Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika NoWay

Odnotowano 19 pozycji dodanych przez NoWay (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-11 )


Sort by                Order  

#143257 Świadkowie Jehowy w Erytrei

Napisano przez NoWay on 2011-10-27, godz. 09:04 w Nowości z kraju i zagranicy

Na szczęścia tym razem nie można zwalić winy na katolików.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


Dlatego właśnie napisałaś temat? Żałosna gęś z ciebie!



#142476 rzecznik jehowych wejherowo

Napisano przez NoWay on 2011-07-26, godz. 20:49 w Świadkowie Jehowy i prawo

j.w. bo wydaje mi się ze jest policjantem drogówki w gdyni.no i mysle ze powinien miec mnie na sumieniu.czy oni maja sumienie?


Czy Ty umiesz pisać pełnymi zdaniami i konkretnie? Nie wiadomo o co Ci chodzi. Poza tym zapraszamy na żywe forum o "jehowych": http://watchtower-forum.pl/ Tam uzyskasz wszelkie odpowiedzi, jeżeli pytania będą rzeczowe



#142474 Szukam kontaktu - śląsk i okolice

Napisano przez NoWay on 2011-07-26, godz. 20:46 w Szukam kontaktu

napisz tutaj a uzyskasz pomoc http://watchtower-forum.pl/



#142473 Co się stało z jb?

Napisano przez NoWay on 2011-07-26, godz. 20:43 w Zmiany w serwisie

No właśnie, nie daje znaku życia. Puściłem forum na żywioł bo nie mam czasu zajmować się moderacją.


Szkoda. Lubiłem jej tematy... Ale nie została czasem porwana do nieba?!:P



#142431 Co się stało z jb?

Napisano przez NoWay on 2011-07-18, godz. 16:50 w Zmiany w serwisie

Czy jb jeszcze zagląda na to forum/ Wylądowała na innym, czy na 'bezrobociu'?



#142430 Czym jest śmierć według Biblii?

Napisano przez NoWay on 2011-07-18, godz. 16:41 w Dusza nieśmiertelna

uleczka,Ulcia,rosita... Ty jeszcze k**** żyjesz?:excl:



#142429 twoja data śmierci

Napisano przez NoWay on 2011-07-18, godz. 16:33 w Ogólne

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?


Wierz i giń cholero!:D



#142394 Mam wierzyć w takie coś, czy może nie?

Napisano przez NoWay on 2011-07-12, godz. 10:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Zginiesz na bank. do tego za radzenie się wrożek zgnijesz w piekle. Amen :angry:



#142393 Trójca Święta a logika i matematyka

Napisano przez NoWay on 2011-07-12, godz. 09:57 w Trójca

A ja dzisiaj po wstaniu z kibla zobaczyłem pływające w muszli 3 klocki, a wydawało mi się, że wysralem jeden. Uwierzyłem w trójcę po takim dowodzie od razu . Alleluja !:lol:



#142126 ILUZJA WOLNOŚCI

Napisano przez NoWay on 2011-02-02, godz. 21:47 w Do administratorów...

To, co napisał Gambit jest prawdą. Nikt z "góry" nie odpowiedział, a inni zostali pozbawieni mozliwości skomentowania. Pytam się, czy jb i jej poplecznicy, którzy krytykują sektę- sami nie są w podobnym sekciarskim systemie. Słyszałem, że jb jest zielonoswiątkowcem, więc wychodzi na to samo. TO FORUM ZATEM NIE SŁUŻYŁO BEZINTERESOWNEJ POMOCY BYŁYM ŚWIADKOM, ALE DO ZWALCZANIA KONKURENCJI RELIGIJNEJ !!!!!!!!!!!!!!!! Z resztą w KZ też dzieli się ludzi na dobrych naszych i na "świat". Jeden (zły) pies. Więcej tu nie zaglądam. Ale na szczęście mamy nowe forum. NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ!!!!



#138299 List do zboru w Głogowie

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 17:28 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Słuszna uwaga.Widocznie nam się udało-nie byliśmy aż tak "betonowi" i dzieci przeszły temat raczej delikatnie.Nie wyobrażam sobie,że chodzą na zebrania i słuchają,że mama lub tata są beee i armagedon itd....


Jednak gdy będą słyszały od "duchowych braci", ze ich rodzice są źli, to może rodzice zmienią zdanie. Okaże się, czy naprawdę śJ budują rodziny, czy je rujnują- jak moją: Gdy moi rodzice odeszli od Organizacji, "bracia" zachęcali mnie do nieposłuszeństwa rodzicom (wbrew Biblii???!), bo "kierował nimi Szatan".



#138298 Przepis

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 17:14 w Dusza nieśmiertelna

Komu? Arturowi, czy WTS-owi?

"Jeden pies". Stary Testament. Nowy Testament. Tradycja: Dogmaty. Nowe dogmaty i jeszcze nowsze.Reformacja. Organizacja. Fałszywe proroctwa(jakby kiedykolwiek istniały prawdziwe).Magisterium. Nowe Światło. Pogubić się trzeba duchowo, a po ludzku zesrać...



#138296 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 16:59 w Ogólne

Zazwyczaj dobra płyta wciąga i rozchodzi się w tysiącach(egzemplarzy) nakładów.I tak samo jest z książkami,dobra poczytna staje się bestsellerem,a Biblia jest albo była super bestsellerem.
Dobra ksiązka musi miec dobra fabułę i suspens,a Biblia to majstersztyk w takim wydaniu,bo ma początek ( fantastyczne stworzenie ) rozwinięcie(akcja,dramaty i wyciszenie) i zakończenie (Apokalipsa - koniec świata).

Na podstawie Bibli nakręcono dużo filmów m.innymi końca świata i dlatego Biblia będzie budzic najwięcej emocji i kontrowersji ze wszystkich książek.


Jeżeli słuchasz Britney Spears lub Lady Gaga to masz absolutną rację....



#138294 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 16:56 w Ogólne

OK.. :) ale trzeba ją przesłuchać by to stwierdzić ?


"Przesłuchałem". Jak dla mnie dno.



#138279 List do zboru w Głogowie

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 12:33 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Odejście z powodów doktrynalnych różni się od odejścia z powodów moralnych. Ci ludzie widocznie zbyt mało wiedzą na temat przegięć Towarzystwa, poza tym może obracali się wśród umiarkowanego towarzystwa w zborach i nikt im krzywdy nie wyrządził, dlatego nie podejrzewają, że coś złego mogłoby spotkać ich pociechy.



#138277 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 12:27 w Ogólne

A nie uważasz że gdyby była "taką sobie książeczką" to nikt nawet
by jej nie zauważył w nieprzeliczonych ilościach innych egzemplarzy
na półkach księgarskich.. :)


Subiektywnie. Najlepiej sprzedająca się płyta nie jest automatycznie najbardziej wartościowa muzyką... Takie jest moje zdanie.



#138256 Przepis

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 09:09 w Dusza nieśmiertelna

Zabrakło jeszcze coraz jaśniejszego światła i boskiego kanału łączności:P



#138255 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez NoWay on 2010-10-07, godz. 09:06 w Ogólne

Dziwny jest ten świat, że taka sobie książeczka napisana wieki temu, robiła, robi i będzie robić nadal tyle zamieszania wśród wariatów...



#138028 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez NoWay on 2010-10-04, godz. 10:13 w Ogólne

dziś w gdańsku przy przystanku tramwajowym przed dworcem głównym stał pewien człowiek z czapeczką i koszulką 'koniec świata już wkrótce', nie był polakiem i myslalem, ze to reklama jakiegos sklepu, a, ze ulotki biore tradycyjnie wszystkie po drodze, to wzialem i jego, oto i ona poniżej

p.s. nie czytałem jej, wrzucam na surowo.

http://img340.images...325/obrazyc.jpg
http://img22.imagesh...065/obraz2p.jpg
http://img190.images...752/obraz3u.jpg
http://img710.images...575/obraz4w.jpg


Prawie jak traktat lub "wiadomości królestwa". Świadkowie będą teraz mieli na kogo pokazać palcem: "Fałszywy prorok". Cudze chwalicie, swego nie znacie....:D