Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Jerry

Odnotowano 39 pozycji dodanych przez Jerry (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-14 )



Sort by                Order  

#118137 kawały inne

Napisano przez Jerry on 2009-05-01, godz. 21:01 w Humor

Zresztą najbardziej zabawnym językiem świata i tak jest czeski i chyba żaden inny język go nie pobije ... :)

a dla czechow najbardziej zabawnym jezykiem swiata jest polski !
wiem-bo pracowalem tam 10 lat.



#116836 USA: pięciu starszych zginęło w wypadku

Napisano przez Jerry on 2009-04-10, godz. 07:52 w Nowości z kraju i zagranicy

Amerykańska społeczność braci rozsyła między sobą e-mail z taką oto budującą historią:

Krewni wspomnianych wyżej ŚJ postanowili na uroczystość upamiętniającą tych zmarłych wynająć miejscowy teatr. Opłata za wynajem początkowo wynosiła 5 tysięcy dolarów. Kiedy jednak dowiedziano się, że linie lotnicze pokrywają koszty związane z pogrzebem ofiar, zażądano 20 tysięcy dolarów. W tej sytuacji bracia z Oddziału postanowili urządzić uroczystość w miejscowej Sali Zgromadzeń, mieszczącej się w historycznym budynku dawnego Teatru Stanleya. Dopytywano się, ile bracia kazali za to zapłacić liniom lotnicznym. Wyjaśniono, że nic. Zmarli byli członkami zboru, a[b] świadkowie Jehowy za udostępnienie swoich budynków (na uroczystości związane z pogrzebami czy ślubami) żadnych opłat nie pobierają.[/b]

Artykuł na ten temat: link




#116833 USA: pięciu starszych zginęło w wypadku

Napisano przez Jerry on 2009-04-10, godz. 07:32 w Nowości z kraju i zagranicy

Cóż za szlachetny gest.Ciekawe,czy gdyby uroczystość dotyczyła "Swiatusow',wspaniali SJ tez nie zazadaliby opłaty. :rolleyes:

dla swiatusow oczywiscie oplaty-ale dla bylych swiadkow (tzw.odstepcow) bez oplat-moze wroca zpowrotem? :D



#116821 Wizyta starszych zboru u osoby odłączonej

Napisano przez Jerry on 2009-04-09, godz. 21:45 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Ja tez bym chcial dostep do tego materialu.
uzytkownik youtube: JerryzChard
Pozdrawiam



#116155 Powitanie "melody"

Napisano przez Jerry on 2009-03-28, godz. 22:34 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

tak się czułam 3 lata temu.....ryczałam całą noc....miałam taką fizyczną niemoc, że wogole nie chciało mi się wstawac z łóżka.
przez ok miesiąc piłam na przemian i trzeźwiałam. do pracy w zasadzie chodzic nie musiałam, bo firma w której pracowąłam od 13 lat właśnie plajtowała.....wogóle nie chciało mi się życ.
któregoś dnia jechałam z pracy przez centrum wrzeszcza 90 tką , godz. ok. 17 ta i pomysłałam sobie, że dobrze by było teraz zginąc. i już nie czuc, nie myslec, nie męczyc się.....wtedy straciłam panowanie nad kierownicą, przeleciałam przez dwa pasy znalazłam się na torach tramwajowych . Samochód którym keirowałam dosłownie rył tory którymi normalnie jedzie tramwaj. tramwaj akurat nie jechał, mimo że była godzina szczytu. auto przefikołkowało i straciłam przytomnośc.
nagle usłyszałam "wyłączcie silnik, bo samochód zaraz wybuchnie"....otworzyłam oczy, spokojnie wyłączyłam silnik. samochód miał dachowanie. przyjechała policja, pomoc drogowa, pogotowie... auto skasowane. nie nadawało się do niczego.,,,,, a ja.... a ja dalej żyłam. Mało tego, NIC MI SIĘ NIE STAŁO. ruch na ul. grunwaldzkiej w centrum gdańska zatrzymany był na ok. 30 min. , hałas, tłum ludzi, samochód skasowany, a ja żyję jak na złośc.......
wtedy postanowiłam zacząc nowe życie jako NOVA ANNA... novanna.
pozdrawiam melody i wszystkiego dobrego w nowym życiu.
jeżeli będzie ci bardzo źle to napisz do mnie a ja bardzo chętnie się z tobą spotkam .
ps. jeżeli myslisz że już mam happy end w życiu to się mylisz....ale"warto życ, warto życ".

to musiala byc dla Ciebie straszna tragedia-wspolczuje-mysle ze juz jest ok.



#114872 Jak wyobrazić sobie Boga ?

Napisano przez Jerry on 2009-03-14, godz. 15:35 w Trójca

Bog stworzyl czlowieka na swoje podobienstwo-wiec? :)



#106803 Komitet Jezusa.

Napisano przez Jerry on 2008-11-25, godz. 22:05 w Humor

A mnie sie to podoba-powinni pokazywac to na zgromadzeniach. :lol:



#105355 Jesienna kampania i nowy traktat

Napisano przez Jerry on 2008-11-07, godz. 22:33 w Obowiązki teokratyczne

U mnie byli i zostawili po angielsku-gdy sie dowiedzieli ze polak dali mi po polsku /kres wszelkich cierpien juz bliski/.



#105069 Poszukuję książki

Napisano przez Jerry on 2008-11-04, godz. 19:32 w Książki na temat ŚJ

Zapewne chodzi o "Mój zbiór opowieści biblijnych"
Książka ta w żadnym wypadku nie powinna trafić do rąk osoby poniżej 18 roku życia. B)

no wlasnie!



#101896 Pieśni Królestwa

Napisano przez Jerry on 2008-09-20, godz. 21:36 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

a po co Ci to?idzie armagedon?



#100191 Obrazy a KK

Napisano przez Jerry on 2008-08-31, godz. 09:45 w Ogólne

a teraz idziesz glosic ??? :D



#99254 kawały inne

Napisano przez Jerry on 2008-08-18, godz. 20:19 w Humor

Czyli jesteś wypalony życiowo i został tylko pusty śmiech..

Ty za to bedziesz wiecznie mlody-po armagedonie!



#98080 nasza klasa

Napisano przez Jerry on 2008-08-01, godz. 21:07 w Szukam kontaktu

przepraszam: czy to jest temat /nasza klasa.pl/ czy /nasza mogila.pl/
:-))



#95078 Dzień ojca.

Napisano przez Jerry on 2008-06-23, godz. 18:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A teraz podstawmy do wzoru:
Nieobchodzenie Dnia Ojca to wyśmienita okazja, by pokazać, że nie jesteśmy "częścią świata" (Jana 17:14; Jakuba 1:27).

a moze tak:
Chrześcijański "Dzień ojca" to wyśmienita okazja, by pokazać, że nie jesteśmy „częścią świata”



#94904 1000 rzeczy zanim umrzesz

Napisano przez Jerry on 2008-06-21, godz. 11:45 w Humor

28.dozyc do 1000 -ego wpisu tutaj.



#94855 Komitety łączności ze szpitalami

Napisano przez Jerry on 2008-06-20, godz. 20:40 w Kwestia krwi

[quote name='Noc_spokojna' date='2008-06-20 20:30' post='94839']
Bez skrupułów powiem, że ja wiem lepiej. I widziałam te kruki.Widziałam, też matkę umierającego chłopca, pomiędzy tymi krukami, miała twarz piety...A kiedy oni "odlecieli", to poprosiła o przetoczenie krwi synowi w nocy, tak, żeby nikt nie wiedział.

Dosia, a co z tym chlopcem?przezyl?



#94234 Wzruszająca historia miłosna chlip...chlip

Napisano przez Jerry on 2008-06-15, godz. 18:08 w Humor

ciekawe kto był świadkiem na ślubie Adama i Ewy?

jak to kto-szatan diabel !!



#93491 Dlaczego nie mogłem podjąć pracy na kopalni?

Napisano przez Jerry on 2008-06-05, godz. 20:47 w Neutralność

ja poszlem do wojska,chociaz mama miala nadzieje ze jednak pojde siedziec za wiare.Na przysiedze nie byla,ale jakis czas po przysiedze przyjechala na odwiedziny do marnotrawnego syna. :-)



#91740 ZABAWA

Napisano przez Jerry on 2008-05-18, godz. 19:04 w Humor

jeszcze nie rzucam-ale sa plany(od kilku lat).

osoba pode mna szykuje sie do spania ale jeszcze cos obejrzy w TV.



#88256 Różne klimaty w różnych zborach

Napisano przez Jerry on 2008-04-08, godz. 19:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Na międzynarodowych zgromadzeniach bywały siostry z Afryki w spodniach (z którymi aż zdjęcie musiałam sobie zrobić B) ).

z afryki to ich nie stac przyleciec na zgromadzenie,to mogly byc siostry np. z Anglii,Francji,Niemiec i to od urodzenia europejki.
A co do fotek,nie bede sie wypowiadal.
Pozdrawiam



#88085 kawały inne

Napisano przez Jerry on 2008-04-07, godz. 20:02 w Humor

z czeskiego forum\Svědkové Jehovovi a Strážná věž\


w czasie wojny , na ulicy w Krakowie idzie facet i nagle widzi dwoch mlodych chlopcow z hitlerjugend jak bija polskiego chlopca.Idzie blizej i widzi ze to jego sasiad Karol Wojtyla .Chcac mu pomoc krzyczy:zostawcie go huligani-bijecie przyszlego papierza.Ci z hitlerjugend przestali go bic a jeden mowi:jak on bedzie przyszlym papierzem to ja bede zaraz po nim...



#87900 kawały inne

Napisano przez Jerry on 2008-04-06, godz. 15:28 w Humor

znalezione w sieci.

POMOCY!!!
Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?



#85931 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez Jerry on 2008-03-12, godz. 19:02 w Humor

Dołączona grafika

czasy wczesnego socjalizmu :)



#85485 UK: "Nie mogą adoptować dzieci za poglądy o homoseksualizmie"

Napisano przez Jerry on 2008-03-03, godz. 03:30 w Seksualność

to niedlugo bedzie tak jak tutaj :lol:



#85016 Watchtower Library 2007 PL do pobrania

Napisano przez Jerry on 2008-02-22, godz. 22:57 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

cos romantycznego moze? :rolleyes:
pozdrawiam bardzo cieplutko
Jerry