Skocz do zawartości


Zdjęcie

formatowanie wypowiedzi


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2003-05-20, godz. 23:20

Janek, nie rób takich ogromnych wielowierszowych odstępów bo tu to fatalnie wygląda. Kupa pustej przestrzeni.

#2 Jan Lewandowski

Jan Lewandowski

    Domownik forum (501-1000)

  • Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 815 Postów

Napisano 2003-05-21, godz. 06:22

O te odstępy proszą inni, bo im się zlewa. Nie możesz ustawić większej czcionki na tym serwerze? To właśnie ten obecny maczek powoduje wszystkie problemy i męczy oczy.

Pozdrawiam

#3 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2003-05-21, godz. 15:27

O te odstępy proszą inni, bo im się zlewa. Nie możesz ustawić większej czcionki na tym serwerze? To właśnie ten obecny maczek powoduje wszystkie problemy i męczy oczy.

"Maczek"?? :shock: Ja tu widzę wielkie jak stodoła litery 12-pikselowej Verdany. Rozumiem, gdyby to było 7-8 pikseli... Na pewno masz na myśli to forum, a nie newsy? Tutaj możesz sobie formatować wypowiedź za pomocą tagów BBCode, aby było czytelniej. Twoje odstępy między akapitami mają w pionie po jakieś 5 centymetrów! :!:

#4 Jan Lewandowski

Jan Lewandowski

    Domownik forum (501-1000)

  • Moderatorzy
  • PipPipPip
  • 815 Postów

Napisano 2003-05-21, godz. 17:54

Nie wiem jak przy pomocy BBC Code zrobić, zeby widzieć wszystkie listy dużą czcionką.

#5 zbiru

zbiru

    Początkujący (1-50)

  • Moderatorzy
  • Pip
  • 29 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2003-05-21, godz. 20:40

Nie  wiem jak przy pomocy BBC Code zrobić, zeby widzieć wszystkie listy dużą czcionką.


A nie widzisz podczas pisania postu pola combo-box poprzedzonego tytułem "Rozmiar"? :?: Jest obok koloru, pod tagami. Masz do wyboru opcje: minimalny, mały, normalny, duży oraz ogromny. Normalny to czcionka 12 pikselowa, czyli całkiem spora. Zrób zrzut ekranu i podeślij mi mailem bo nie chce mi się wierzyć, że taka czcionka to coś małego. Chciałbym to obejrzeć. (Zrzut ekranu robisz wciskając klawisz Prt Scr. Ekran jest zrzucany do schowka. Następnie otwórz jakikolwiek program graficzny, np. systemowego Paint'a który jest w akcesoriach Windowsów i wklej Ctrl-V. Zapisz jako gif i wyślij mi załącznik).

Moim zdaniem masz coś skopane z przeglądarką, bo 12 pikseli to całkiem spora czcionka nawet dla osoby z wadą wzroku.

BTW, składnia BBCode jest tu prosta napis. Gdzie liczba to: 7, 9, 12, 18 albo 24.

BTW2, do urozmaicenia tekstu zamiast kosmicznych odstępów używaj wytłuszczeń, kursywy, podkreśleń, śródtytułów, kolorów itp.

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-12-11, godz. 20:11

Instrukcja dotycząca najpopularniejszych tagów BBCode jest oznaczona ikonką Dołączona grafika i znajdziemy ją w oknie pisanej wiadomości: link

Dodam, że jeżeli zamieszczane odnośniki zawierają przecinki, to wskazane jest zastosowanie tagów:

Dołączona grafika
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych