Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kremówka

Odnotowano 197 pozycji dodanych przez kremówka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#141989 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kremówka on 2010-12-25, godz. 18:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

jedna, szybka odpowiedź:
niech was wszystkich szlag trafi, cholerni Świadkowie Jehowy!
wszystko zniszczą, splugawią, zdepczą i jeszcze tak wszystko poprowadzą, że to Ty człowieku poczujesz sie winny całemu rozpadowi
niech was wszystkich szlag!
życzę wszystkiego co najgorsze całej tej sekcie, niech zaden z nich nigdy, przenigdy nie znajdzie szczęscia i spełnienia, w niczym!
Tak z okazji Bożego Narodzenia życzenia ślę

Pewnie piszesz pod wpływem emocji ale nie wkładaj WSZYSTKICH do jednego worka..bo nie udzwigniesz.



#131844 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2010-04-03, godz. 15:13 w Humor

osoba pode mną kocha rozmyślać i marzyć patrząc w gwieździste niebo.

Ja nie mogę skąd wiedziałeś..jeszcze dwa tygodnie temu patrzyłam w niebo półkuli południowej..ech:)

Osoba pode mną nie cierpi zakupów i na święta zamawia catering;)



#124627 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2009-08-26, godz. 13:26 w Humor



Osoba pode mną ma ochotę na tabliczkę dobrej czekolady :)

Najwyżej na kostkę,cała tabliczka grozi roztyciem :lol:

Osoba pode mna myśli że zjadła wszystkie rozumy ;)



#124650 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2009-08-27, godz. 16:41 w Humor



Osoba pode mną marzy o przebraniu się za Spongeboba :P

Raczej nie,boje sie wody :-O
Osoba pode mną straciła smak i teraz używa jamajskiej przyprawy :D



#127895 kawały inne

Napisano przez kremówka on 2009-12-09, godz. 18:17 w Humor

-Tygrysku Krzyś dał nam dziesięć baryłek miodu do podziału po osiem na głowe
-Ależ Puchatku dziesięć na dwóch to wypada po pięć na każdego!
-Ja nie wiem,ja tam swoje zjadłem.



#134104 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez kremówka on 2010-07-12, godz. 19:02 w Nowości z kraju i zagranicy

Tadziu Chmiel już na 8 miejscu :) Wg dzisiejszego WPROST :)

Super,tylko czemu bez twarzy?



#121162 JESTEM GEJEM I ŚWIADKIEM JEHOWY

Napisano przez kremówka on 2009-06-23, godz. 06:02 w Dyskusje moderowane

Patrzysz na to po ludzku

Ciekawe czemu :rolleyes: .Fizjologii nie przeskoczysz.Zakaz współżycia przed ślubem też nie wychodzi na zdrowie,największe libido zwłaszcza u facetów jest do dwódziestego roku życia,powstrzymywanie się to tylko frustracja i nerwica,jednym słowem rzuca sie na mózg,w najlepszym wypadku taki zakaz kończy się zawieraniem pospiesznych związków małżeńskich z kim popadnie..a potem wiadomo rozwodzik lub w najlepszym wypadku życie w niedobranym związku,czyli wszyscy nieszczęśliwi.



#124740 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-29, godz. 16:21 w Dyskusje moderowane

Czyżbyśmy mieli kolejnego pośrednika między Bogiem a ludźmi? ;)

Skądże znowu,to tylko takie moje przemyślenia,w sumie i tak bezprzedmiotowe bo od ateizmu jestem tylko o rzut beretem :)



#124626 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-26, godz. 13:07 w Dyskusje moderowane

No, to, powiedzmy z grubsza, zgoda :).


Jest tu jeszcze jeden temat, który chciałem pociągnąć dalej, choć zarzucony,

A jaki?Twoje posty są bardzo ciekawe,więc odswież temat który Cie interesuje.Chyba sie domyślem jaki :)



#124721 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-29, godz. 12:56 w Dyskusje moderowane

Wiec to do ludzi którzy "przybierają pozór pobozności" Jezus mówił "na prózno mnie czczą",to wszystko zaczyna do mnie docierac,że kazda forma pobozności chocby wymagała od człowieka jakiegoś wysiłku na przykład pielgrzymki czy obrzedy,pozostaje tylko formą i jest w oczach Boga czysta stratą czasu.Z drugiej strony przynależność do jakiejs grupy religijnej nie musi chyba stac na drodze do prawdziwej duchowości?



#124580 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-25, godz. 10:57 w Dyskusje moderowane




Bez nowego narodzenia, przemiany nie ma, jest tylko straszliwy ciężar życia pod nieustannym pilnowaniem się, aby coś źle nie zrobić.


Tak,dla wrazliwych ludzi ciężar nie do uniesienia.
W takim razie do prawdziwej przemiany nie jest potrzebny żaden system religijny,bo każda religia nakłada jakieś ciężary.Nie wazne kim sie jest,ale jakim sie jest człowiekiem.



#124221 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-18, godz. 19:33 w Dyskusje moderowane

Odpowiedź:
Mt 12:24 Powstanąbowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkieznaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.
Mk 13:22 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd, jeśli to możliwe, wybranych.

To inaczej,dlaczego Bóg pozwala na wprowadzanie w błąd wartosciowych ludzi głodnych duchowo i szukających prawdy?Czemu pozwala ze serce tych ludzi pała miłością do Niego kiedy stykają sie z naukami wts?



#124194 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-18, godz. 10:01 w Dyskusje moderowane


3. Organizacja, jest ŚLEPYM przewodnikiem, wpadnie w dół pociągając za sobą 6 milionów wiernych JEJ osób, które będą wołać do Jezusa w dniu sądu PANIE PANIE, Jezus powie NIGDY was nie znałem........

Czy są ślepymi przewodnikami tego nie wiem,ale nie wyobrażam sobie żeby Jezus mógł tak powiedziec 6 milionom ludzi,za co?Za to ze są przekonani ze słuzą Bogu najlepiej jak potrafią?Według wts 6 miliardów ludzi zginie ale kazdy ma szanse bo jest ostrzegany,a co ze świadkami,kto ich ostrzega że tkwią w nieprawdziwej religii?Zakładając ze wiekszośc nich jest szczera,dlaczego Bóg pozwla im życ w błedzie?
Wydaje mi sie że Jezus mówiąc "nigdy was nie znałem" miał na myśli po prostu ludzi którzy czynią zło.

A co do organizacji to w moim zyciu spełniła role koła ratunkowego,tak w pewnym momencie zycia była mi bardzo potrzebna,wiec czy mogłabym powiedziec teraz ze jest niepotrzebna,jeśli by miała jeszcze komus pomóc odnalezc chocby na chwile sens zycia to niech sobie będzie.



#124529 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-24, godz. 16:37 w Dyskusje moderowane


religie oslabiaja wlasciwy stan ducha

Za dużo w nich adoracji,za mało miłości."Miłosierdzia chcę,a nie ofiary"

widzialem nie jedna rzeczywista przemiane ludzkich charakterow

Czy mozna przemienić swój charakter albo zmienić osobowość,bez skutków ubocznych?Można tylko stłumic cos w sobie na jakiś czas.Na przykład ŚJ muszą byc łagodni dla ludzi poza organizacją,ale za to naparzają sie między sobą,na przykład księża nie mogą sie żenić,nie ma sie co dziwic że czasem ten zakaz ma ujście w postaci zboczeń,bo człowiek jest tylko człowiekiem.Znam to z autopsji;)



#124225 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez kremówka on 2009-08-18, godz. 20:00 w Dyskusje moderowane

Dopiero z biegiem czasu zaczynają dostrzegać że ta droga nie prowadzi do Boga

Ilu dostrzega garstka?A co z resztą roznoszącą gazetki w przekonaniu że ich ukochany Bóg tego wymaga?Usłyszą "nigdy was nie znałem"?To mega sprawiedliwe.

pozwalał także wprowadzać w błąd własnych proroków i czyni to teraz.

W takim razie wszystko to o d...ę rozbić



#121516 Onanizm

Napisano przez kremówka on 2009-06-28, godz. 17:51 w Seksualność

poglądy Strasznicy na masturbację to jedno, ale nie uważacie, że i tak prym wiedzie Kościół Katolicki we wpędzaniu młodych chłopców w poczucie winy i nerwice z powodu masturbacji?

No tak kiedyś dawno temu wyspowiadałam się księdzu z masturbacji to kazał iśc mi do lekarza,czułam się poniżona.



#121389 Onanizm

Napisano przez kremówka on 2009-06-26, godz. 14:40 w Seksualność

1982 - stawiana na równi z takimi słabościami jak alkoholizm

Ciekawe pod jakim względem na równi,bo raczej nie szkodliwości dla otoczenia,nie jedna żona alkocholika wolałaby miec w domu masturbanta.I wogóle niedobrze mi sie robi jak znowu czytam takie treści :angry2:



#122265 Wykształcenie, oficjalny pogląd SJ

Napisano przez kremówka on 2009-07-10, godz. 17:52 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Temat edukacji powraca w tekście z najnowszego wydania "Strażnicy". Z artykułu dowiemy się, że największą wartość ma wykształcenie, które Jehowa zapewnia z myślą o przygotowaniu ludzi na Jego "wielki dzień".



A mój syn właśnie dziś został przyjęty na uczelnię :D ,więc pospiesznie przywiozłam mu teczkę rekrutacyjną do wypełnienia,co by sie chłopak nie rozmyślił po wysłuchaniu na zgromadzeniu wzruszających historyjek,jak to przykładna chrześcijańska młodzież o tęgich mózgach zrezygnowała z dalszej edukacji na rzecz służby pionierskiej.



#133868 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 20:38 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

)

Kremóweczko , mam nadzieję że jesteś kobietą

I am a woman...i zawsze możesz na mnie liczyć:)



#133860 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 17:52 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Byłam ,nie widzę przeszkód żeby am głosić



#133701 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-21, godz. 04:32 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Trochę jest mi smutno.

Ble,jak odkąd odeszłam z organizacji przestałam sie interesować wszystkimi do kupy przepowiedniami.Jak można nie być smutnym czytając takie dołujące teksty.Nawet jeśli nam jako ludzkości niewiele zostało, to tym bardziej trzeba żyć pełną gębą,zachwycać się każdą sekundą życia,bawić sie każdym dniem,na świecie jest tyle cudowności :).
Myśl pozytywnie,bo myśl jest twórcza.
Uwielbiam taką sentencję która stała się moim mottem życiowym(autora zapomniałam) "wszyscy leżymy w rynsztoku,lecz niektórzy patrzą w gwiazdy"
I nie smuć się więcej ;)



#133766 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-23, godz. 11:55 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Czyli jedzmy i pijmy bo jutro pomrzemy...

Cóż,nie to miałam na myśli...chciałam Cię podnieśc na duchu i teraz czuję sie jak kobieta upadła ;)



#133817 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-25, godz. 16:08 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

W marcu miałam okazję byc w pewnym afrykańskim kraju.Bardzo przeżyłam tę podróż,bo widziałam biedę przez duże B,ale jedynym zmartwieniem ludzi których poznałam była walka o przeżycie kolejnego dnia,liczy się tylko tu i teraz,sprzedam czy nie sprzedam,zjem czy nie zjem,przeżyję czy nie przeżyję.Przejeżdzałam przez dzielnice skrajnej biedy,ble wierz mi lub nie,nikt nie słyszał tu o armagedonie tudzież innym kataklizmie bo nikt nie ma telewizora i netu...ich żołądki są puste ale umysły nie zaśmiecone,a ulubionym powiedzeniem jak powiedział skywalker HAKUNA MATATA .
Stwierdzam że podróże to najlepszy sposób na poszerzenie horyzontów,dla mnie to prawdziwe lekarstwo ;)



#133857 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 16:00 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

A jeśli tak ma być, to Miłościwy Boże, chciałbym przekazać swój przywilej chrztu jednemu takiemu biednemu dziecku z Afryki, a sam mogę zginąć...

"Nie ma miłości większej niż ta jak ktoś oddaje życie za swoich przyjaciół"
Skywalkerku jestem z Tobą! :)



#130388 [Nowe Światło?] Pokolenie

Napisano przez kremówka on 2010-02-18, godz. 19:20 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Dzięki fortelowi ( niech miłościwy Bóg wybaczy mi tą mała manipulację ) zdołałem zwrócić uwagę jednemu z bliskich na nadchodzącą zmianę doktryny o pokoleniu.

I o to właśnie chodzi żeby coś zasiać zanim temat zostanie omówiony na zebraniu,wtedy jest szansa że taka osoba już trochę inaczej będzie na to patrzeć,sugestia czyni cuda.Też tak zrobiłam jeśli chodzi o moje dizeci i teraz czekam z niecierpliwością na efekt.