Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika jagodowy zagajnik

Odnotowano 21 pozycji dodanych przez jagodowy zagajnik (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-14 )


Sort by                Order  

#124702 Czy są ludzie których Wam brakuje?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-28, godz. 20:45 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ja też kiedyś nie umiałam normalnie się zachować przechodząc obok ŚJ.Teraz widzę,że to oni maja problem.Ech...



#124555 Czy są ludzie których Wam brakuje?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 20:32 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ostatnio wchodzę na forum częściej i spotkałam tu juz kilka osób,z ktorymi nadzieję na kontakt straciłam dawno temu.Czy macie takich ludzi (tkwiących w społeczności ŚJ) których Wam brakuje?



#124552 "Witaj w piekle..."

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 20:01 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Chcialam sie podzielić swoja smutna historią,ponieważ nieraz dostałam od mojego ojca.uchodzilismy za super rodzinkę.Przegiął najbardziej wtedy gdy mnie pobił,bo nie chciałam powiedzieć do kogo wysyłam smsa z internetu,miałam wtedy 18 lat i uznałam,że cos jest ostro nie tak.tym bardziej,że moja siostra była wtedy wyklucona a ja byłam w porządku.Ojciec nigdy mnie za to nie przeprosił.A ja pół wakacji chodziłam z widocznymi śladami.Co na to starsi?Że mam lodówke i łóżko to mi powinno wystarczyć.no i gdyby sie zdarzyło jeszcze raz to może jakos pomogą.nie zdarzyło sie.Bo sie wyprowadziłam.Nienawidzę tej obłudy.Tego udawania fajnych ludzi.Syf totalny i zakłamanie.A na studniówkę nie poszłam.Za to poszłam na inną altternatywna imprezę.Za co przez cały rok nie dostawałam pieniędzy od rodziców.Zabrali mi telefon i takie tam.teraz to sie z tego smieję,ale wtedy to były powazne problemy.Pozdrawiam wszytkich którzy tez przechodzili przez takie piekło,bo uzywanie przemocy jest...oznaką bezsilności i głupoty,ale...boli...długo boli.



#124550 Zajmowanie miejsc na Sali Królestwa

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 19:49 w Zwyczaje Świadków Jehowy

W moim zborze też zawsze były cyrki z miejscami i ich zajmowaniem.I tez była osla ławka dla wykluczonych.ech...kiedys to człowiek mial problemy nie to co teraz?hi,hi...Kiedys mój ojciec postawil sobie za cel,że na każdym zebraniu bedzie zajmował z rodziną inne miejsce,żeby dac dobry przykład...taaa.



#124549 Nietypowe zawody wykonywane przez ŚJ

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 19:43 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Jestem zawodowym muzykiem.A Śj juz nie dobrych kilka lat.Pamietam jakie były cyrki na lekcjach chóru,bo tego nie mogłam spiewac,tamtego,jestem perkusistka,więc granie na werblu gdy wchodził sztandar odpadało.tak naprawdę odpadała większość rzeczy.No i drazniło ich to,że musze tak duzo poswiecać czasu na cwiczenie.Pamiętam jak starsi odradzali mi zdawanie do sredniej szkoły muzycznej.Idioci!



#124542 Czy tłumaczycie..................?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 18:08 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ktoś kto nie zna Śj od podszewki nigdy tego nie zrozumie,bo jednak w społeczeństwie maja opnię porzadnych i uczciwych ludzi.Czasem myslę,że to tak jakby daltoniście tłumaczyć kolory.Są chyba rzeczy niewytłumaczalne:(



#124539 Stosunek do wykluczonych i odłączonych

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 17:59 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Stracilam wszystko i wszystkich.Zarówno pzyjaciół(g... prawda,że nimi byli)jak i rodzinę.Mimo,że mineło już tyle lat,6 czy 7 oni nadal robią mi akcje.Potrafia minąć mnie bez słowa na ulicy(własni rodzice)i takie tam.Na uczelni nie chcieli mi przyznac stypendium socjalnego,bo powiedzieli,że rodzice maja obowiązek do 26 roku zycia utrzymywac swoje dzieci jesli studiuja na studiach dziennych.Ale dalam spokój.nie potzrebuje ich łaski chociaz było okropnie ciężko.Zaczynam wszystko od nowa,każdego dnia.komitet był mega poniżający i tak jak wielu z Was uważałam,że nalezy im się.Takie przesłuchanie mnie,a teraz...uważam,że to żałosne.Dlai sobie ze mna spokój.Nikt mnie na Pamiątkę nie zaprasza,nikt nie pyta czy chcę wrócić.Jestem dla nich tak stracona jakbym sie conajmniej pod mariotem puszczała...He,he...A ja normalnie sobie zyję:)Wreszcie:)



#124538 Ośrodki Pionierskie

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-24, godz. 17:47 w Obowiązki teokratyczne

To były czasy...jeździłam na kilka podczas jednych wakacji,byłam gorliwa i oddana sprawie.a na jednym z ostatnich osrodkow poznalam kilka fanasycznych osób które...spotkałam tu niedawno na forum:)także wróciły mi wspomnienia tamtych zamierzchłych lat:)



#124477 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-23, godz. 16:48 w Szukam kontaktu

Kończąc ten wątek,spotkanie chociaż bardzo kameralne udało się i było bardzo sympatyczne:))))))))



#124441 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-23, godz. 10:26 w Szukam kontaktu

:(



#124397 Czy tłumaczycie..................?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-22, godz. 19:16 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ale normalnym ludziom ten bezmiar głupoty nie mieści się w głowie:(



#124395 Czy tłumaczycie..................?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-22, godz. 19:01 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ostatnio zastanawiam się czy jest sens tłumaczyć osobom nie związanym z ŚJ te wszystkie zawiłe mechanizmy.Rodzice mojego faceta nie potrafią pojąć jak to możliwe,żeby moi rodzice(ŚJ)odwrócili się ode mnie z powodu mojego odejścia od ŚJ.Może ktoś ma podobny problem?Jak to tłumaczycie?



#124368 Edycja profilu

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-22, godz. 09:30 w Do administratorów...

Za każdym razem gdy próbuję dołączyć do swojego profilu zdjęcie wyświetla się info,żebym się skontaktowała z administratorem,bo nie jest to możliwe.Czy coś jest nie tak?



#124367 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-22, godz. 09:19 w Szukam kontaktu

To ja odpadam:)Dawno Strażnicy nie miałam w ręku i chyba nie tęskni mi sie wcale:)



#124365 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-22, godz. 07:36 w Szukam kontaktu

Ok.Cały czas czuję się na forum nowicjuszem,ale odwagi raczej mi nie brakuje.Jak powiedziałam mojemu facetowi o tej inicjatywie stwierdził,że przeciez nie znam tych ludzi...Dobra,a teraz może rzeczywiście konkret.Proponuję ustawić się pod sceną letnią.Na dole,tam gdzie jest jazz point,sushi bar,parasole i takie tam...Będzie spoko?A gdyby padało to na pierwszym piętrze tarasów,w Cavie,ok?



#124358 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-21, godz. 22:35 w Szukam kontaktu

Spotykamy się w niedzielę o 16 przy wejściu do Złotych Tarasów.Gdyby ktoś chciał dołączyć gorąco zapraszam:)



#124254 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-19, godz. 15:29 w Szukam kontaktu

Super...w takim razie proponuję niedzielę23.08(mam wtedy urodziny;he,he)
o 16 w Złotych Tarasach.Będzie ok?



#124192 Jak zmienić nicka?

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-18, godz. 09:47 w Do administratorów...

Zalogowałam się wczoraj i mam problem.Chciałabym zmienić nicka,a nie chcę rejestrować się drugi raz.Czy istnieje taka możliwość?



#124174 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-17, godz. 17:21 w Szukam kontaktu

Widzę,że tu nikt nie śpi:)i że jest odzew...No nic...dalej czekam na warszawskich cast away.



#124170 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-17, godz. 16:52 w Szukam kontaktu

Miło,że ktoś się odezwał:)Od razu mi sie humor poprawił:)



#124166 Ex z Warszawy

Napisano przez jagodowy zagajnik on 2009-08-17, godz. 16:23 w Szukam kontaktu

Jestem tu nowa,wczoraj znalazłam tę stronę przez przypadek.Świadkiem Jehowy nie jestem juz ponad osiem latlat,czyli całe swoje świadome i dorosłe życie.Bardzo mi to utrudniło start,bo odwrócili się ode mnie WSZYSCY rzekomo ważni dla mnie ludzie, w jednej chwili przestali nimi być.Nie żałujęjednak swojej decyzji:),ale...chętnie spotkam się z innymi ex,może ktoś w ten weekend(22,23.o8) będzie free?J.