Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadek Jehowy jako produkt finalny..


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#101 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-06-18, godz. 13:36

Co z tego skoro jakieś kilka miliardów osób nie będzie mogło się bz...kać,

Z przymrużeniem oka.Głodnemu ,,chleb" na myśli.
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#102 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-06-18, godz. 17:27

Żeby było sprawiedliwie, proponuję nie przypisywać wykorzystywania strachu WTS-owi, ponieważ to jest metoda wykorzystywana przez religię w ogóle. W końcu szybka śmierć w Armagedonie jest niczym w porównaniu z wymyślnymi torturami w piekle trwającymi całą wieczność, prawda?


E tam, a kto przejmuje się piekłem? ;) Jakoś jeszcze nie spotkałam nikogo, kto byłby nim wystraszony ;)

One pewnie beda przadly, tkaly, szyly...


Ech, ja chciałabym takiego raju, gdzie zimą można jeździć na nartach, a w lecie surfować po falach :)
O ile żadna religia nie oferuje raju, gdzie byłby śnieg, o tyle to drugie byłoby do spełnienia w raju na ziemi. Więc jednak ten raj ma przewagę nad niebiańskim :)

A tak poważnie to jak większość z Was mdli mnie na myśl o wiecznej uprawie marchewki i tak samo o wiecznym przygrywaniu na harfie w niebie. Już nie wiem, co gorsze ... :(

#103 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-06-18, godz. 18:56

My wiemy za to, czego nie chcemy - nie chcemy być pokarmem sępa, kondora, lwa.....


A tak swoją drogą zastanawiało mnie, jak w/w zwierzątka mają pomóc w "posprzątaniu" ziemi, skoro nawet lew będzie jadł trawę jako wół ... ;)

#104 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-06-18, godz. 20:08

Widzę rozwiązanie twoich wątpliwości. Jezus, gdy odbywał ziemską wycieczkę, potrafił bez problemu rozmnażać rzeczy materialne - chleb, ryby, wino. Jeśli po armagedonie pozostanie cokolwiek na ziemi - jakieś ciuchy, para grabi, para butów - to Jezus pomnoży je bez mrugnięcia okiem. Zresztą, nie będzie chyba musiał tego robić osobiście, zleci zadanie jakiemuś aniołowi. Fabryki niepotrzebne i smrodu nie będzie i brudu już nie będzie i zanieczyszczenia środowiska też nie będzie.


Ech, jaki tam anioł ... ;) Rząd złożony ze 144 000 będzie się zajmował takimi rzeczami ... ;)

#105 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-18, godz. 20:13

A tak swoją drogą zastanawiało mnie, jak w/w zwierzątka mają pomóc w "posprzątaniu" ziemi, skoro nawet lew będzie jadł trawę jako wół ... ;)



Ewo, wielokrotnie spotkałam się z tłumaczeniem, że zwierzęta mięsożerne tak się objedzą padliną, że nigdy więcej nie spojrzą na mięso. Czy śJ zdają sobie sprawę jakiego horroru wyczekują? Krwawe jatki, które ostatnio są tak popularne w kinach to bajka przy tym.

#106 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-06-18, godz. 20:16

Ewo, wielokrotnie spotkałam się z tłumaczeniem, że zwierzęta mięsożerne tak się objedzą padliną, że nigdy więcej nie spojrzą na mięso. Czy śJ zdają sobie sprawę jakiego horroru wyczekują? Krwawe jatki, które ostatnio są tak popularne w kinach to bajka przy tym.


Aha, dzięki za odpowiedź.

#107 trydian

trydian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 45 Postów

Napisano 2009-05-27, godz. 12:36

ja mimo wszystko zastanawiam sie nad konopiami indyjskimi. w ogóle to jedną z rzeczy, które mnie zaczęły otrzeźwiać z zapału religijnego był ten raj, który wydał mi się nierealny i normalnie po ludzku nudny.

ale o co mi chodzi - przecież rosliny psychoaktywne, a których jest naprawdę dużo zostały stworzone przez Boga. Bóg zatem musiał mieć plan, żeby potem też były... ciekawe czy w Raju będzie można palić marihuanę? jeśli znajdę ją, wysuszę i spalę... czym to się różniłoby od wysuszenia oreagno i spożycia?

piszę to wam tutaj, a tak w ogóle to poszukam jakichś świadków w okolicy, albo przy dworcu - Kraków - i ich też zapytam ^^

#108 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2009-05-27, godz. 14:03

ja mimo wszystko zastanawiam sie nad konopiami indyjskimi. w ogóle to jedną z rzeczy, które mnie zaczęły otrzeźwiać z zapału religijnego był ten raj, który wydał mi się nierealny i normalnie po ludzku nudny.

ale o co mi chodzi - przecież rosliny psychoaktywne, a których jest naprawdę dużo zostały stworzone przez Boga. Bóg zatem musiał mieć plan, żeby potem też były... ciekawe czy w Raju będzie można palić marihuanę? jeśli znajdę ją, wysuszę i spalę... czym to się różniłoby od wysuszenia oreagno i spożycia?

piszę to wam tutaj, a tak w ogóle to poszukam jakichś świadków w okolicy, albo przy dworcu - Kraków - i ich też zapytam ^^


Sa jeszcze inne dodatkowe korzysci z pozwolenie wiernym na palenie ziola. Po jakims czasie osiagaja Oni prawdziwy matrix i nic ich nie martwi. Swiatlo wiekuiste im swieci i latwiej jest nimi rzadzic :)
Umbre Summum

#109 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-05-28, godz. 19:36

ja mimo wszystko zastanawiam sie nad konopiami indyjskimi. w ogóle to jedną z rzeczy, które mnie zaczęły otrzeźwiać z zapału religijnego był ten raj, który wydał mi się nierealny i normalnie po ludzku nudny.

ale o co mi chodzi - przecież rosliny psychoaktywne, a których jest naprawdę dużo zostały stworzone przez Boga. Bóg zatem musiał mieć plan, żeby potem też były... ciekawe czy w Raju będzie można palić marihuanę? jeśli znajdę ją, wysuszę i spalę... czym to się różniłoby od wysuszenia oreagno i spożycia?

piszę to wam tutaj, a tak w ogóle to poszukam jakichś świadków w okolicy, albo przy dworcu - Kraków - i ich też zapytam ^^

ciekawe, czy Bóg wyciągnie THC z konopii, DMT z roślin z których tworzy się ayahuascę itp. co na to śJ?
Równierz musiałby zniszczyć grzyby, gałkę muszkatołową i inne specyfiki. Człowiek praktycznie wszystko potrafi wykorzystać do odurzania się
Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale trzeba korzystać z tego z umiarem

...Po jakims czasie osiagaja Oni prawdziwy matrix i nic ich nie martwi...

ja bym to nazwał stanem nirwany :D
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#110 trydian

trydian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 45 Postów

Napisano 2009-05-29, godz. 10:30

wątpię, czy w stanie "nirwany" chciałoby się któremuś z nich słuchac nakazów z nieba :)

no i czemu Bóg stworzył nam te rośliny?!

Użytkownik trydian edytował ten post 2009-05-29, godz. 10:31


#111 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-29, godz. 18:27

Świadkowie mają luz. Co powiedzieć o abstynenckich adwentystach, którzy nawet przy celebracji wieczerzy pańskiej używają soku? ŚJ to bardzo często sobie dużo pozwalają... wiem coś o tym :rolleyes:

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#112 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-05-31, godz. 09:44

Ciekawe, czy groziłoby wykluczeniem używanie jeszcze niedawno legalnej rośliny salvia divinorum. Palona, jest b. silnym środkiem psychodelicznym ale nie uzależnia psychicznie ani fizycznie. Ciekawe co z DMT, którego fala przelewa się przez nasz mózg każdej nocy
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#113 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2009-06-01, godz. 12:10

co byś nie zapalił, to grozi KS i wylotka, nawet jak to będzie herbata.
destination: ..::SALSERO::..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych