Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika wroclawski

Odnotowano 39 pozycji dodanych przez wroclawski (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-04 )



Sort by                Order  

#50496 WT Library 2001

Napisano przez wroclawski on 2007-01-22, godz. 08:30 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

odbiorca juz sie zglosil;)



#50494 WT Library 2001

Napisano przez wroclawski on 2007-01-22, godz. 08:13 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Mam do oddania za darmo cd-rom WT Library 2001. Wysyłka listem zwykłym koszt biore na siebie nie zubożeję;). Kto sobie życzy proszę o PM z adresem wysyłkowym.
Bodzio



#49924 Saltarius

Napisano przez wroclawski on 2007-01-17, godz. 08:51 w Szukam kontaktu

nie wiem gdzie dzialal ostatnio ale ja z nim gadalem ostatnio w skarbimierzu chyba w roku 2001 tak wiec poludnie.. opolszczyzna itd

ostatnio - warszawa i "okolice"



#35346 T. Jaracz w szpitalu

Napisano przez wroclawski on 2006-09-15, godz. 12:19 w Obowiązki teokratyczne

wydobrzał juz?



#35039 Czy jesteście przygotowani na usuwanie postów?

Napisano przez wroclawski on 2006-09-12, godz. 06:53 w Do administratorów...

moze jestem lamerem ale nie widze tu opcji usuwania swoich postów?



#26152 Studium I.

Napisano przez wroclawski on 2006-04-28, godz. 13:44 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

W 1977 roku do Polski przyjechało trzech członków Ciała Kierowniczego z Brooklynu: Frederick Franz prezes, Teodor Jaracz i Daniel Sydlik ( z Edziem organizowaliśmy te spotkania, nigdy więcej nie słyszałem takiego gradu trudnych pytan kierowanych pod adresem ich jako Ludzi z Centrali ).

Witam
Mozemy prosić o jakieś blizsze informacje co omawiano na tym spotkaniu i jakie pytania i odpowiedzi padły ?



#21668 Armagedon zaczął się w roku 1997

Napisano przez wroclawski on 2006-03-20, godz. 14:23 w Świadkowie Jehowy i prawo

Dostalem sie wtedy w koncu na studia wyzsze. TOŻ to KONIEC SWIATA !



#9299 WTS a przepisy prawne

Napisano przez wroclawski on 2005-08-10, godz. 11:15 w Świadkowie Jehowy i prawo

Nie rozumiem
Został wykluczony i nadal jest starszym?
To po wykluczeniu można pełnić jakieś funkcje w WTS?



#9297 Zburzenie Jerozolimy w dowodach naukowych

Napisano przez wroclawski on 2005-08-10, godz. 07:37 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Jakos nie moge doczekac sie odpowiedzi na moje pytania :(
W jednym z artykulow znalazlem oswiadczenie niepoparte dowodami historycznymi ale zaprezentowane jako dowód, że Żydzi powrócili z Babilonu w 537 pne?
Czy są na to jakieś opracowania znane wam?



#9276 Zburzenie Jerozolimy w dowodach naukowych

Napisano przez wroclawski on 2005-08-09, godz. 07:45 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Czy sa moze jakies wypowiedzi historyczne co do konca pobytu Żydow w Babilonie ?
Kiedy zostali wypuszczeni przez Persow ?
prosze o zrodla

Proszę o wskazanie zrodel do ww. problemow



#9253 Zburzenie Jerozolimy w dowodach naukowych

Napisano przez wroclawski on 2005-08-08, godz. 12:33 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Czy sa moze jakies wypowiedzi historyczne co do konca pobytu Żydow w Babilonie ?
Kiedy zostali wypuszczeni przez Persow ?
prosze o zrodla



#8028 ŚJ w literaturze, filmie, etc.

Napisano przez wroclawski on 2005-07-06, godz. 07:01 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Archiwum X (ktorys odcinek) - Fox Mulder na widok wyrwanego dzwonka przy drzwiach pyta Scully: "Sfrustrowany SJ?";
W serialu jakims chyba Na dobre i na zle aktor Wroclawski Bronislaw gral starszego zboru (rodzina sie wkreca w media);
tyle pamietam



#7178 Czuwajcie - nowe informacje?!?!

Napisano przez wroclawski on 2005-06-09, godz. 11:50 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Zapoznalem sie jakis czas temu z ta publikacja i odnosze wrazenie, ze jest w niej pewna dwoistosc.
Autor nie mogl zdecydowac sie za bardzo do kogo ma byc ona skierowana i zawiera material zarowno dla obos spoza organizacji SJ a takze czesc materialu dla nieaktywnych czlonkow organizacji SJ.
Czemu ma to sluzyc?
Mozna napisac druga ulotkespecjalnie dla takich nieaktywnych, a tak jest dwoistosc adresatow i czlwoiek z zewnatrz ktory to czyta nie bardzo rozumie po co i do kogo jest ten fragment kierowany.



#7177 Jeszcze jedno forum nt. ŚJ

Napisano przez wroclawski on 2005-06-09, godz. 11:45 w Strony polemizujące z Brooklynem

mało osob i malo materialow na tamtym forum.



#7090 Tajna organizacja

Napisano przez wroclawski on 2005-06-06, godz. 07:09 w Humor

Z powodu ostatnich wydarzeń, z radością informuje, że nasza tajna organiacja (ABWEHRA) zaczęła działać. Jej pierwszą ofiarą padł mały, ale dzielny zbór w miejscowości K, który obecnie przeżywa poważne trudności. :D

a jakie to trudności ?



#7014 GTW

Napisano przez wroclawski on 2005-06-03, godz. 09:07 w Zwyczaje Świadków Jehowy

czy ktos ma jeszcze podobne doswiadczenia
prosimy o wypowiedzi:)

"kto jeszcze chciałby wziąć udział ?"
hehe



#7012 Centrum Kongresowe i Sale Krolestwa, czyli

Napisano przez wroclawski on 2005-06-03, godz. 08:54 w Strony Świadków Jehowy

lol sporo znajomych twarzy :lol:

no to zapodawaj kto jest kto i ktorzy to prominenci.



#7011 Donosicielstwo

Napisano przez wroclawski on 2005-06-03, godz. 08:52 w Zwyczaje Świadków Jehowy

trzeba bylo tak uczynic
kiedys kolega zaprosil mnie na zebranie u siebie w zborze
i jakas kobieta zaczela odpowiadac i w tej odpowiedzi zaczela sie usprawiedliwiac i przepraszac ze cos tam rzadko robi i w koncu sie poplakala i to dosc ostro i histerycznie.
od razu po tym zebraniu "troskliwi pasterze" zabrali ja do osobnego pokoju.
czyli skutecznie zwrocila na siebie uwage.



#7010 Szukam 2 zagubionych

Napisano przez wroclawski on 2005-06-03, godz. 08:44 w Szukam kontaktu

na forum pisuje czasem niejaki Wiśniewski tylko ze Arek nie wiem czy to ten sam.



#7005 Centrum Kongresowe i Sale Krolestwa, czyli

Napisano przez wroclawski on 2005-06-03, godz. 07:18 w Strony Świadków Jehowy

Artur to taki budynek co jest przy Sikorskiego ?
Podobno to czesta przypadlosc budow sal SJ, ze nie moga sie doliczyc jakis pieniedzy i to nawet czasem pow. 10 tys.



#6876 Rezolucja w USA

Napisano przez wroclawski on 2005-05-31, godz. 07:13 w Obowiązki teokratyczne

Podlipny ?



#6176 Do S.J. obecnych na tej grupie!

Napisano przez wroclawski on 2005-05-11, godz. 07:14 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Nic nie bagatelizuję tylko przekazałem odpowiedzi otrzymane od znajomego SJ. Co do liczby straconych SJ to zapytam czy maja takie dane.



#6149 GTW

Napisano przez wroclawski on 2005-05-10, godz. 08:44 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Czy rzeczywiscie SJ sa organizacja, w ktorej wszyscy maja rowmy status czy tez sa w ich zborach kliki, ukladziki miejscowe czy grupy trzymajace wladze?

Jesli znacie przyklady takich rzeczy to prosze o wypowiedzi.
(z mojej obserwacji i rozmow z nimi wynika, ze szeregowi czlonkowie WTS odczuwaja takie rozwarstwienie)



#6148 WTS a przepisy prawne

Napisano przez wroclawski on 2005-05-10, godz. 08:40 w Świadkowie Jehowy i prawo

Witam

SJ szczyca sie przestrzeganiem prawa a jednak czesto zdarza sie ze je przestepuja (przyklady o wypadkach czy malwersacjach).
Chodzi glownie o przepisy ruchu drogowego, bhp i innych zwiazanych z bezpieczenstwem ludzi.
Czy SJ wyciagaja konsekwencje wobec takich osob czy tez tuszuja te sprawy ?

Kiedys bylem na odczycie u SJ o przestrzeganiu prawa i padlo tam zdanie "przestrzegamy wszystkich przepisow i nie lekcewazymy tych, ktore wydaja nam sie malo znaczace, uciazliwe lub bezsensowne".
Jak sie ma do tego praktyka ?
Prosze o wypowiedzi i przyklady.



#6147 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez wroclawski on 2005-05-10, godz. 08:29 w Oceń forum

Jak to DLACZEGO?
WIADOMO !!!

PERMANENTNA INWIGILACJA !!!