Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika warmiaczka

Odnotowano 44 pozycji dodanych przez warmiaczka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-14 )



Sort by                Order  

#141848 Witam

Napisano przez warmiaczka on 2010-12-13, godz. 18:45 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Lam Tobie to nie przeszkadza :) ze wierzenia śj sie zmieniają ------jesteś dziwak :)



#140290 Witam

Napisano przez warmiaczka on 2010-11-11, godz. 08:14 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Witaj Aniu,pozdrawiam kolejną osobę która przejrzała na oczy.Jesli mogę doradzić to przemyśl swoją decyzję o odejściu z organizacji.Musisz być w 100% pewna tego,że słuszną podejmujesz decyzję.Musisz mieć świadomość ,że będą Ciebie traktować jak powietrze,osobę chorą na zarażliwą chorobę, nie będą z Tobą rozmawiać,pozdrawiać.Dobrze że masz tatę,on bęcie Ciebie wspierać.Życzę wytrwałości w podjęciu decyzji i pamiętaj Zawsze możesz na nas liczyć :D



#140170 syndrom odstępcy....

Napisano przez warmiaczka on 2010-11-09, godz. 18:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Tak syndrom odstępcy jest mi bliski!!!Mam przez to spieprzoną psychikę.Już chyba nigdy nie dojdę do siebie!!! :(



#139560 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez warmiaczka on 2010-10-28, godz. 10:51 w Szukam kontaktu

Ja również podziękuję nie mam odwagi ujawniać się.Dość przeszłam upokorzeń gdy odeszłam od nich.Minęło tyle czasu,że o mnie zapomnieli i niech tak będzie :D Pozdrawiam wszystkich braterskim uściskiem.



#139109 Jaworzno: pożar domu świadków Jehowy

Napisano przez warmiaczka on 2010-10-21, godz. 07:21 w Nowości z kraju i zagranicy

Zgadzam się z przedmówcą,poczekajmy na końcowe wyjaśnienia.Nie wierzę,że tym poszkodowanym nie udzielą wsparcia i pomocy.Gdy ja chodziłam na zebrania to zawsze potrzebujący otrzymywali pomoc.A to bracia pomalowali mieszkanie siostrze samotnej a innym razem dla innej siostry zbierane były pieniądze.Nie trzeba było komunikatu,ktoś rzucał hasło i pomoc była gotowa.Czasami jakiś brat starszy z mównicy ogłaszał że ktoś tam leży w szpitalu i zrozumiałe było że trzeba odwiedzić.



#138455 Odstępstwo - od Boga czy od Organizacji?

Napisano przez warmiaczka on 2010-10-11, godz. 16:54 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

To prawda romeo,że wiele osob którzy nie są śj nie odeszli od Boga,tylko od nauk WTS.Takim przykładem jestem ja i myślę że wiele osób na tym forum .Lam ma zamkniety rozum,nic i nikt jego nie przekona,że może być inaczej.Ani wersety,rzeczowe dyskusje,prawda biblijna ,nic jego nie przekona.Odeszłam kilkanascie lat temu,napisałam list,że nie chce być już śj.To był mój wybór i nie żałuję......choć czasami było ciężko.Mogę powiedzieć z czystym sumieniem Bóg mi błogosławi!!!!!Czuję JEGO obecność w moim życiu....i żadna organizacja pomimo tego że odeszłam mi nie ogranicza błogosławieństw.Czego wszystkim życzę :D .



#136827 Skrajne przypadki

Napisano przez warmiaczka on 2010-09-13, godz. 09:01 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Najgorszą karą i męką było dla mnie głoszenie.Wstydziłam sie,dosłownie.A najbardziej to tego ,że mnie ktoś ze znajomych zobaczy.Powodem był poziom głoszenia,np....głoszę z Bratem na drzwiach wizytówka MGR .....(nazwisko) a mój braciszek pyta,po otwarciu drzwi ...Czy Pan umie czytać?????Myslałam że zapadne się pod ziemię!!!!Starałam się głosić ,poza miejscem zamieszkania,inna dzielnica,miejscowośc :D



#136705 Skrajne przypadki

Napisano przez warmiaczka on 2010-09-08, godz. 17:06 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Mój syn był wychowywany w duchu karcenia i posłuszeństwa na zebraniu.Zresztą i inne dzieci doznały lekcji posłuszeństwa :(.Wtedy na myśl mi nie przyszło,ze krzywdzimy syna.Były to lata 90 i wtedy był duzy nacisk na to aby dzieci zachowywali sie grzecznie na zebraniu.Nie wolno było wolno dzieciom sie odwracać ,kręcić,wychodzić(jak dziecko było niegrzeczne to wszyscy cały zbór patrzał na rodziców i to jak !!!!)Cały czs byłam pod presją ....jak zachowa sie mój syn,bo grzeczny syn na zebraniu to wzrost duchowy w domu.Mój syn jest dorosłym człowiekiem i kiedys zadał mi pytanie ...Mamo czemu mnie tak krzywdziliście? ja nie miałem dziecinstawa,nie miałem kolegów,wszystkiego mi zabranialiscie i pytam się w imię czego???.Bardzo mi przykro ze mój syn został tak skrzywdzony :(



#136307 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-29, godz. 18:02 w Oceń forum

Jak tam Lam ??? raportujesz swój owoc???A co tam siedząc przed kompem ,twoje wypociny nikomu nie przydatne,żal .pl.Wszedzie Ciebie pełno i chcesz nawrócić zgubionych ex ŚJ.Żenada daj sobie spokuj :D A tym którzy są zainteresowani ŚJ polecam czytanie na tym forum inne komentarze .Polecam Tobie Lam załorzyc swój blog :rolleyes: Może wtedy bedziesz obiektywny!!!!!



#136304 Jak liczna jest "rodzina Betel" na świecie?

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-29, godz. 17:45 w Obowiązki teokratyczne

Koniec religji fałszywej !!!!Wreście!!!!Czekam na Nadarzyn :rolleyes:



#136213 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-28, godz. 13:35 w Oceń forum

Iam polecam www.piotrandryszczak.pl



#136054 Czy świat bez ŚJ byłby lepszy?

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-25, godz. 06:22 w Neutralność

Ja też nie chce żyć na takiej ziemi!!!!!!!Strach się bać!!!!



#136053 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-25, godz. 06:19 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Witam Ciebie Vienno :rolleyes: Wspołczuje Tobie wiele przeszłaś.Ciesze się, że powoli dochodzisz do siebie.Pamietaj nie jesteś sama!!!Nie zamykaj się w sobie pisz na forum a myślę, że wiele osób będzie Ciebie wspierać.Pozdrawiam,trzymaj się dzielnie.



#135940 Głosiciel pomógł uratować życie staruszce

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-22, godz. 13:05 w Nowości z kraju i zagranicy

Oskar gratuluję!!!!Czytajcie starsi....i światusy są godni nazwania porządnymi ludżmi i są bohaterami.Nie tylko ŚJ to porządni ludzie.



#135901 ponowne przyłączenie do zboru

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-20, godz. 17:32 w Obowiązki teokratyczne

Miszmasz super decyzja.Życzę powodzenia.Możesz na nas liczyć :)



#135561 ponowne przyłączenie do zboru

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-14, godz. 09:11 w Obowiązki teokratyczne

romeo masz rację -Nie ma do czego wracać!!!Nikt nikogo nie zniechęca do powrotu,jak chce niech wraca.Współczuje kazdej osobie która podejmuje taką decyzje.Będzie zwracać, swoją osobą uwagę,szepty.plotki i ośle krzesło ....gdzies na końcu sali..... Będzie traktowana jak powietrze,zło konieczne.



#135551 ponowne przyłączenie do zboru

Napisano przez warmiaczka on 2010-08-14, godz. 04:54 w Obowiązki teokratyczne

Miszmasz a czemu chcesz wrócić?Co Ciebie skłoniło do powrotu?Czy dobrze się zastanowiłaś?



#134155 Schizofrenia a system wierzeń śJ

Napisano przez warmiaczka on 2010-07-14, godz. 17:58 w Tematyka ogólna

Znam osobę która nie była chora gdy przystępowała do Śj.Choroba uaktywniła się gdy była Śj,pod wpływem choroby zmieniła oriętacje seksualną.Skutkiem tego inne siostry te bardziej podatne na uroki mężczyzn ,a ich brakowało.......i sie stało.Niektóre same zgłaszały (po jakimś czasie )problemy chorej siostry,ale same w nim uczestniczyły.Nie będe opisywac co robiły!!!Teraz nie mam kontaktu z tą osobą .Została wykluczona,i to kilka lat temu.Nikt nie poznał że to choroba!!!wylądowała w szpitalu.Teraz jak ją widzę to wrak człowieka.Próbowałam z nia rozmawiać,teraz się nieda z nią rozmawiać.Kiedys gdy była w kontakcie to opowiadała ze chciała wrócic ,ale nie było dla niej miejsca.Czuła że jest naznaczona.Nikt jej niechciał.A te siostry są dalej Śj. Wiem każdy popełnia błędy tylko czemu niechcą osoby niepełnosprawnej???? no tak wizerunek organizacji musi być czysty.Niepełnosprawni won!!!!!



#134044 Dla osób znających Panią Irenę Drygiel

Napisano przez warmiaczka on 2010-07-09, godz. 16:15 w Świadkowie Jehowy i prawo

Wiele jest takich darowizn,spadków na Organizację.Ludzie, a szczególnie starsi są podatni na przekazywanie swoich nieruchomosci i kont bankowych.Nigdy sie nie dowiemy ile i kto przekazał.A organizacja rosnie w siłę!!!!Pomimo kryzysu!!!!ich kryzys omija własnie dzięki takim ludziom którzy oddają swój majątek dorobek życia.Życzę powodzenia w odnalezieniu spadkobierców!!!!



#133825 Reset mózgu

Napisano przez warmiaczka on 2010-06-26, godz. 09:50 w Ogólne

Mnie osobiście w resetowaniu mózgu ,pomogły ksiązki np....Raymond Franz"Kryzys Sumienia","Najwieksze oszustwa i proroctwa ŚJ
" Cezarego Podolskiego.Czytając te ksiażki ,zrozumiałam swoją pomyłkę co do wiary ŚJ.Nie było łatwo,ale dzieki Bogu mam to za sobą.Rownież chcę dodać że bardzo pomogł mi internet(odnalazłam forum Watchtower)i wiele innych ciekawych stronek.Czas leczy rany, a w moim przypadku uleczył mnie z fałszywych przekonań odnośnie ŚJ i ich wiary.



#133728 Ciągłe problemy z działaniem forum

Napisano przez warmiaczka on 2010-06-21, godz. 18:46 w Do administratorów...

Od kilku dni nie mogłam wejsć na forum bo wystepował jakis komunikat ,że forum jest niedostepne ,że wystąpił jakiś błąd.Aby wejść na forum zaproponowano podac jakis kod czy link.Nie skorzystałam,czekałam cierpliwie.Wreszcie mam !!!jest!!!!kurcze uzalezniłam się :lol: :rolleyes: .Ale są problemy ,w wyświetleniach gosci i użytkowników ,występuje język angielski.



#133352 Raymond Franz zmarł w szpitalu po udarze mózgu

Napisano przez warmiaczka on 2010-06-04, godz. 16:04 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Wielki człowiek i wielkie dzieło !!!Dzieki Niemu Jego książce (polecam każdemu ŚJ i nie tylko)poznałam organizacje od podszewki.Osobiscie nie poznałam czego bardz żałuję :( Kiedyś ta ksążka była niedostępna ,trudno było ja zdobyć a teraz zamawiasz i masz. Mam wszystkie wydania polecam gorąco !!!!Czytajcie !!!



#133171 Umizgi świadków Jehowy do "wilków ze świata"

Napisano przez warmiaczka on 2010-05-26, godz. 09:01 w Tematyka ogólna

Gdy widzę głoszących ŚJ zaraz napływają wspomnienia ,że to ja też niedawno tak głosiłam.Mam duży podziw dla nich,za to że z taką wiarą i nadzieją głoszą swoja wiarę.Czy słusznie ?????tego do końca nie wiem.Mam duży żal do niektórych osób,ale nigdy nie widziałam Śliniacych sie gdy głoszą.Pod moimi oknem czesto się spotykają ,gdy wyruszają do służby.Powiem krótko wyróżniaja się pozytywnie.



#132766 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez warmiaczka on 2010-05-09, godz. 06:10 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Pozdrawiam Ciebie Zenon i Życzę dużo zdrowia(tego duchowego najwięcej).Cieszę się że kolejna osoba przejżała na oczy :rolleyes: .Wiele przeszedłeś,głowa do góry teraz będzie lepiej.Wpadaj do nas na (odstępczą i zakazaną stronę).Znajdziesz tu prawdziwych przyjaciół!!!!!



#132718 Ghana: Z powodu transfuzji wyrzekł się pięcioletniego syna

Napisano przez warmiaczka on 2010-05-07, godz. 10:44 w Kwestia krwi

Żal mi tego chłopca :( chorzy fanatycy !!!!!!!tak postępują tylko ŚJ.