Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Cleo

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez Cleo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )


Sort by                Order  

#141176 Jak kochać drugą osobę i nie grzeszyć?

Napisano przez Cleo on 2010-11-25, godz. 21:57 w Seksualność

Wtedy Kobieta jako ostatnie stworzone ogniwo jest najlepsza.....


i to jest jedyna sluszna interpretacja....:)))))



#141133 Walka z shunningiem w Polsce: ULOTKA

Napisano przez Cleo on 2010-11-24, godz. 22:04 w Świadkowie Jehowy i prawo

dziękuję, wydrukowałam dziś rozesłałam ok 200 reszta jutro pojutrze popojutrze, wyślę do wszystkich sj w moim mieście może im się przyda jak już odejdą :)

aaaa będę jeszcze roznosić i wrzucac do skrzynek :) A co :)


ja tez!!!! kupilam nowa ryze papieru wiec bedzie tego z 500 sztuk w sumie. niech chociaz kilka procent przeczyta i poda dalej a juz warto :)))



#140739 Stosunek do wykluczonych i odłączonych

Napisano przez Cleo on 2010-11-19, godz. 14:28 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Kocham Cię drabie! Czytając Ciebie doznaje uczucia ( skądinąd niebezpiecznego ), że oto ktoś mieszka w mojej głowie, że czyta moje myśli ;)

Pisz. Choćby tylko dla mnie jednego.


ja czuje tak samo jak pawdob!!!!!!! drabie pisz dla mnie tez, prosze.
pisz mi tak jeszcze......;)



#139652 Forum Watchtower na Facebooku

Napisano przez Cleo on 2010-10-31, godz. 14:06 w Szukam kontaktu

Spora.


nawet bardziej niz spora bo znajomi ( a podejrzewam ze masz dzieciaki w gronie znajomych) widza "ruchy" swoich znajomych, np to do jakich grup naleza itd....



#138938 "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę"

Napisano przez Cleo on 2010-10-19, godz. 06:46 w Obowiązki teokratyczne

ho ho hoooo juz ktos zadziałał i niektóre linki zniknęły :rolleyes:


za pozno:) pdfy juz kraza na privach i w innych miejscach sieci :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
mam juz pdfy ;)



#137572 Trójmiasto grupa wsparcia dla exSJ

Napisano przez Cleo on 2010-09-28, godz. 10:18 w Grupa Wsparcia

bracie_jaracz, może przejmiesz inicjatywę, chętnie pomogę w organizowaniu spotkań :D


no wlasnie:) cos ostatnio nie widac i nie slychac brata jaracza na forum ;((((



#137478 "BIBLIOTEKA STRAŻNICY" na cd

Napisano przez Cleo on 2010-09-26, godz. 21:58 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jestem wykluczony. Czy mógłbym prosić o umieszczenie Biblioteczki Watchtower 2010 PL, gdy już będzie w zborach. Z góry bardzo dziękuję.


poszukaj na chomiku WTSlibrary. wszystko tam jest umieszczane na biezaco.



#137077 Napisz, jeżeli potrzebujesz wsparcia na ogłoszeniu Twojego odłączenia/wyklucz...

Napisano przez Cleo on 2010-09-19, godz. 14:29 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Fajny pomysłek i fajnie że się rozkręcasz Cleo... :)


eee tam zaraz rozkrecam;) musialam zalozyc nowe konto bo na starym mi ktos grzebal wiec dlatego wydaje sie zem "nowa" tutaj ;p



#137074 Napisz, jeżeli potrzebujesz wsparcia na ogłoszeniu Twojego odłączenia/wyklucz...

Napisano przez Cleo on 2010-09-19, godz. 14:00 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Wiecie co sobie pomyslałam,
ze fajnie byłoby wspierać tych, którzy mają być ogłoszeni.
Wyobraźcie sobie,
Brat x napisał list i dowiaduje się że w środę o 18 będzie ogłoszenie.
I w środę o 18 wchodzi na salę 100 "wierzących inaczej" siadają w ostatnich rzędach, stają za ostatnimi rzędami, i po ogłoszeniu "Brat x nie jest już swiadkiem ...." biją brawo :) Ściskają Brata x, gratulują mu , otrzymuje kwiaty ....:)
Wyobraźcie to sobie
JA JESTEM ZA


zaj.ebisty pomysl!!!! jestem ZA! qwerty jestes wielka!!!!



#135900 ponowne przyłączenie do zboru

Napisano przez Cleo on 2010-08-20, godz. 15:58 w Obowiązki teokratyczne

Postanowiłam: nie wracam do ś.j.

dziękuję za pomoc i wsparcie :)


i tak trzymaj!!!
sciskam mocno :)))



#134669 Zgromadzenia okręgowe 2010

Napisano przez Cleo on 2010-07-25, godz. 17:25 w Obowiązki teokratyczne


wrzuc na chomikuj.pl



#134382 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez Cleo on 2010-07-19, godz. 18:45 w Nowości z kraju i zagranicy

zarowno broda u braci, takze braci starszych jak i trumna w sali krolestwa z okazji pogrzebu sa powszechnie spotykane na tzw. zachodzie.
widzialam i jedno i drugie wiec film w tej kwestii akurat nie jest przerysowany. juz bardziej to zgromadzenie w lesie.



#132997 Ślub / wesele byłego ŚJ - pytanie

Napisano przez Cleo on 2010-05-18, godz. 18:32 w Zwyczaje Świadków Jehowy

mi przez połowę zycia wiazal rece... a teraz ciesze sie, ze wreszcie moglem przejrzeć na oczy

Choc faktycznie to boli, bardzo boli... Sadzilem, ze przynajmniej teraz okaza sie bardziej rodzicami niz rygorystycznymi 'faryzeuszami'... boli to, ze z nadzieja sie pomylilem


vision nie masz pojecia jak dokladnie rozumiem co czujesz...te historie, te emocje, te uczucia...ach
trzymaj sie....



#132107 Specyfika życia w Betel

Napisano przez Cleo on 2010-04-11, godz. 17:27 w Zwyczaje Świadków Jehowy

swoja droga ciekawie bylo by gdyby nam tu na forum pisal jakis "betelczyk"
jestem pewna ze sa tam watpiacy, tylko pewnie nie moga korzystac w pelni z netu.



#131886 Imprezy oraz wydarzenia zborowe na zdjęciach

Napisano przez Cleo on 2010-04-03, godz. 21:17 w Strony Świadków Jehowy

widac ze autor regulaminu czytal tylko straznice, a nie slownik ortograficzny.
no i to dosc ciekawe ze po 22 godz nie wolno korzystac z toalety. ciekawe jakie sa teokratyczne metody na trzymanie cisnienia na pecherz:)bo nic w regulaminie juz o takowych nie wspomnieli.