nowe zycia "eks-malzonkowi"!!!!!

moze tez powstac inna chora sytuacja.znam kolegę ktory byl swiadkiem.jego zona rowniez.rozwiedli się.rozwod byl niebiblijny....zostal wykluczony,natomiast zona nadal byla swiadkiem...wg wielu osob fakt ,iz zostal wykluczony spowodowal rozpad malzenski!!!!
rozwiedli się...nie mialo miejsca jakiejkolwiek zdrady...Pomimo tego faktu kolega dowiedzial sie ,iz zona zaczela spotykac się z facetem..ktory byl w przeciwienstwie do niego gorliwym("swietym ")swiadkiem. fakt samego wykluczenia oraz to iz to wykluczenie doprowadzilo w rezultacie to rozpadu malzenstwa spowodowalo,iz moj kolega postanowil dac oswiadczenie eks-zonie,ze ją zdradzil...choc fakt ten nie mial jeszcze wtedy miejsca.
wten sposob uszczesliwil swoją eks-zonę,ktora za kilka miesiecy wyszla za nowego.....

nie będe tego komentowal....



#10433 Rozwód a Biblia

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-09-13, godz. 21:33 w Tematyka ogólna

a co wtedy gdy nie ma biblijnych podstaw do rozwodu tak jak nauczają swiadkowie?

co wtedy gdy dochodzi do znęcania fizycznego lub/i psychicznego nad zoną???nad czlonkami rodziny???dochodzi do rękoczynow,naduzyc,molestowania,zniewazania,grozb ze strony męzow ITD...???a co wtedy gdy na to wszystko patrzą biedne dzieci bądź są ofiarami takich naduzyc???(czesto ma to zwiazek z naduzywaniem alkoholu)...takiego dzialanie nie mozna tolerowac....przeciez to przestępstwo scigane z urzędu!!!!!!!!!!

jednakze wg swiadkow pomimo powyzszych sytuacji ,gdy nie ma zdrady to nie ma podstaw do rozwodow.

jest to nie tylko bardzo krzywdzące dla ofiar takiej nieusprawiedliwionej przemocy,ale i wola o pomstę do nieba!!!

skrajne podejscie do wyrwanych z kontekstu biblii fragmentow moze miec katastrofalne skutki na zycie ludzkie...to niemozliwe aby Bog nie wzial pod uwagę takich sytuacji!!!!

nigdy nie potrafilem zrozumiec jaki cel m w tym bezwzglednym zakazie Organizacja.byc moze jakis byt,lub byty otworzyly moje Oczy...ale wg swiadkow jestem slepy......



#10431 "Opętani przez 7 Demonów"

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-09-13, godz. 21:14 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

czy kazda osoba opętana przez demony jest niegodziwa???

czy znacie jakies przyklady z zycia wzięte???

w jaki sposob mozna rozpoznac opetanych przez demony???

prosze o porady???



#10430 szukam kontaktu

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-09-13, godz. 21:10 w Szukam kontaktu

moj mail [email protected]



#10215 W obronie Świadków Jehowy

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-09-10, godz. 12:21 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

dziękuję ci Michale ze tak dobitnie opisales odstępcow !!!juz teraz wiem ze mam demona...a moze jest ich więcej i na imię im Legion..........................................................................
..........................................................................



#9350 Dokąd powinni odchodzić Świadkowie Jehowy?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-08-12, godz. 18:57 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

uwazam ze nie jest nam potrzebna zadna religia,zadna organizacja czy tez sekta.ale jesli ktos twierdzi,ze jest inaczej i ze religia z ktorą jest związany daje mu szczescie szanuję to.nie muszę przynalezec do zadnej religii abym byl szczesliwy. czasami mozna czerpac pewne pierwiastki z roznych religii aby wzmocnic swoje ego,poczuc się lepiej.zawsze doswiadczam cudownego uniesienia podczas swiat Bozego Narodzenia chociaz wiem ze wywodzą się z poganstwa.a mistyczny klimat panujący w starych budowlach koscielnych urzeka mnie i sklania do refleksji.
uwazam iz mozna czerpac inspirację zarowno ze starozytnych poganskich kultow jak i z uwczesnego chrzescijanstwa.wszystko zalezy od nas samych.dzis mogę czytac Biblię chrzescijanstwa wzruszając się przy tym,a jutro wezmę do ręki Biblię Satanistyczną,ktora gloryfikuje jednostkę ludzką ponad wszystko.To ja decyduję co jest dla mnie najlepsze .Nikt inny.
kiedys myslalem ze monopol na jedyne szczęscie ma Organizacja.dzis juz wiem iz monopol na szczescie mam tylko Ja.



#8995 nieletni a organizacja ŚJ

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-07-30, godz. 18:30 w Świadkowie Jehowy i prawo

znam wiele przypadkow brania chrztu przez osoby nieletnie.Wielkiej Bestii nie przeszkodziła w tym mlodziencza cnotliwosc tych osob.Znam tez pewnego bylego brata,ktory dal się omamić starszym.Przyjął symbol w wieku 16 lat.poświecal swoje najlepsze lata ,poswiecal swoj cenny czas dla Niewolnika, byl bardzo wierny sludze...poswiecal się i byl aktywny...a mimo to nie otrzymal zaswiadczenia dla WKU.

czyzby duch swiety bozy nie wyczul sytuacji....???



#7618 Absurdy doktryny ŚJ

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-06-26, godz. 11:18 w Tematyka ogólna

tak masz racje.wg nauk Matrixa jestesmy juz martwi.



#7616 W co wierzycie?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-06-26, godz. 11:16 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

jesli ktoś pragnie nawiązać ze mną bliższy kontakt to podaję moj adres

[email protected]

pozdrawiam tych ktorzy szanują zdanie innych....strzeżąć swych serc i umysłow jestescie naprawdę wielcy....



#7615 W co wierzycie?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-06-26, godz. 11:11 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

.....jedzmy i pijmy bo jutro pomrzemy.....
a ja przeczytalem Czarną Biblię i o dziwo znalazlem w niej mnostwo mądrych stwierdzen takich jak: ZASPOKOJENIE ZAMIAST WSTRZEMIĘLIWOSCI -to zasada odpowiada mi najbardziej....

pozdrowienia dla kobiet piszących na tym forum



#7614 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-06-26, godz. 10:49 w Tematyka ogólna

malżenstwo jest świętoscią!!!!!!a co z tymi konkubinami i zwyklymi nałożnicami??????????????????????????????????????????????????????



#7612 Korach i reszta w Szeolu

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-06-26, godz. 10:47 w Dusza nieśmiertelna

cieszę się z nowego światla.Jednak mam jakąś nadzieję ....



#6524 Dokąd powinni odchodzić Świadkowie Jehowy?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-18, godz. 19:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

...dokąd mam odejść mój Panie ?

...skamlę jak pies...

szukam Cię Jaśniejące Światło...

lecz nie mogę znaleźć.

Mrok zataił ścieżkę powrotu do Ciebie.

Gdy zawołam z Otchłani...

czy usłyszysz mnie?

Coraz częsciej Światło mej duszy zaćmiewa Ciemność

Twe Słowa Prawdy już dawno wydziobały Kruki

Gdy zaprzedajemy Swe dusze czy możesz

odpuścić nasze winy?

...



[FONT=Arial]



#6191 Ofiary sekty

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-11, godz. 16:05 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

moj mail devylin.interia.pl

z chęcią nawiążę kontakt z osobami ,ktore jak ja odeszły...

i odnalazły się pośród mroków cieni....