Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Edel

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez Edel (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )


Sort by                Order  

#135264 "Umrzeć z wykrwawienia w szpitalu? Przecież to nie średniowiecze."

Napisano przez Edel on 2010-08-08, godz. 21:12 w Kwestia krwi

Iam,Twoje argumenty, to żałość.zaczynasz przecedzać komara przez sito,jak faryzeusze,bawienie się słowami ,pojęciami terminami. Po co zadajesz sobie tyle trudu?Co chcesz udowodnić?Do czego Ci to potrzebne?Czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam się o co Ci chodzi. Tu nie znajdziesz zwolenników strażnicowych poglądów.A może raportujesz poświęcony czas?
W kwestii krwi polecam stronkę "ajwrb" dla mnie to był początek szczęśliwego końca z WTS :)



#134942 "Umrzeć z wykrwawienia w szpitalu? Przecież to nie średniowiecze."

Napisano przez Edel on 2010-08-02, godz. 20:56 w Kwestia krwi

Znasz takie hasło:

Jedziesz nie pij, pijesz nie jedź.
A gdybym tak został zatrzymany za kierownicą po 2 piwach i powiedział bym policjantowi że ja nie piłem ja tylko wąchałem alkohol albo dałem sobie w żyłę zastrzyk z alkoholem. Jak myślisz przyjął by takie wytłumaczenie.
A gdybym w sądzie udowodnił że nie piłem tylko wstrzyknąłem sobie to by mnie uniewinnili? Jak myślisz?
[/quote]


Wyjątkowo cienki , strażnicowy argument. Jeśli nie widzisz różnicy między procesem jedzenia i trawienia a transplantacją, to niewiele można zrobić.
pozdrawiam E



#134590 USA: Starzec aresztowany za molestowanie na terenie Sali Królestwa

Napisano przez Edel on 2010-07-23, godz. 20:37 w Seksualność

Drogi lam, dzięki za radę ale uważam ,że jest zbędna.Widzę ,że masz "świadkowską" tendencję do radzenia i znania się na wszystkim.Mam wrażenie, że sam często wylewasz dziecko z kąpielą.Bierzesz udział w konkursie na ilość napisanych odpowiedzi?
No i nie jestem już w "prawdzie" wiec tym bardziej nie grozi mi to o czym piszesz.



#134386 USA: Starzec aresztowany za molestowanie na terenie Sali Królestwa

Napisano przez Edel on 2010-07-19, godz. 19:28 w Seksualność

Pochopnie wyciągasz wnioski,w jednym przypadku udało mi się doprowadzić do wykluczenia delikwenta,w pozostałych ofiary były już dorosłe i same podjęły decyzje o nie ściganiu.Tyle jeśli chodzi o kwestie prawne.Co zaś do zboru,mimo moich wysiłków to niewiele się dało zrobić z powodów procedur-brak świadków zdarzenia... no i zła wola lub chowanie głowy w piasek przez starszych.
Osobiście nadal zajmuję sie pomocą ofiarom pedofilów , jest takie stowarzyszenie Koniec Milczenia



#134304 USA: Starzec aresztowany za molestowanie na terenie Sali Królestwa

Napisano przez Edel on 2010-07-18, godz. 15:59 w Seksualność

Zapomnienie-nie wchodzi w grę.Jeśli dochodzi do wyparcia jeszcze gorzej dla ofiary.Z mojej bytności w organizacji wiem, że powszechne jest tuszowanie a niektórzy pedofile ze względu na pozycje w zborze trwają na "przywilejach".

Każda organizacja w tym WTS dba o własny t....



#134152 Reset mózgu

Napisano przez Edel on 2010-07-14, godz. 10:53 w Ogólne

gruby drabie śledzę Twoje wypowiedzi i w pełni je popieram,zgadzam się , że należy "wyjść" na zewnątrz.
Natomiast gdy słyszę, że wystarczy tylko prawdziwie i szczerze coś przeżyć ,to rodzi to moją ostrożność.To jakby założenie,że taki nie jestem,wystarczy się tylko bardziej postarać.... Skoro tak nie mam to jestem za mało szczery?