Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ^f0rm@c!k_?

Odnotowano 48 pozycji dodanych przez ^f0rm@c!k_? (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-05 )



Sort by                Order  

#9908 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 18:48 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Trzeba wybrać, albo złudne, krótkie szczęście w tym świecie, albo błogosławieństwo Stwórcy i życie wieczne. Dla młodych są to ciężkie chwile, szczególnie gdy się zakochają w kimś podzielającym inne poglądy. Ale trzeba wybrać, albo Jehowa (a On tyle nam dał), albo chłopak czy dziewczyna. A może wystarczy poczekać i znajdzie się kogoś w organizacji. :D



#45695 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 10:06 w Strony Świadków Jehowy

I oto widzimy wszyscy, że nasze forum pozwala porozumieć się zwaśnionym Świadkom Jehowy. Staje się tym samym kolejnym kanałem łączącym braci :blink:



Przepraszam, ale nie nadużywaj określenia brat :)



#45693 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 08:25 w Strony Świadków Jehowy

:blink: O jaaa.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bez komentarza.. Szanowny "bracie" dostałeś zgodę na publikacje prywatnej korespondencji? Nie wydaje mi się, że tak.. A poza tym swoją drogą jestes.. hmm.. żeby, jak to powiedziałeś nie bluzgać :lol: 'bardzo wrażliwy'.

A właściwie co ja pisze :o Możesz być dla nas wzorem :| Dla nas wszystkich :| Bo może nawet jesteś prześladowany bardziej niż Jezus :(



#45653 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 16:44 w Strony Świadków Jehowy

Może to i nie temat, ale bardzo podoba mi się Twój avatar ^f0rm@c!k_?u :D :lol:


Tutaj? (bo nie zauważyłem, żebym tutaj miał :unsure: ) Więc pewnie chodzi Ci o tam..? :) :P A co w nim takiego fajnego? :D



#45702 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 11:53 w Strony Świadków Jehowy

Ps. ^f0rm@c!k_?, stamaim absolutnie nie nadużył terminu "brat". Sprawdź w słowniku, jeśli nie wierzysz, bracie :rolleyes: ;) :P


1 Kor 5:11 "Ale teraz piszę wam, żebyście przestali się zadawać z każdym, kto jest zwany bratem, a jest rozpustnikiem albo chciwcem, albo bałwochwalcą, albo człowiekiem rzucającym obelgi, albo pijakiem, albo zdziercą, żebyście z takim nawet nie jadali."

Mat 12:50 "Bo każdy, kto wykonuje wolę mojego Ojca, który jest w niebie, ten właśnie jest mi bratem i siostrą, i matką."



#45669 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 19:38 w Strony Świadków Jehowy

Formaciq, niemożliwe, bo Ty nawet odstępcą zostać nie możesz jeszcze, boś przecież nie ochrzczony. A już oberwałeś gorszym epitetem, od pobożnej SJ, niż odstępca??? :blink:



Ale każdy ma się prawo wkurzyć :P Tylko nie wiem na co :( Ja taki biedny żuczek :(

formaciQ rozumiem, że ateistom na wasze forum także wstęp wzbroniony... :huh:



I tutaj się droga Maryhno zdziwisz :D Otóż jest opcja "Ateizm" :)

P.S.: Twój nick mi się od zawsze kojarzy z ziołem :P



#45723 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 16:04 w Strony Świadków Jehowy

A może coś z własnej łepetyny byś odpisał...? :rolleyes: . Dość długo byłem świadkiem, żeby znać te wersety.



Nie słowem ludzkim, a Słowem Bożym :)



#45764 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 20:06 w Strony Świadków Jehowy

[20:15:42] [onet-service] fredooom zakłada bana na Noc_spokojna

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


To nie ja :lol: To bot :lol:



#57214 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2007-03-20, godz. 19:14 w Strony Świadków Jehowy

:]



#45753 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 19:15 w Strony Świadków Jehowy

my Ci nigdy złego słowa nie powiemy :rolleyes:


Chyba się pomyliłaś :D Eee.. Widać Waszą kulturę :D Znaleźliście sobie nowy obiekt, który Wam nie odpowiada ? :D Gratuluje..

:lol: I nie mówcie mi tu o kulturze, bo, żeby o czymś mówić, najpierw trzeba to znać ;) Przynajmniej chociaż troszkę ;) Zgodnie z życzeniem, nie strzeliłem tutaj żadnym wersetem biblijnym :lol: Ale pewno i tak znowu coś Wam się nie spodoba :lol: :rolleyes:


Prawo III RP mu to zapewnia :) A co masz jakieś nowe wytyczne?


Cytowania treści rozmowy prywatnej? A od kiedy tamten administrator jest osobą publiczną? :|



#45733 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 17:04 w Strony Świadków Jehowy

Nie musiał dostać zgody aby upublicznić waszą rozmowę - takie mamy prawo.


Od kiedy? :unsure:



#45732 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-13, godz. 16:58 w Strony Świadków Jehowy

ps: format.... powyższe slowa były przede wszystkim skierowane do ciebie...troche mnie dziwi twoje zachowanie, miałam cie za czlowieka, który nie kieruje sie uprzedzeniami i potrafi wysłuchać bez złośliwości, jak widać sie pomyliłam a szkoda....


Rozumiem, że Biblia Cię parzy.. :( Ale, żeby czytanie też :o No wybacz, że się rozczarowałaś.. Nie ma ludzi doskonałych.



#45620 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 13:40 w Strony Świadków Jehowy

Przystań do nas :P , my Ci nigdy złego słowa nie powiemy :rolleyes:


Dziękuję :P Ale nie odczuwam jeszcze takiej potrzeby ;)



#45612 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 13:22 w Strony Świadków Jehowy

[19:46:39] <AFFENI> człowiek typu
[19:46:44] <AFFENI> pies i świnia


E.. Mnie gorzej nazywała :D



Mają wyśmienity regulamin. Po prostu nie spotkałem lepszego cudu :D
Z czym wam sie to kojaży?? :P


W sumie Twoja uwaga była stosowna.. To było troszke jak za czasów PRLu.. Regulamin zmieniono :)



#45580 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-12, godz. 11:14 w Strony Świadków Jehowy

Znowu będziecie musieli czytać regulamin, gdyż zostanie ujednolicony :P



#45260 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-10, godz. 22:14 w Strony Świadków Jehowy

Heheh.. Widzę, że forum się podoba :P



#45353 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-11, godz. 12:56 w Strony Świadków Jehowy

Marne to forum, jak można dostać bana za wklejenie jednego loga, przy czym ban jest umotywowany- "za wielokrotne łamanie regulaminu forum". Już na wstepie małe fałszerstwo w celu pozbycia sie kogoś, kto trochę wie np. na temat przejęcia czata, i niektórych rozmów na nim ? Formaciq, nie popisałeś się :P .



Skoro marne, to nie trzeba było się na nim rejestrować :) Przejęcia czata? Nie ma jak to sobie coś ubzdurać :rolleyes:



#45373 Nowe forum ŚJ

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2006-12-11, godz. 14:05 w Strony Świadków Jehowy

Tak czy siak zalecam kolegom z "bliźniaczego" forum większą ostrożność. Pamiętajcie, co mówił Orwell (taki pisarz): "WIELKI BRAT PATRZY" :lol: :P


Hmm.. To troska skierowana w naszą stronę? :blink: :P



#9910 Długie włosy i długa broda

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 18:57 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A jak byście poszli ubrani na wizytę z prezydentem?

Idąc do domu Jehowy - należy być ubranym przyzwoicie. A spódnice, dlatego, iż w Polsce taki ubiór jest przyjęty za kulturalny.



#9913 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 19:40 w Oceń forum

Ja też jestem wątpiącym Świadkiem i to wątpiącym od niedawna, bo jak do tej pory olewałam sprawę ;) . Na tym forum jestem dzięki niejakiej Profance, która konsekwentnie poszerza moje horyzonty (bez wazeliny ;) ).

Zwątpiłeś bo weszłeś na to forum...

A ja jestem Świadkiem Jehowy, ale też Informatykiem, dlatego postanowiłem sobie pośledzić to forum. Chce wprowadzić odrobinę prawdy w Waszych kłamstwach, nie popartych argumentami, a jeśli już to spreparowanymi.



#10022 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 17:41 w Oceń forum

2. Gdzie Biblia naucza o stopniowym zmartwychwstaniu pozostałych ludzi w czasie 1000 letniego panowania Chrystusa, o tym, że będą oni uczestniczyli w przeobrażaniu ziemi w raj i pobierali nauki od rządu w niebie, skoro w powyższym fragmencie znajduje się Boże zapewnienie, że nikt więcej z ludzi nie zmartwychwstanie, poza tymi, którzy mają panować z Jezusem, aż się dopełni 1000 lat? - Obj. 20,5

Ale każdy we własnym szeregu: Chrystus jako pierwocina, potem ci, którzy należą do Chrystusa, podczas jego obecności.
1 Koryntian 15:23

I duch jej wrócił, i natychmiast wstała, on zaś kazał dać jej coś do jedzenia.
Łukasza 8:55

Jeśli chodzi o werset z księgi Objawienia to jest tam poruszona kwestia osiągnięcia pełnej doskonałości - zmartwychstali ożyją w pełni tego słowa gdy osiągną ten stan, a więc po okresie tysiąca lat.



#10024 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-05, godz. 17:53 w Oceń forum

1. Gdzie Biblia naucza, że zmartwychwstanie do panowania z Chrystusem będzie dokonywać się przed Armagedonem (od 1918), skoro Biblia uczy, że będzie to się działo na początku 1000 letniego panowania Chrystusa po związaniu szatana na 1000 lat – Objawienia 20, 1-6

ponieważ sam Pan zstąpi z nieba z nakazującym wołaniem, z głosem archanielskim oraz z trąbą Bożą i ci, co umarli w jedności z Chrystusem, powstaną pierwsi.

1 Tesaloniczan 4:16

Skoro Jezus zaczoł być królem, to należy przypuszczać, że rozpoczeło się zmartwychstanie. Nie jest powiedziane, że taka osoba idzie odrazu do nieba. Wszystko dzieje się w odpowiedniej kolejności, idą Ci, którzy wcześniej umarli. Nie wiemy jaki czas muszą czekać, ale w każdym razie zmartwychstanie się już zaczeło.

Większość z nich już żyje
(chodzi o przyszłość - komentarz do Objawienie 20: 1-6), ponieważ stoczyli w Armagedonie razem z Jezusem wojnę z narodami.

 Również wojska, które były w niebie, podążały za nim na białych koniach, odziane w białą, czystą, delikatną tkaninę lnianą.  
Objawienie 19:14

A temu, kto zwycięży i aż do końca zachowa moje uczynki, dam władzę nad narodami  
 27  i będzie pasł ludzi rózgą żelazną, tak iż zostaną potłuczeni na kawałki niczym naczynia z gliny - tak samo jak ja otrzymałem od mego Ojca -  
 28  i dam mu gwiazdę poranną.  

Objawienie 2: 26-28

Ich 'ożywianie' trwa pewien okres. który z pewnością rozciąga się w czasie.



#9967 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-04, godz. 19:18 w Oceń forum

Odpowiem, tylko to dogłębnie przemyślę... To będzie tematem mojego studium osobistego... :D



#9915 Imię Boże po raz kolejny

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 19:44 w Imię Boże

Chcecie sprawdzić?

Weźcie jedźcie do muzeum i wypożyczcie Septuaginte, czy inne greckie lub aramejskie manuskrypty i sprawdźcie... Wasze wywody to jeden wielki chłam!



#9917 Imię Boże po raz kolejny

Napisano przez ^f0rm@c!k_? on 2005-09-03, godz. 20:22 w Imię Boże

swoja wielka wiedza

Jest ona zawarta w Biblii