Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kremówka

Odnotowano 197 pozycji dodanych przez kremówka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-14 )



Sort by                Order  

#141989 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kremówka on 2010-12-25, godz. 18:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

jedna, szybka odpowiedź:
niech was wszystkich szlag trafi, cholerni Świadkowie Jehowy!
wszystko zniszczą, splugawią, zdepczą i jeszcze tak wszystko poprowadzą, że to Ty człowieku poczujesz sie winny całemu rozpadowi
niech was wszystkich szlag!
życzę wszystkiego co najgorsze całej tej sekcie, niech zaden z nich nigdy, przenigdy nie znajdzie szczęscia i spełnienia, w niczym!
Tak z okazji Bożego Narodzenia życzenia ślę

Pewnie piszesz pod wpływem emocji ale nie wkładaj WSZYSTKICH do jednego worka..bo nie udzwigniesz.



#141342 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez kremówka on 2010-11-30, godz. 21:13 w Humor

http://www.joemonste...l_i_jego_podroz



#141317 Czy i jak obchodzicie święta?

Napisano przez kremówka on 2010-11-29, godz. 19:01 w Boże Narodzenie & Sylwester

Wychowałam się w katolickiej rodzinie,ale nie mam dobrych wspomnień z dzieciństwa jeśli chodzi o święta :(,więc
kiedy zostałam świadkiem to nie było mi specjalnie żal tego co tracę nawet choinki.
Teraz nawet dni wolne w świeta mnie nie dotyczą,bo przeważnie pracuję,nie mówiąc już o aspekcie religijnym który mnie nie interesuje.

Bardzo żal mi wszystkich samotnych,opuszczonych i biednych ludzi w tym okresie,klimat jaki jest wtedy wytwarzany może sprawiac,że tacy ludzie odczuwają swoją samotnośc ze zdwojoną siłą..dlatego nie lubię tego okresu.



#141030 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-11-23, godz. 11:15 w Oceń forum

http://zenforest.wor...marzen-czesc-i/
W świetle na przykład takiego artykułu wszystkie nasze spory i dociekania o prawdę nie mają sensu,bo WSZYSCY mamy racje!Ależ to ulga :)



#140880 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-11-21, godz. 14:07 w Oceń forum

\dlaczego On cytując ten werset myslał, że ma rację i to nas pogrąży

Bo z Biblią jest jak z człowiekiem poddawanym torturze,powie wszystko czego oczekujemy ;)



#140003 Religijny humor

Napisano przez kremówka on 2010-11-06, godz. 20:25 w Humor

Rozmyślania grzesznika:

Jeśli - co daj boże- boga nie ma,to chwała bogu
Ale jeśli - co nie daj boże -bóg jest,to niech mnie ręka boska broni.



#139865 Zborowe Studium Książki: zmiany od stycznia 2009

Napisano przez kremówka on 2010-11-05, godz. 08:17 w Obowiązki teokratyczne

mniam mniam - ja tylko czekałem nam miesiące kiedy zebrania będą u cioci gieni- bo tam zawsze było ciacho i dobra wódeczka ;-)

O ja cie ja też miałam taką ciocie z ciachami...kurczę może to ta sama :-O



#139827 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez kremówka on 2010-11-04, godz. 11:55 w Humor




#139812 Słaba wolna wola

Napisano przez kremówka on 2010-11-04, godz. 01:53 w Ogólne

Bywa że naszym życiem rządzą też odruchy,kiedy coś spada ze stołu w ułamku sekundy łapiemy to i nie ma tu czasu na zastanowienie i użycie wolnej woli czy chcę to złapać czy nie,bo to odruch, może więc wolna wola nie istnieje,może nic nie dzieje się przypadkiem,może nic nie mamy do powiedzenia.



#139811 ex świadkowie Jehowy a 1 listopada

Napisano przez kremówka on 2010-11-04, godz. 01:43 w Tematyka ogólna

ale jak lepiej
wyrazić pamięć i ból po stracie ukochanej osoby?

Myślę,że nie ma lepszych czy gorszych sposobów,grek Zorba zaznał ukojenia tańcząc na grobie syna,chociaż dla obserwatorów mogło to być szokujące,każdy ma prawo wyrażać ból i celebrować pamięć po swojemu.Jeden idzie na grób,inny sam w ciemnym pokoju przywołuje najpiekniejsze wspomnienia...



#139792 gwarancja wolności sumienia i wyznania :))))

Napisano przez kremówka on 2010-11-03, godz. 20:24 w Świadkowie Jehowy i prawo

Fakt o którym swiadkowie w Polsce nigdy się nie dowiedzieli ......

Nawet jeśli sie dowiedzą to i tak nie uwierzą,towarzystwo "wyjaśni" owieczkom że to kłamstwa i kalumnie,po czym wszyscy stwierdzą że koniec jest bliski :D



#139784 Spontaniczna inicjatywa formą rehabilitacji?

Napisano przez kremówka on 2010-11-03, godz. 18:16 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

A gdzie się podział oskar i jak jego ulotkowa akcja,wie kto co?



#139780 Czym jest wolność chrześcijańska?

Napisano przez kremówka on 2010-11-03, godz. 11:10 w Tematyka ogólna

Prawdziwa wolnośc to wolnośc od strachu



#139776 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez kremówka on 2010-11-03, godz. 09:39 w Szukam kontaktu

Własnie dołączyłam do loży,jeszcze nie wiem jak tam sie poruszac,ale rozgryzę to ;)



#139692 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez kremówka on 2010-11-01, godz. 14:32 w Szukam kontaktu

Margoś nie chodzi o znajomych,zawsze robię to na co mam ochotę,mam dość sztywny kark :)chodziło o dzieci,już dość przeżyły moje wykluczenie,a teraz mam z nimi naprawdę wspaniały kontakt.
Szkoda że ta loża nazywa się "odstepców" a nie na przykład wykluczonych,dlaczego sami siebie nazywamy odstepcami,jakbyśmy robili cos niewłaściwego,to tak jakby przyznawać się do winy,przynajmniej takie są moje odczucia.
W sumie chetnie bym się zapisała i sprawę przemyślę.



#139684 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez kremówka on 2010-11-01, godz. 12:04 w Humor

Nie zgadłaś Ido,nie gustuję w takich malutkich gryzoniach,mój ma jakieś trzydzieści centymetrów razem z ogonem ;)



#139674 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez kremówka on 2010-11-01, godz. 06:46 w Humor




#139672 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez kremówka on 2010-11-01, godz. 05:54 w Szukam kontaktu

nawet bardziej niz spora bo znajomi ( a podejrzewam ze masz dzieciaki w gronie znajomych) widza "ruchy" swoich znajomych, np to do jakich grup naleza itd....

Nie mam konta na facebooku



#139626 ex świadkowie Jehowy a 1 listopada

Napisano przez kremówka on 2010-10-30, godz. 18:38 w Tematyka ogólna

Co innego pamięć o żywych tu imieniny urodziny itp nie mają żadnego znaczenia jesli cały rok dbam o bliskich,a co innego pamięć o zmarłych,zbiorowe wymarsze na cmentarze 1 listopada to nie żaden porządek tylko totalny chaos chociażby komunikacyjny (ciekawe ile znowu będzie ludzkich tragedii na drogach),a także w licznych przypadkach obłuda,ludzie za życia sie nienawidzą a po śmierci stawiają marmurowe pomniki,rzygać sie chce



#139624 Słaba wolna wola

Napisano przez kremówka on 2010-10-30, godz. 18:27 w Ogólne

Nie zabijaj,nie kradnij,nie cudzołóż i w ogóle wszystko na nie więc gdzie tu miejsce na wolną wole,przecież wszystko wyraźnie zakazane,wolna wola polega wiec po prostu na tym że tak zwany bóg nie może nikomu tego zabronić.



#139615 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez kremówka on 2010-10-30, godz. 16:28 w Szukam kontaktu

Nie znam sie na tym portalu,mam pytanko jaka jest szansa że moje dzieciaki które maja konta na facebooku znajdą mnie przypadkowo na "loży",nie chciałabym im robić przykrości,wolałabym pozostać tylko jako wykluczona.



#139495 ex świadkowie Jehowy a 1 listopada

Napisano przez kremówka on 2010-10-26, godz. 08:11 w Tematyka ogólna

U mnie nic sie nie zmieniło,nie lubiłam tego świeta przed organizacją,w czasie kiedy byłam świadkiem i tym bardziej teraz kiedy śmierc dla mnie to koniec wszystkiego.

Pamięc o bliskich jak najbardziej,ale pamięc dla mnie jest w głowie.Jakies to dla mnie sztuczne,że wszyscy tak na hasło biegną na cmentarz bo ktoś ustalił taki dzień.



#139087 Spontaniczna inicjatywa formą rehabilitacji?

Napisano przez kremówka on 2010-10-20, godz. 20:10 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Powiem Ci Oskar że głupia jestem i nic nie wiem.Marzy mi się świat w którym nikt nikomu nic nie wbija do głowy..



#139082 Spontaniczna inicjatywa formą rehabilitacji?

Napisano przez kremówka on 2010-10-20, godz. 19:25 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ja Cię rozumie i oczywiście masz sporo racji zwłaszcza co do krwi i gdyby prawo regulowało tą sprawę to chciałabym żeby dano spokój tym ludziom,każdy ma prawo iść własną drogą.

A co do akcji to muszę przyznać,że będąc świadkiem najbardziej ze wszystkiego bałam się właśnie publicznych szykan dlatego łatwo mi sie postawić na miejscu świadków..boję się za nich.Mam nadzieję że ulotki trafią tylko do przyzwoitych ludzi:)



#139071 Spontaniczna inicjatywa formą rehabilitacji?

Napisano przez kremówka on 2010-10-20, godz. 18:17 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Dalej uważam,że ta akcja to tylko nakrecanie i tak już jednak wrogo nastawionych do świadków ludzi,zwłaszcza rozdawanie tych ulotek pod Kościołem na podatnym gruncie,mając w pamięci niedawne zamieszki pod Pałacem prezydenckim,trzeba wziąć pod uwagę że dewoci lubią szukać sobie wrogów,włos mi się jeży na łbie jak sobie pomyślę,że taka ulotka wpada w łapki młodzieży wszechpolskiej.Nie wszyscy potrafią odróżnić informację od przyzwolenia do wrogości,a po wczorajszym morderstwie politycznym widac że w naszym społeczeństwie nie ma tolerancji.Może mam zbyt bujną wyobraźnię,ale nie podpisałabym sie pod tą inicjatywą.