Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Tygrysek

Odnotowano 38 pozycji dodanych przez Tygrysek (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-05 )



Sort by                Order  

#32142 JESTEM GEJEM I ŚWIADKIEM JEHOWY

Napisano przez Tygrysek on 2006-08-13, godz. 15:55 w Dyskusje moderowane

ostatnio słyszałm o jednym młodym braciszku, który jest gejem..... pochodzi z Poznania.....



#32141 Rajska Noc

Napisano przez Tygrysek on 2006-08-13, godz. 15:52 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Haloo.... :D Ja także sie ubawiłam czytając tą historię...
Z pytaniami o rajskich nocach i mieszaniu krwi często się spotykałam głosząc ludziom. Gdyby takie noce istniały to zgodzę się z poglądem ,że frekwencja byłaby znacznie większa.
Ostatnio czytałam książkę" Raz w roku w Skioroławkach" Zbigniewa Nienackiego i tam także był wątek rajskich nocy w małej wiosece w Skiroławkach, że z każdy z kim popadnie....Uśmiałam się bo zaraz przypomniałam sobie pytania zadawane w maleńkich wioskach przez starsze osoby o te rajskie noce.Sądze, że poglad, że są takie rajskie noce wnika z tego ,że SJ. spotykali się w okresie zakazu późną nocą i to przy zasłoniętych oknach aby nikt ich nie wydał.... Niestety nie było rajskich nocy i żaden z braciszków , nie dotykał mnie w okolicach uda..........aczkolwiek nosiło sie któtkie spódniczki.......
Ci na podium maja fajnie bo się napatrzą na siostrzyczki jaką bieliznę noszą, gdy spódniczki są powyżej kolanka , podobnie podczas liczenia osób na stadionach podczas zgromadzeń........... :D

Ps:polecam tą książkę osobom, które lubią pikanterię...... świetne są tak określenia niektórych narządów...... :)



#32135 Sale Królestwa i Zgromadzeń w Polsce i na świecie

Napisano przez Tygrysek on 2006-08-13, godz. 15:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

a ja wiedziałam, już dawno....jak kazda prawnie zarejestrowan religjia ma takie prawo hihihihii



#32134 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-08-13, godz. 15:26 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Tomek , współczuje Tobie.....Ale tak bywa i nie tylko ,że dziewczyna jest SJ. W ogóle to chore,że najpierw mówi Tobie nie a później sie znów czepia Ciebie........
Czasmi ludzie mają nie pokolei w głowie....



#32074 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-08-12, godz. 22:18 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Witajcie!!1
Widzę, że strona jest zapełniona i sporo jest osób z podobnymi problemam co ja.Kiedyś juz pisałam o tym problemie.....A tak na marginesie widzę,że brat Jaracz odkrył swą twarz........
Problem zakochania się w Swiadku jest zawsze aktualny.Ludzie zakochują się w sobie, ale na przeszkodzie jest religja...Co wówczas zrobić??
Mówienie prawdy o organizacji dużo daje, ale może także wywołać obojętność i tak osoba poprostu przestanie w cokolwiek wierzyć.Może dla niej Bóg będzie istniał, ale reszta stanie się jej obojętnia.
Mój problem trwa ponad rok czasu.Sorki ,że nazywam to problemem, i może mój ukochany się obrazi gdy o tym przeczyta.Problem tkwi w osobie....Bycie w rodzinie gdzie są sami Swiadkowie jest trudny.Taka osoba musi dokonać wyboru czy wybrać ukochanego czy rodzinę.
W głowie mam mętlik i sama nie wiem co zrobić a im dłużej związek trwa tym trudniej jest podjąć decyzję.
Sorrki ,że może moja wypowiedź jest chaotyczna ale to długa historia.....



#20584 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-03-06, godz. 19:57 w Zwyczaje Świadków Jehowy

słuchajcie kochani
hmm pozyskac kogoś czy to aby zostął katolikiem czy śj nie jest łatwe, bo jesli ktosjak ja wierzy w to od dziecka to trudno przyjać cos innego.To tak jak ludzie w sredniowieczu wierzyli ,że ziemia jest płaska a okazało sie ,że jest okragła. Sadzę, że w nas to siedzi jak nasionko które owocuje latami i trudno to wyrwać z nas. Pisze to z własnego punktu widzenia. Wahania czy wybrac miłość czy pozostac w religji. Sądze, że nie można przymuszać. Jak nazywa mnie mój ukochany należę do betonów którym trudno to pojąć, nie oznacza to że nie mam wątpliwości. Bunt sie narodził. Przekonywanie kogoś na siłe może wywołać odwrotny efekt. Sądzę ,że należy postępować ostrożnie ale też wiem że taki letarg nie może trwać wiecznie.Trzeba podjąć decyzję.Sebastian czytając Twoje wpisy, sądzę że masz malę poczucie swojej wartości. Sądzisz,że bedąc niepełnosprawnym nie jesteś w pełni wartościowym człowiekiem.
Wiadomo,że miłosć to nei wszystko ,że pózniej zamienia sie w szarą rzeczywistość....Ale to od was zależy jak to będzie wygladac.
Małżeństwo o róznych poglądach religijnych przypomina ludzi z dwóch róznych kultur i wtedy trzeba iść na kompromis, ale nie można zapomiec o własnej wartości........
Sally jestem Sj od wielu lat , cął moja rodzina jest w organizacji.....
Sama wiem dobrze ,że w organizacji bardzo trudno o męża...
Przez kilka lat byłam pionierem ...i wiem jak to duzo czasu pochłania i energii
Nie jestem juz nastolatką ale czasami sie czuje jakbym miał po 15 lat i ukrywała swoja miłość przed rodziną
Komik musisz poprostu szczerze porozmawiac ze swoja dziewczyna . Wiem,ze może unikać takich rozmów jak ognia, bo samej mi jest trudno mówić ze swym ukochanym na tematy religji i naszej przyszłość



#19965 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-03-01, godz. 10:34 w Zwyczaje Świadków Jehowy

nie chodiz o to ze ta neipewnosc przygasila moja milosc od niego, bardoz go kocham a on mnie



#19960 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-03-01, godz. 09:23 w Zwyczaje Świadków Jehowy

taki związek jest trudny, nie wim czy podwazanie ts cos da
moze najpierw powodowac bariere obronna,pozniej zwatpienie i rozterki
to trudno podjac decyzje czy chcesz byc z nim czy pozostac....
jesli u niej cal rodiznna jest w prawdzei to bedzie jej trudno oczywiscie zalezy to od stosunkow i jej charkteru i slinej woli zeby byc z ta osoba
jesli rodizna teraz to akceptuje to moze dlatego ze sadzi ze jej to przejdzie , ze jej to minie
ale jesli wpywasz na jej nazwijmy to tak wzrost duchowy to moga byc naciski
jestem w podobej sytuacji
albo nauczysie grac i miec podwojne zycie albo podejmnie ostateczna decyzje
nio i jest ciagle ta niepewnosc ze co sie stanie jak po zerzyg. z organizacji wasz zwiazek rozpadnie sie to ta neipewnosc moze zabiajc wszystko
czlowiek sie boi ze zostanie sam!!!
a nikt nie chce zostac sam, kazdy z nas potrzebuje innych ludzi... nawet jesli sa Sj



#19959 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-03-01, godz. 09:18 w Zwyczaje Świadków Jehowy

dla nie wtajemniczonych : ja jestem ta osoba ktora jest po drugiej stronie barykady.Mój ukochany jest katolikiem a ja Świadkiem Jehowy
Związek trwa klika miesiecy i nadla on czeka az podejmne ostateczn decyzje.



#19958 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Tygrysek on 2006-03-01, godz. 09:16 w Zwyczaje Świadków Jehowy

witajcie!!1
nie było mnie długo i nie sadziłam ze temat az taki sie rozwinał.
Sadze ze go zdejmna z stanowiska



#14919 Sale Królestwa i Zgromadzeń w Polsce i na świecie

Napisano przez Tygrysek on 2005-12-07, godz. 12:55 w Zwyczaje Świadków Jehowy

znam wiel sal krolestwa, tylko nei wiem po co dementorowi .Po co tobie te wiadomosci jak wygladaj sale królestwa. Znam tez takie miejsca jak w Płtusku ktore gdzie nie ma salli krolestwa i Swiadkowie Jegowy spotykaj sie w domie rzemiosła, gdzie wyglad przypomina slae prl.

a kto widział , kosciół w łublinie widac go z kilunastu kilometrów

soorki za błedy ale pisze szybko



#12065 Oceń procentowo poprawność nauk Świadków Jehowy

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-14, godz. 09:54 w Tematyka ogólna

Jezus to pierworodne stworzenie boze zostal uczyniony jako pierwsze i jest najukochanszym synem bozym.Nie jest traktowany jako zwykly czlowiek, ale jako ktos wyjatkowy kto uczestniczył w stworzeniu, kto oddał swoje zycie za nas zgadzajac sie byc mniejszy od aniołow bedac tu na ziemi.....Nie zgadzma sie z opinnia ze jest pomijany w wierzeniach SJ.Przeciwnie duza role spelnia w zamierzeniu Bozym a dokładnie głowna.Jednak nie mozna go rownac ze swoim stworzycielem tak jak podaje dogmat trojcy ze wszystkie 3 oosby sa rowne, bo jak mozna glina moze byc wieksza od mistrza, przeciez on jest jej stworzycielem. Tak samo czlowiek nie moze byc rowny Bogu bo jest jego stworzeniem tak jak aniołowie i Jezus.
Reasumujac Jezus to jedno ze stworzen Bożych , ale iBardzo wazne Stworzenoie boze, gdyz nazwany jest jego synem pierworodnym:)



#12064 Oceń procentowo poprawność nauk Świadków Jehowy

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-14, godz. 09:35 w Tematyka ogólna

zgadzam sie z ma
aby cos lepiej zrozumiec poslugujemy sie przykladami np. mozna porownac moc boza do wiatru nie widzimy go a jednak wiemy ze istniej. a jesli chodzi o trojce hmm to na jezusa w czsie chrztu musial by spasc osoba jaby brac pod uwage ze duch swiety to osba nie zlego guza musiala by u nabic :D jezus wtedy otrzymal moc od Boga?
a jesli chodzi religje o trojcy to jej korzenie siegaja starego babilonu



#11901 Codziennie badanie Pism 2005

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-11, godz. 06:05 w Obowiązki teokratyczne

Witaj Dementor!!!
Postaram sie spełnić Twoją prośbę:):)



#11702 Proporcje płci w ŚJ a kwestia seksualności i zawierania małżeństw

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-06, godz. 10:22 w Seksualność

bo jest róznica w mysleniu kobiet i mazczyzn
facet do stosunku podchodzi innaczej
dla dziewczyn to jakby koniec czegos a poczatek innego
my zawsze bedziemy podchodzic do tego uczuciowo jak do wiekszosci sprawach
a to ze tak robia Sj to troche odbiega, i przypisujac to tylko Sj uznaje za chore
a zobaczcie na statystyki od kiedy nastolatki rozpoczynaj wspolzycie to wielu z was dla nich byloby dinozaurami :D



#11657 Obj 19:10

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-05, godz. 15:13 w Jezus Chrystus

nioe widze roznicy
bardziej bym sie zastanowila nad tekstem z etylko pogu nalezy sie czesc a nie innemu czlowiekowi



#11594 wykluczony

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-04, godz. 09:03 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

dziwie sie baszce

artykuly z 70 roku hmm



#11590 wykluczony

Napisano przez Tygrysek on 2005-10-04, godz. 07:53 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

nio to dostaliscie kopniaka



#11320 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 12:47 w Zwyczaje Świadków Jehowy

czyli twoja zona nie chcial byc z toba bo byles sj a teraz nie jestes?



#11318 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 12:18 w Zwyczaje Świadków Jehowy

feliks nie ma zamiaru zosstc sj dla niego to bajki dla dorosłych.



#11317 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 12:16 w Zwyczaje Świadków Jehowy

oki rozumiem....
feliks nie chce byc sj



#11314 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 12:02 w Zwyczaje Świadków Jehowy

henryk radzisz mi rzucenie feliksa????



#11299 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 06:37 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Przeczytałam uwaznie wasze posty,mogę sie tylko zgodzic z tym
ale jak soebie poradzic?
nie wiem czy juz nie zrobiłam bledu na pooczatku znajomosci , zamiast oficjalne powiedziec rodzinie o feliksie ja rozpoczęlam konspiracje , wszystko sie wydalo po naszym wspolnym wyjezdzie, rozpoczely sie rozmowy i komitet sadowniczy, teraz jestem zawieszona i trudno mi, bo czuje sie bardzo zle.Owładnieta strachem o utrate kontaktow z rodizna porostu powiedzialm ze zerwie z feliksem.Mimo to nadla sie kontaktujemy bo nie umiem i nie chce powiedziec mu koniec poprostu go kocham.Wiem ,ze go zawiodlam po raz drugi.
na tym forum poradzono mu aby mial wobec mnie konkretne plany i zapewnil mnie o tym. Nio i feliks sie mi oswiadczyl..........
a ja po raz trzeci go zawiodlam bo odrzucilam oswiadczyny.Moze pomyslicie o mnie ze jestem niedojrzala, ze bawie sie nim.....ale nie jest tak
Poprostu ja sie miotam dla mnie to wszystko ten komitet i itd to wszystko za szybko . Spadło na mnie jak laiwna...
Feliks jak sam mowi ma juz dosc i moze po pewnym czasie bedzie tez mial i mnie dosc....a to bedzie dla mnie najwieksza porazka
Tak trudno dokonac wyboru...... Paralizuje mnie strach...
Feliks naprawde jest kochany tyle razy daje mi szanse....ale tez wiem ze jego cierpliwosc się konczy ........A ja poprostu sie miotam
co mam zrobic???????



#11298 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-29, godz. 06:21 w Zwyczaje Świadków Jehowy

jak jest u ciebie titiam ??
jak sie teraz uklada?



#11256 złoty środek, gdy nic nie pomaga?

Napisano przez Tygrysek on 2005-09-28, godz. 10:04 w Zwyczaje Świadków Jehowy

czasmi mam,
z drugiejstrony jestem na etapie jak nazywa to moj kochany spywa wszystko jak po kaczce, ale on nie w ie ze to dzila i buntuje sie