Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika tom13ek

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez tom13ek (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2016-12-05 )


Sort by                Order  

#142469 Ojcze Nasz...

Napisano przez tom13ek on 2011-07-26, godz. 10:08 w Tematyka ogólna

W modlitwie jaką zostawił nam Zbawiciel zbyt wiele rzeczy odnosi się do niego samego...wierzę wiec że jest jedynym pośrednikiem między nami a Bogiem wiec modlitwa jest do niego i tak zaznaczam.



#142461 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez tom13ek on 2011-07-25, godz. 13:52 w Seksualność

wszystkich do jednego worka...to bardzo dobry pomysł...może wtedy posłuchają rady ci którzy mają serce i wyjdą z religii fałszywej.. ..zastanawiam się kto tu jest bardziej winien...ten kto popełnił czyn haniebny czy ten kto chciał to ukryć...



#142467 Łukasza 21;8

Napisano przez tom13ek on 2011-07-26, godz. 07:38 w Tematyka ogólna

Witam
Czytając Pismo Święte natknąłem się na ten werset. Bardzo mnie zaciekawiło stanowisko świadków na jego temat więc zapytałem ich jak mam go rozumieć? Oto sms-owa wymiana zdań na jego temat:

-Ja-Witaj dziś czytałem ewangelie Łukasza i znalazłem coś ciekawego. Świadkowie wciąż powtarzają że wyznaczony czas jest bliski. Zobacz proszę Łuk.21:8 i jeśli możesz odpowiedz jak mam to rozumieć.

-odp-Wyznaczony czas jest bliski, wkrótce duża ilość ludzi to zrozumie.

-Ja-Jaki więc cel miał Zbawiciel gdy mówił...Nie idźcie za nimi... Po co są takie ostrzeżenia.

-odp-Mówił żeby nie iść za odstępcami.

-Ja-Czyli jak ktoś mówi że czas jest bliski. To znaczy że nie wolno za nim iść bo to odstępca. Dziękuje teraz to rozumiem.

-odp-Kto wierzy w Słowo Boże ten rozumie że czas końca tego systemu rzeczy jest bliski.

-Ja-No właśnie przed czymś takim ostrzegał Zbawiciel mówił...Jeśli tak będą mówić to ich nie słuchajcie i nie idźcie za nimi...określanie końca do Boga należy a do nas pilnowanie drogi Zbawiciela
.
-odp-Odstępca jest mało wierny i stara się podważyć Słowo Boże.

-Ja-Zgadzam się dlatego głośno mówi że koniec jest bliski bo nie rozumie pisma. Dlatego Pan Jezus ostrzega swoich i oni sa gotowi gdy odstępca przychodzi i nie słuchają jego głosu tylko idą za Chrystusem.

-odp-Proś Boga Jehowę o wybaczenie okaż skruchę staraj sie o przyjęcie do organizacji BOŻEJ.

-Ja- Tylko w Chrystusie można dostąpić zbawienia. Nic tego nie zmieni bo Bóg jest niezmienny. Wiara w ofiarę Zbawiciela jest bramą do królestwa. Uwierz w to proszę.

-odp-Rozumiesz słowo Boże podobnie jak Korach.

-Ja-Raczej słucham Boga a nie ludzi. Dobranoc Tato.

Odpowiedzi pewnie już nie będzie. Trafnie prorokował Izajasz ...mają oczy ale nie widzą...



#142468 Fałszywy prorok

Napisano przez tom13ek on 2011-07-26, godz. 09:26 w Tematyka ogólna

Kiedy się obserwuje oczy tego mężczyzny wiać ze ...czyta. Słowa więc napisał on sam lub ktoś inny wcześniej.