Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto płaci za nich ZUS? ;)


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 byłaM

byłaM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 158 Postów
  • Lokalizacja:W-awa

Napisano 2009-06-15, godz. 19:54

Tyle lat w obozie, a ja nadal nie znam odpowiedzi na kilka pytań, więc tu zapytam.
Wiem, że to głupie, ale ciekawość mnie zżera ;), a kiedyś za bardzo łykałam wszystko, jak leci, żeby się w ogóle zastanawiać ;)

Domyślam się, że okręgowi i inni tacy żyją z datków, prawda?
A co robią po tym, jak zakończą swoją "działalność'? Kto w tym czasie opłaca im ZUS ;), co robią później, jeśli np. zrezygnują, bo im się dziecko urodzi? Trudno chyba dostać pracę po 15 latach jeżdżenia po zborach?
Jak to jest?
"Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego."

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2009-06-15, godz. 19:58

Z relacji jednego byłego podrózującego zresztą z relacji Krzysztofa Gołębiowskiego alias jaabes, numer jeden w berei (Liberał był obecny przy tej rozmowie) wiem ,że robi to Nadarzyn, który zarejestrował ich w ZUsie jako duchownych c oznacza, że 80% ich składki idzie z kieszeni nas wszystkich. Nie jest to dużo, bo płaci najniższą. Oczywiscie pytanie czy sama góra sobie płaci tylko najniższą jest pytaniem otwartym.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 byłaM

byłaM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 158 Postów
  • Lokalizacja:W-awa

Napisano 2009-06-15, godz. 20:02

OK, a co dzieje się z nimi po 10 latach jeżdżenia? Nikt ich przecież nie zatrudni.
"Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego."

#4 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-06-15, godz. 20:06

:rolleyes: Góra wpłacała im na III Filarrrr :) a sama jest w INGu ubezpieczona
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#5 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-06-16, godz. 01:01

:rolleyes: Góra wpłacała im na III Filarrrr :) a sama jest w INGu ubezpieczona

na 2 czy na 3 filar? Twierdzisz że zadbano o nadzorców podróżujących wpłacając choć odrobinę więcej niż ustawowe minimum?
czy te umowy z ING to ma ścisłe kierownictwo Nadarzyna czy zwykli objeżdżacze także?
czy te umowy z ING to są kapitałowe czy ochronne?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych