Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika augustusgermanicus

Odnotowano 441 pozycji dodanych przez augustusgermanicus (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-15 )



Sort by                Order  

#142584 Unikanie "odstępców"

Napisano przez augustusgermanicus on 2011-08-05, godz. 20:59 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Spójrz na siebie... :)

czyli dręczysz sam siebie :lol:


Oskarze Dreczyciel uprawia bowiem forme autoerotyzmu. Taki osobnik nie potrzebuje publicznosci ani sluchaczy wystarcza mu sprawna prawica :)



#141934 Religia - niezly pomysl na biznes

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-17, godz. 16:26 w Tematyka ogólna

Mam do Was pytanie.

Jak sie w Polsce zaklada religie? Ile trzeba miec czlonkow by moc wystapic o wpis do ewidencji?

Jakie sa z tego profity?

A tak swoja droga to zastanawiam sie czy macie jakis pomysl na nowa religie? Jak by sie nazywala?

Kto bylba bogiem? Dlaczego tylko WTS ma miec monopol na Jehowe?

Jakie panowalyby zasady? Czym by sie przyciagalo wiernych i czym by sie ich straszylo przed odejsciem?

Zamiast zakladac kolejne fora mozebysmy zalozyli religie?

Jako ze jestem pomyslodawca zakladam ze to ja bede Szefem :)

Chetnie podalbym juz teraz numer konta ale chetnie poslucham Waszych pomyslow.



#141927 Nowe forum dla ex-SJ

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-16, godz. 17:06 w Strony polemizujące z Brooklynem

widzę jakieś błogosławieństwo



Jehova blogoslawi :P



#141884 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-14, godz. 19:07 w Seksualność

Chciałbym aby do tego tematu się wypowiedziała o soba o nicku Iam. zachował zbór. Tak jak juz pisałem św jehowy są tak potrzebni dla społeczeństwa jak stonka ziemniaczana.


Lam nie odpisze niestety. Jest zgodnie z zaleceniami Niewolnika zajety czekaniem na Jehowe ;)

Pozatym ma wlaczony taki filtr ktory mu nie wyswietla trudnych pytan.

Co do stonki to sie nie zgodze, stonka ma zapewne JAKIS cel.



#141879 Nowe forum dla ex-SJ

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-14, godz. 18:24 w Strony polemizujące z Brooklynem

Powstalo nowe forum: http://www.watchtower-forum.pl/
Sporo ludzi stad tez tam jest. Zapraszamy.


Kolejne? No i gdzie ja sie mam zapisac?! Bede jak ten osiolek nad dwoma zlobami.. sie nie potrafie zdecydowac.

Lam zaloz jakies forum: np. www.lamiglowki.pl albo www.pogaduchyzlamem.com

:)

Jak kazda sekta tak i forum o sektach dzieli sie przez mnozenie :)



#141876 Korea: Śmierć niemowlęcia w kontekście odmowy zgody na operację z użyciem krwi

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-14, godz. 18:17 w Kwestia krwi

Brooklyn skutecznie
ją rozsiewa po całych kontynentach, tworząc obraz Jahwe surowego i wymagającego (aż do krwi
i poswięcenia życia małego dziecka )


Tu sie z Toba nie zgodze. Jahve jest surowy, wymagajacy a male dzieci wpierniczal na sniadanie od niepamietnych czasow. Przy Bogu ze Starego Testamentu Pol Pot to prawie Matka Teresa.

WTS jedynie nasladuje swego boga dla ktorego zycie jednostki jest niczym.



#141841 Nowe forum

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-13, godz. 17:27 w Strony polemizujące z Brooklynem

Jak wynika z regulaminu najwięcej zależy od Administratora. :)



Wlasnie. :)



#141838 Korea: Śmierć niemowlęcia w kontekście odmowy zgody na operację z użyciem krwi

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-12-13, godz. 16:48 w Kwestia krwi

[font=Verdana]
13.12.2010

Korea Południowa, Seul: Zmarło dwumiesięczne niemowlę, którego rodzice, świadkowie Jehowy, odmówili zgody na operację z zastosowaniem krwi.


Śmierć dziecka nastąpiła krótko po jego przeniesieniu, przed operacją.



Moze cos by sie zmienilo gdyby naprawde wsadzac rodzicow i manipulujacych nimi starszych do wiezienia?



#141207 "W raju nie będzie..."

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-26, godz. 17:11 w Wizja Raju

W raju nie bedzie ludzi z malymi uszami :D Po jakims czasie po uszach ich poznacie, im wczesniej ktos zmartwychwstal tym wieksze bedzie mial uszy, a najbardziej uszaci beda ci, ktorzy przezyja armagedon ;) http://www.bankier.p...ie-1283597.html


Teraz juz wiem ze w raju Made By WTS obowiazkowo bedzie sie ogladac Misia Uszatka a co drugi wtorek Misia Kolabora ;)

Rzecznikiem nowego systemu zostanie Urban. Zacznie wydawac TAK ;)

Klamczuszek swietnie pasuje do klamczuszkow z Brooklynu ;)



#141170 Jak kochać drugą osobę i nie grzeszyć?

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-25, godz. 21:18 w Seksualność

Straszne, wpadłeś we własną pułapkę przed którą ostrzega niewolnik.
[...]


Specjalisci od cudzego sumienia zazwyczaj nie maja swego.



#141114 Rewolucja przeciwko shunningowi w Brazylii

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-24, godz. 18:32 w Świadkowie Jehowy i prawo

Innymi słowy - pokazałem drogę i dałem narzędzia do walki, biorąc jednocześnie na siebie ciężar ataków. Czyli zrobiłem więcej dla byłych ŚJ w Polsce niż oni do tej pory zrobili dla siebie


Skromniutki jestes.



#141111 Rewolucja przeciwko shunningowi w Brazylii

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-24, godz. 18:25 w Świadkowie Jehowy i prawo

Artur, sorry, ale ja z Tobą już nie rozmawiam.


Dopuszczasz sie ostracyzmu na Arturze? Nieladnie. Niniejszym nakazuje Ci rozmawiac ;)



#141061 Wykład ze zgromadzenia "Wyzwolenie jest blisko!" z roku 2006

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-23, godz. 21:14 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

"Nie wiemy tego z całą pewnością ale może się okazać, że będzie to ostatnie zgromadzenie przed nowym światem".
Nietrudno było się domyślić, że ta "niecała pewność" oraz "może się okazać" to po prostu kolejna spekulacja Ciała Kierowniczego nie mająca nic wspólnego z Biblią. Od tamtego czasu było już kilka zgromadzeń a nowy świat nadal nie nadszedł. Jednak słuchając wtedy tych słów momentalnie zepsuł mi się nastrój i chciałem jechać już do domu.


Zle to zrozumiales. Poprostu juz zyjemy w Nowym Swiecie a my jako odstepcy tego noe zauwazamy ;)



#141010 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-23, godz. 05:51 w Oceń forum

Ponoc tylko krowa nie zmienia poglądów,a Iam nie jest krową,prawda Iam??,ja w niego wierzę ... contra spem sero,że wyjdzie z siebie i stanie obok i ujrzy ... siebie w krzywym zwiercadle.
Masz rację Iama nie można tak traktowac logicznymi wywodami,bo nas bóg pokaże ...ale gdzie raki zimują.


Też pozdrawiam Iama i innych którzy mają tyle cierpliwości i wytrwałości do nas nieuków. :)


Ave Caius Cesar - Morituri Te Salutant

Dzieki za napomnieenie juz bede grzeczny ;)



#140982 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 17:38 w Oceń forum

wyciagniesz straznice i bedziesz kopiował te bzdety ze straznicy dalej, az ci sie skoncza straznice na dany temat


koniec koncow predzej sie selen 83 rozpada niż ty poglady na inne niz straznicowe zmieniasz.


Oj! Juz Lam dopilnuje by po Armagedonie Twoje truchlo Rhundz zostalo na polu najdluzej :D

Nie wypada! Lama?! Logiką?!

Pozdrawiam



#140980 uroczystości rodzinne

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 17:19 w Zwyczaje Świadków Jehowy

zrobie kiedyś taką akcję, ze pojde do jakiegos koscioła i poprosze o wode swięconą a potem poświęce jakąś salę królestwa, wszystkich zgromadzonych a na starszych ostro poleje i sprawdzę czy są opętani wg katolickiej definicji


Leczenie trądu cholerą. Nigdy nie zadziala, jedynym lekarstwem na chora sekte nie jest inna chora sekta a racjonalizm.



#140961 Teraźniejsza Prawda

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 13:43 w Tematyka ogólna

A teraz Strażnica się dezaktualizuje w trakcie jej czytania w ramach tego samego numeru ;-)))))))))))))

Źle to wszystko zrozumiałeś. To jest właśnie pokarm na czas słuszny. Zeby to zrozumiec trzeba miec jednak pewna duchową wnikliwosć. Tak jak Lam lub ja ;)

Pokarm na czas sluszny to tak jakby zonka donosila Ci kartofelkow lub salatki zanim jeszcze skonczysz jesc.

Niewolnik jest wlasnie jak troskliwa zona ;)
Tylko moja ma ladniejsze kolanka ;)



#140957 Teraźniejsza Prawda

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 13:23 w Tematyka ogólna

Przykład z ostatniego "studium" Strażnicy (9.2010), artykuł zaczyna się tak:


Oczywiście chodziło o to, że ŚJ podporządkowują się Chrystusowi jako Wodzowi, bo o tym ten artykuł, w każdym razie, nie przeszkadzało to parę akapitów dalej napisać:


:)

Jak wielce wdzieczni jestesmy Jehowie i Jego Niewolnikowi ze o Jezusie nie wspomne, ze Nowe Swiatlo dociera do autorow artykulow nawet w czasie ich pisania.

Piszesz akapit 1. i zanim docierasz do 7go - cyk i wlacza sie nowe swiatlo. Och piekne to.

Teraz rozumiem dlaczego wiekszosc artykulow ma 19 do 24 paragrafow. Od zbyt czestego cykania swiatelka od Jehowy glowki by jednak mogly rozbolec.

Chwalmy Jah!



#140930 Rewolucja przeciwko shunningowi w Brazylii

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 10:49 w Świadkowie Jehowy i prawo

Po drugie słowo "shunning" jest w języku totalnie nietrafione. nawet jeżeli jest problem z polskim odpowiednikiem.
A ja proponuję słowo OSTRACYZM, uważam, że o ile nie jest zamiennikiem to dokładnie oddaje istotę sprawy.


W kwestiach prawnych precyzyjne nazewnictwo ma ogromne znaczenie.

Wysoko oplacani prawnicy WTSu uczepiliby sie tego z zazartoscia warta lepszej sprawy.

Wyobrazmy sobie demonstracje EXOW noszacych w Nadarzynie tablice ze slowem shunning; polowe czasu z 1 minutowego materialu w TVN24 zabierze tlumaczenie tego terminu.

Gdy zamiast tego skupisz sie na OSTRACYZMIE zdecydowanie wiecej ludzi zlapie o co chodzi.

Gdy do tego dolozysz oskarzenie o naruszanie dobrego imienia EXOW i przesladowania wobec nich ze strony WTSu to bedzie to chwytliwe i interesujace



#140914 Formalnie Swiadek.... ale tylko formalnie

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-22, godz. 03:05 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Eliminacja zdecydowanie żle mi się kojarzy...tak jak segregacja,
eksterminacja, dyskryminacja..itd.
Wyczuwam wówczas rasizm i faszyzm..


Ostateczne rozwiazanie kwestii odstepcow - Armagedon ;)

Jehowa jak zawsze milosierny ha ha ha



#140823 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-20, godz. 12:11 w Oceń forum

A ja dorzucę troszkę dziegciu:

Jam 1:17 ns Każdy dobry dar i każdy doskonały podarunek pochodzi z góry, bo zstępuje od Ojca świateł niebiańskich, a u niego nie ma zmienności obracania się cienia.


Logika versus Lam 1:0

Lam. umiłowany Bracie w którym momencie cytowany przez Ciebie werset zastosowała sama nieomylna organizacja, redagując stopkę pamiętnego wydania PS pażdzernik/listopad 1995 roku:

Stopka ukazująca się w Przebudźcie się! od nr 7 z 1988 roku do końca października 1995 głosiła:
„...czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo.”

a co stało się ze stopką już w wydaniu listopadowym to pewnie wiesz albo zaraz sprawdzisz.


Choć niewolnik zapewniał, że zarówno przepowiadane przez nich wydarzenia, jak i terminy tych wydarzeń pochodzą od samego Boga, te zapowiedzi nigdy się nie spełniały. Kto zatem obrócił cień Jehowy ? :rolleyes:




Oj oj oj oj oj. No tak sie nie robi. Lama? Pradem?! Ha ha ha

Jak znam zycie Wielki Straznik Wiary - Lam, umilknie na jakis czas. Ewentualnie wszystkich tu zwyzywa od parszywych odstepcow. Tak to jest gdy fanatykowi brak argumentow.



#140808 Stosunek do wykluczonych i odłączonych

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-20, godz. 04:53 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Wg Iam-a to tylko decyzja byłą od Jehowy . Przecież bóg Iam-a nie jest bogiem , który co chwilkę zmienia zdanie . Co parę m-cy może co chwilkę nie ! B) :P :lol:

Kaprysny jakis ten Dzehova bozek.



#140806 Stosunek do wykluczonych i odłączonych

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-20, godz. 02:52 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Jam 1:17 ns Każdy dobry dar i każdy doskonały podarunek pochodzi z góry, bo zstępuje od Ojca świateł niebiańskich, a u niego nie ma zmienności obracania się cienia.


Dobry tekst. Szkoda tylko ze WTS o tym zapomina gdy w imieniu Jehowy migocze 'nowym swiatlem' co rusz.
Czyli jak kogos wykluczyli kiedys za cos za co by go dzis nie wykluczyli to ta decyzja byla od Jehowy czy nie?



#140800 Rewolucja przeciwko shunningowi w Brazylii

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-19, godz. 23:38 w Świadkowie Jehowy i prawo

albo celowe i umyślne izolowanie się od wykluczonego/dawnego członka zarejestrowanego kosciola swiadkow jehowy w polsce majace charakter przemocy psychicznej


OK zaakceptowalem SHUNNING.

S - systematyczne
H - cHamskie
U - unikanie
N - nieczynnych
N- nieaktywnych
I - i
N- nie specjalnie
G- gorliwych



#140798 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-11-19, godz. 23:27 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Już nie Oskarku należy mi się emerytura z tytułu nadaktywności na forum,armagedon poczeka ... do 2034 i kropka :)


O kurde! Ja w 2039 mialem dostac mieszkanie. Jehoooooowo! Poczekaj!

Ha ha ha