Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sale Królestwa i Zgromadzeń w Polsce i na świecie


  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#41 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-01-23, godz. 14:31

a ponoć to domy będące schronieniem przed deszczem i wiatrem złego świata ! no cóż, huragan nie wybiera wali w sale IV rzeszy jak i inne swiatynie !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#42 Patryczka

Patryczka

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 2006-02-03, godz. 19:08

Zainspirowany i... zszokowany przepychem teatru Stanleya... postanowiłem założyć temacik w którym - jak ktoś namierzy zdjęcia lub linki do zdjęć - będziemy wrzucać by wszyscy mogli poprzyglądać sie miejscom "Wielbienia Jehowy".

Proponuję następującą formę:

Polska - Kraków i poniżej zdjęcie (jeżeli małe) lub link (jeżeli zdjęcie jest duże).

Powstanie małe archiwum :) sluchajcie zna ktos link do sali zgromadzen w Lublinie??

sluchajcie zna ktos link do sali zgromadzen w Lublinie??

#43 komik

komik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 81 Postów

Napisano 2006-02-03, godz. 19:41

Ma ktoś zdjęcia Sali Królestwa w Krakowie? I jakiś adres eewntualnie...

#44 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-02-05, godz. 13:40

Kraków:

1. Ul. Libery

2. Ul Fatimska (NH)

3. Ul. Lipińskiego

zdjęć nie mam
destination: ..::SALSERO::..

#45 panter

panter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Gadu-Gadu:6115856
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-02-06, godz. 14:47

Kraków:

1. Ul. Libery

2. U.l Fatimska (NH)

3. Ul. Lipińskiego

zdjęć nie mam



4. Ul. Semperitówców

5. Na Polach (numerów teraz nie pamiętam)
"Człowiek broni błędów, które kocha." Seneka Starszy

Panter

#46 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-02-07, godz. 12:49

Kraków:

1. Ul. Libery

2. U.l Fatimska (NH)

3. Ul. Lipińskiego

zdjęć nie mam


4. Ul. Semperitówców

5. Na Polach (numerów teraz nie pamiętam)

Semperitowców to chyba Grzegórzki... czy jakos tak, Na Polach to już wogóle nie kojarzę... w razie jakby jednak konkretny namiar byl potrzebny to postaram się pomóc.
destination: ..::SALSERO::..

#47 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-02-17, godz. 22:22

Sala Królestwa w Brzegu:

link1, link2

Post edytowany z uwagi na małą pomyłkę, o której wspomniał niżej Lantis. Wybaczcie - zasugerowałam się bardzo podobną roślinnością :)
.jb

#48 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-02-17, godz. 22:37

Mam pytanie, kto zna warszawski adres sali królestwa dla obcokrjawców, z językiem "wykładowym" angielskim.
dziękuję z góry za odpowiedź.

#49 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-02-20, godz. 14:30

Sala Królestwa (Australia)

Dołączona grafika
źródło: hufffamily.com


http://hufffamily.com


Sale Zgromadzeń: link

Biura Oddziałów: link

Centrala: link


Budowa Sal Królestwa:


- Ngobode (Południowa Afryka): link

- Świadkowie Jehowy przy pracy (skan artykułu): link

- O budowaniu na wesoło: link
.jb

#50 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-02-20, godz. 17:19

http://skarbimierz.z...06/100-0237.JPG
To zdjęcie Sali Królestwa w Brzegu z postu jb [tego wyżej] umieszczonego jako "Link3"

Czy na tych choinkach są bombki lub lampki? :blink:

edit:

Tak, to światełka na choinkach, ale ten budynek to nie sala królestwa ŚJ a boczna strona budynku Gminy Skarbimierz.:lol:

Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#51 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2006-02-21, godz. 09:35

Poogladalam sobie zdjecia przeroznych sal i poczulam sie, jakbym przegladala katalogi taniego budownictwa. Tym bardziej rozbawil mnie moj kochany braciszek Jaracz, ktory caly czas nawiazuje do "przepychu" sal krolestwa. Nad polskim morzem bylam tak dawno, ze nie pamietam tzw. nadmorskiej architektury, ale nie wydaje mi sie, zeby bylo tam az tak brzydko, aby memu braciszkowi pokazane na zdjeciach sale wydaly sie palacami, hi hi...

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#52 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-21, godz. 10:59

Cze Siostrzyczko Mad ;) ,
Dawno Cię chyba nie było, że nawet zapomniałem, kiedy to nawiązywałem do przepychu. Nie przesadzajmy z tą skromnością B) . 90% z prezentowanych obiektów mozna by wybudować tańszym kosztem. Poza tym nieszczególnie interesuje mnie nawet to, gdzie spotykają się SJ. Wkurza mnie tylko, że twierdzą, iż nie przywiązują do tego większej wagi. Właśnie widać :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#53 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-02-21, godz. 11:23

Bracie Jaracz, trudno nie podejrzewac cie o zla wole, kiedy wypisujesz takie rzeczy! Akurat projekty i wykonanie sal Krolestwa/Zgromadzen jest ostatnia rzecza o ktora bym sie czepial u Swiadkow. Te Sale sa po prostu funkcjonalne. Ja nie zycze sobie, zeby za moje datki budowac bylejak.
Ale "przepych"?!!! Mad - 100% zgody z tym co piszesz troche wyzej.
Coraz wiecej Sal Kr. powstaje wg kilku prostych i tanich projektow, w dodatku czestokroc buduje sie je teraz w kompleksach po kilka zeby bylo taniej. Jak sie czepiac to z sensem, please! A moze ty po prostu dawno nie byles na zadnej sali?

#54 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2006-02-21, godz. 11:35

90% z prezentowanych obiektów mozna by wybudować tańszym kosztem.

Masz swieta racje, braciszku. Moznaby nawet porobic lepianki z gliny, albo ziemianko-lepianki. Mogloby byc ciekawie. :P A jaki Ty bylbys zadowolony. Moglbys wtedy powiedziec, ze SJ sa do tylu, bo w XXi wieku mozna sobie pozwolic na tanie budownictwo, ktore jest funkcjonalne i estetyczne. B)

Fly napisal:

Jak sie czepiac to z sensem, please

Trafna uwaga, Fly!

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#55 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-21, godz. 11:39

Jasne, wszystkie sale zgromadzeń to lepianki kryte strzechą :D . A zwłaszcza Teatr Stanleya :lol: Oczywiście, 100% racja dla Was. Zakup działki za ponad 2 mln w doborowej lokalizacji Gdańska to także skromny wydatek, a nawet powiedziałbym DROBNY B) . Kto ma własny, niezwichnięty rozsądek, niech sam ocenia. To tyle z mojej strony.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#56 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2006-02-21, godz. 11:41

No to mozesz sie cieszyc, ze nie dolozyles sie do zakupu. :P Ja tez nie, hihi

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#57 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-21, godz. 11:49

Oczywiście, że nie dołożyłem, choć i tak willa powstała niczego sobie :) . Jak dorobię się porządnej cyfrówki, pstryknę foto. Zresztą nigdy nie dokładałem do tego interesu, bo jak byłem SJ to nie miałem funduszy, a później... nie miałem do czego dokładać B) . A zatem mój jad jest całkowicie bezinteresowny, bo nic na tym procederze budowlanym nie straciłem :P . Wolę wspierać lokalne hospicjum, co zdarza mi się czynić. Inny też polecam.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#58 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2006-02-21, godz. 11:56

A ja sobie siedze na Wyspach Brytyjskich od szesciu miesiecy i ani jednej sali krolestwa nie widzialam, chociaz wciaz oczy wytrzeszczam, zeby zdjecie zrobic. :D Co wiecej, nawet zadnego swiadka nie uswiadczylam i to mnie troche niepokoi. Ja tak wszystkich odstraszam, czy jak? ;) :D

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#59 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-02-21, godz. 13:01

Mad, ja bylem w Londynie tydzien i znalazlem Swiadkow drugiego dnia - w autobusie kobieta czytala 'Awake'. A sale znalazlem nieprzypadkiem, bo sie do niej wybralem ze znajomymi. Nie mialabys ochoty zobaczyc jak wygladaja zebrania na Wyspach? Jak na moj gust, to jest sporo wiecej luzu. I "angielskiego" humoru tez. Polecam.

Jaracz, bracie, przyznaj, ze o architekturze i cenach nieruchomosci nie masz wiekszego pojecia...

#60 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-21, godz. 14:11

Na architekturze szczególnie się nie znam, przyznaję. Z wykształcenia jestem polonistą, czego też nie kryję, a na studiach nie miałem fakultetów z budownictwa lądowego :) . Natomiast o cenach działek budowlanych mam pojęcie, bo niedawno osobiście interesowałem się tym tematem. Zapewniam Was, że działka, o której pisałem, kosztowała CO NAJMNIEJ 2 mln (słownie: miliony) zł. Przypominam, że chodzi o reprezentatywny punkt Gdańska, a nie o przedmieścia Kobylej Wólki B) . Jeśli ktoś mi nie wierzy, niech sprawdzi ceny gruntów w sieci. Nie powinno być problemu.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych