Skocz do zawartości


Zdjęcie

Organizacja i czas zebrań od 01.01.2008r


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-12-03, godz. 14:17

W związku ze skróceniem wykładów niedzielnych i zawartości artykułów do studium, wszystko wskazuje na to, że niedzielne zebrania zmienią swą dłuuuuugość. Ciekaw jestem czy zostaną w jakiś inny sposób zreorganizowane, łącznie z pozostałymi w tygodniu. Czy coś wiecie na ten temat?

Ps Rozmawiałem o tym z praktykującymi ŚJ i wyczułem w ich głosie dozę radości z powodu domniemanego skrócenia zebrań.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-12-03, godz. 14:33

O czym to świadczy, zamiast smutku z powodu zmniejszenia czasu spędzonego na chwalenie Boga - radość?!

Przecież zebrania są takie radosne, takie wspaniałe, uwaga cytat (autentyk!), zebrań jest stanowczo za mało, ja mogłabym spędzać na nich dwa razy więcej czasu!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 panter

panter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Gadu-Gadu:6115856
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-12-03, godz. 21:07

Takich 'Pstrowskich' i 'Stachanowców' jest wielu, i to wśród bardzo wielu społeczności religijnych - można by nawet zaryzykować, że bez wyjątku. Co wiecej są święcie przekonani o swej misji i sensowności w osobiście wkładany wysiłek by popierac i 'unieśmiertelniać' dzieło któremu służą i weń wierzą.

Jak dla mnie to objaw zdroworosądkowego zachowania. Ale ... wszystkim nie dogodzisz ... ;)

Osobiście nic nie obiło mi się jeszcze o uszy, co do takich planów skracania poszczególnych zebrań, ale to może kwestia czasu ...
"Człowiek broni błędów, które kocha." Seneka Starszy

Panter

#4 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-12-04, godz. 08:24

Chyba jednak nic oficjalnie nie słychać na ten temat.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych