Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Dzień Chłopaka" - czy ŚJ może obchodzić?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 444

444

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 79 Postów

Napisano 2006-09-16, godz. 11:07

Nie wiem czy mam składac mu zyczenia lub czy mam mu cos kupic z kazji Dnia Chłopaka :/
ŚJ nie obchodza takich świat zazwyczaj,ale jesli on jednak obchodzi to bedzie mu przykro ...
A jesli on jednak nie obchodzi ...to bez sensu jak wyajde z zyczeniami.
Mam go zapytac ? Jakos tak glupio o to pytac ... Pomozcie :unsure:

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-16, godz. 12:45

Myślę, że wystarczy samo złożenie życzeń. To zależy od faceta, ale niektórzy bardzo się tym przejmują, jeśli panna nie pamięta albo pamięta, ale nie wiem, co zrobić. Z kupowaniem może lepiej nie przesadzać. W końcu najważniejsza jest pamięć...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 danielqwerty

danielqwerty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 67 Postów
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano 2006-09-17, godz. 10:22

Myślę, że wystarczy samo złożenie życzeń. To zależy od faceta, ale niektórzy bardzo się tym przejmują, jeśli panna nie pamięta albo pamięta, ale nie wiem, co zrobić. Z kupowaniem może lepiej nie przesadzać. W końcu najważniejsza jest pamięć...


Dzień chłopaka należy chyba traktować jak każdy inny tego typu np dzień kobiet, urodziny itp a zatem SJ tego nie obchodzą. Mi dziewczyna nigdy nie złożyła nawet życzeń z takich okazji, i wcale mnie to nie raziło :) , chociaż musze przyznać że 1 razem jak miałem urodziny to sie zmartwiłem że nie pamięta, ale dopieroo po fakcie poznałem w czym lezy przyczyna :)
Ja natomiast zawsze jej w takie dni sprawiałem niespodzianke , tylko "bez okazji" :P , to jednak sprawia radość i radzę szepnąc pare miłych słów oraz zakupić jakiś drobiazg , mówiąc że jest najwspanialczym chłopakiem :) napewno nie będzie zły :)
Strumień ostry jak nóż
spowija nutami policzki
jak wąż - Szatan to gra
na fortepianie życia...
wije sie łzami po twarzy
odwodząc serce od szczęścia
szyderczo - w Twych oczach
w grzech mnie otulił...

#4 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-09-17, godz. 12:54

doradzam drobny prezencik i złożenie życzeń DZIEŃ WCZEŚNIEJ

trzeba też zaznaczyć że kochasz Go cały rok i że prezencik jest "bez okazji" albo jakoś inaczej to powiedzieć,

w każdym razie, dużo łatwiej będzie mu przyjąć prezent w inny dzień niż święto

#5 aurora

aurora

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 116 Postów
  • Lokalizacja:poznan - czerwonak

Napisano 2006-09-18, godz. 13:49

DZIEN CHLOPAKA...............
to wcale nie dzien taki jak inne, dni, ktore wydzrzyly mi sie....
to męka samotnosnci .
bez braw - bez szans na final...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych