Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ^f0rm@c!k_?

Odnotowano 48 pozycji dodanych przez ^f0rm@c!k_? (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-05 )



Sort by                Order  

#10005 wznoszenie toastów

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 15:43 w Boże Narodzenie & Sylwester

(...) Co innego "trykanie" się kieliszkami.

Są kraje, w których obecnie Świadkowie trącają się kieliszkami i nikt nie robi z tego żadnego problemu.

Hmmmm... Trykanie się kieliszkami oznacza wypędzanie demonów ze środka i jest to pogański zwyczaj. Ale sprawdze to co. mówisz...



#9911 wznoszenie toastów

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 18:59 w Boże Narodzenie & Sylwester

Wznoszenie toastów samo w sobie nie jest niczym złym...

Zależy kiedy, jak i po co... Co innego "trykanie" się kieliszkami.



#10017 wznoszenie toastów

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 17:16 w Boże Narodzenie & Sylwester

I sprawdziłem... Miałem racje - to nie jest tylko sam nieszkodliwy zwyczaj. Jest to po prostu zabobon. Kiedyś ludzie wierzyli, że w czasie picia alkoholu może wejść im do środka przez otwarte usta diabeł! Dlatego sądzili, że można złe duch odstraszać hałasem. Z wypędzaniem demonów wiąże się też robienie znaku krzyża, czy brzęczenie różnymi dzwoneczkami. Zatem to nie tylko taki sobie zwyczaj kulturowy, ale pogańskie działanie!



#9912 W obronie Świadków Jehowy

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 19:35 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Oczywistym jest, że na tym forum piszą w większości odstępcy, adwentyści, etc. Nie ma co się dziwić.



#9909 STRINGI - ciekawy temat

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 18:52 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Stringi można nosić, o ile ich nie widać...

Wtedy to nie było by zgodne z listem 1 Piotra 3:3

 A waszą ozdobą niech nie będzie zewnętrzne splatanie włosów i wkładanie złotych przystrojeń albo noszenie szat wierzchnich,  



#10046 Skad wy zwialiscie?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 20:05 w Do administratorów...

A co... może lepiej babptystami, adwentystami, epafinistami... :angry:



#10032 Skad wy zwialiscie?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 18:28 w Do administratorów...

a znalazłszy go, przyprowadził go do Antiochii. Tak doszło do tego, że przez cały rok zgromadzali się z nimi w zborze i nauczali sporą rzeszę; i po raz pierwszy właśnie w Antiochii dzięki Boskiej opatrzności nazwano uczniów chrześcijanami.

Dzieje 11:26

"Wy jesteście moimi świadkami - brzmi wypowiedź Jehowy - moim sługą, którego wybrałem, abyście mnie poznali i wierzyli we mnie, i rozumieli, że ja jestem ten sam. Przede mną nie został utworzony żaden Bóg ani po mnie nie ma żadnego.

Izajasza 43:10



#10027 Skad wy zwialiscie?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 18:07 w Do administratorów...

Logo jest logiem, zostało ukradzione, ale Świadkowie Jehowy stosują się do złotej reguły, toteż nie będą się sądzić!!!



#10000 Prawdziwe chrześcijaństwo

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 15:11 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

A czy ktoś pomyślał, że Bóg nie pozwolił by na to? Poza tym, skoro Biblia jest dokładna w 100% i nie przeczy sobie, to dlaczego teksty miałyby być powybierane?



#10026 Prawdziwe chrześcijaństwo

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 18:02 w Chronologia biblijna i wydarzenia historyczne

Pascha to pascha... Jezus zniósł pasche!!!



#45723 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 16:04 w Strony Świadków Jehowy

A może coś z własnej łepetyny byś odpisał...? :rolleyes: . Dość długo byłem świadkiem, żeby znać te wersety.



Nie słowem ludzkim, a Słowem Bożym :)



#45733 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 17:04 w Strony Świadków Jehowy

Nie musiał dostać zgody aby upublicznić waszą rozmowę - takie mamy prawo.


Od kiedy? :unsure:



#45620 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 13:40 w Strony Świadków Jehowy

Przystań do nas :P , my Ci nigdy złego słowa nie powiemy :rolleyes:


Dziękuję :P Ale nie odczuwam jeszcze takiej potrzeby ;)



#45669 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 19:38 w Strony Świadków Jehowy

Formaciq, niemożliwe, bo Ty nawet odstępcą zostać nie możesz jeszcze, boś przecież nie ochrzczony. A już oberwałeś gorszym epitetem, od pobożnej SJ, niż odstępca??? :blink:



Ale każdy ma się prawo wkurzyć :P Tylko nie wiem na co :( Ja taki biedny żuczek :(

formaciQ rozumiem, że ateistom na wasze forum także wstęp wzbroniony... :huh:



I tutaj się droga Maryhno zdziwisz :D Otóż jest opcja "Ateizm" :)

P.S.: Twój nick mi się od zawsze kojarzy z ziołem :P



#45612 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 13:22 w Strony Świadków Jehowy

[19:46:39] <AFFENI> człowiek typu
[19:46:44] <AFFENI> pies i świnia


E.. Mnie gorzej nazywała :D



Mają wyśmienity regulamin. Po prostu nie spotkałem lepszego cudu :D
Z czym wam sie to kojaży?? :P


W sumie Twoja uwaga była stosowna.. To było troszke jak za czasów PRLu.. Regulamin zmieniono :)



#45695 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 10:06 w Strony Świadków Jehowy

I oto widzimy wszyscy, że nasze forum pozwala porozumieć się zwaśnionym Świadkom Jehowy. Staje się tym samym kolejnym kanałem łączącym braci :blink:



Przepraszam, ale nie nadużywaj określenia brat :)



#45653 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 16:44 w Strony Świadków Jehowy

Może to i nie temat, ale bardzo podoba mi się Twój avatar ^f0rm@c!k_?u :D :lol:


Tutaj? (bo nie zauważyłem, żebym tutaj miał :unsure: ) Więc pewnie chodzi Ci o tam..? :) :P A co w nim takiego fajnego? :D



#45580 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 11:14 w Strony Świadków Jehowy

Znowu będziecie musieli czytać regulamin, gdyż zostanie ujednolicony :P



#45693 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 08:25 w Strony Świadków Jehowy

:blink: O jaaa.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bez komentarza.. Szanowny "bracie" dostałeś zgodę na publikacje prywatnej korespondencji? Nie wydaje mi się, że tak.. A poza tym swoją drogą jestes.. hmm.. żeby, jak to powiedziałeś nie bluzgać :lol: 'bardzo wrażliwy'.

A właściwie co ja pisze :o Możesz być dla nas wzorem :| Dla nas wszystkich :| Bo może nawet jesteś prześladowany bardziej niż Jezus :(



#45260 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-10, godz. 22:14 w Strony Świadków Jehowy

Heheh.. Widzę, że forum się podoba :P



#45702 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 11:53 w Strony Świadków Jehowy

Ps. ^f0rm@c!k_?, stamaim absolutnie nie nadużył terminu "brat". Sprawdź w słowniku, jeśli nie wierzysz, bracie :rolleyes: ;) :P


1 Kor 5:11 "Ale teraz piszę wam, żebyście przestali się zadawać z każdym, kto jest zwany bratem, a jest rozpustnikiem albo chciwcem, albo bałwochwalcą, albo człowiekiem rzucającym obelgi, albo pijakiem, albo zdziercą, żebyście z takim nawet nie jadali."

Mat 12:50 "Bo każdy, kto wykonuje wolę mojego Ojca, który jest w niebie, ten właśnie jest mi bratem i siostrą, i matką."



#45353 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-11, godz. 12:56 w Strony Świadków Jehowy

Marne to forum, jak można dostać bana za wklejenie jednego loga, przy czym ban jest umotywowany- "za wielokrotne łamanie regulaminu forum". Już na wstepie małe fałszerstwo w celu pozbycia sie kogoś, kto trochę wie np. na temat przejęcia czata, i niektórych rozmów na nim ? Formaciq, nie popisałeś się :P .



Skoro marne, to nie trzeba było się na nim rejestrować :) Przejęcia czata? Nie ma jak to sobie coś ubzdurać :rolleyes:



#45732 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 16:58 w Strony Świadków Jehowy

ps: format.... powyższe slowa były przede wszystkim skierowane do ciebie...troche mnie dziwi twoje zachowanie, miałam cie za czlowieka, który nie kieruje sie uprzedzeniami i potrafi wysłuchać bez złośliwości, jak widać sie pomyliłam a szkoda....


Rozumiem, że Biblia Cię parzy.. :( Ale, żeby czytanie też :o No wybacz, że się rozczarowałaś.. Nie ma ludzi doskonałych.



#45373 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-11, godz. 14:05 w Strony Świadków Jehowy

Tak czy siak zalecam kolegom z "bliźniaczego" forum większą ostrożność. Pamiętajcie, co mówił Orwell (taki pisarz): "WIELKI BRAT PATRZY" :lol: :P


Hmm.. To troska skierowana w naszą stronę? :blink: :P



#45753 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 19:15 w Strony Świadków Jehowy

my Ci nigdy złego słowa nie powiemy :rolleyes:


Chyba się pomyliłaś :D Eee.. Widać Waszą kulturę :D Znaleźliście sobie nowy obiekt, który Wam nie odpowiada ? :D Gratuluje..

:lol: I nie mówcie mi tu o kulturze, bo, żeby o czymś mówić, najpierw trzeba to znać ;) Przynajmniej chociaż troszkę ;) Zgodnie z życzeniem, nie strzeliłem tutaj żadnym wersetem biblijnym :lol: Ale pewno i tak znowu coś Wam się nie spodoba :lol: :rolleyes:


Prawo III RP mu to zapewnia :) A co masz jakieś nowe wytyczne?


Cytowania treści rozmowy prywatnej? A od kiedy tamten administrator jest osobą publiczną? :|