Skocz do zawartości


Zdjęcie

atak na ŚJ: chora psychicznie skazana


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-11, godz. 13:10

Sorrki, ale to jest właśnie moja prywatna sprawa kto mi łazi po mojej własności, depcze mój trawnik, maca moje drzwi ! To jest moja własność bo za to dałem kase i płace podatek od nieruchomości ! Więc niech sobie „łażą „ gdzie indziej – np. w miejscach publicznych czy tez osiedlach komunalnych ! jeżeli ktoś nie rozumie, że sobie nie życzę takich gości to już nic na to nie poradzę – może robią złe notatki ! dlatego kot bierze sie do roboty ;-)

I to jest dla Ciebie powód aby komuś "sprzedać kosę?"

Chyba coś przeoczyłeś: "Wspomniane niepokoje były objawami paranoi, na którą kobieta już wtedy cierpiała."

Dzięki. W takim razie uważam, że ta kobieta powinna być hospitalizowana, ale dłużej niż 3 miesiące.

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#22 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-11, godz. 14:57

I to jest dla Ciebie powód aby komuś "sprzedać kosę?"

a gdzie ja to napisałem ;-) ? czytanie ze zrozumieniem ;-) !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#23 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-12-13, godz. 19:10

Co sądzicie o wyroku -adekwatny do popełnionego czynu/łagodny/surowy?


Adekwatny

Naprawdę WTS powinien liznąć trochę lekcji marketingu bezpośredniego i wysyłać w teren tylko doborowy towar ;) . I wilk byłby syty, i owca cała, i godzinki by były i nowe studia. A tak co? Zaburzenie funkcji estetycznych :D .


100% racja, bracie jaraczu. Przy następnych odwiedzinach muszę przypilnować, żeby skrupulatnie zanotowano, że życzę sobie wyborowy towar (wysoki, przystojny głosiciel, do 30 lat góra :D). No i żeby przyszedł odpowiednio wyposażony. Tylko ja od campari i czekoladek wolę francuskiego szampana i kawior. Muszę przypilnować, żeby zanotowali, ze wolę taki "pokarm" niz Straszaka :rolleyes:

#24 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-15, godz. 05:15

...muszę przypilnować, żeby skrupulatnie zanotowano, że życzę sobie wyborowy towar (wysoki, przystojny głosiciel, do 30 lat góra :D). No i żeby przyszedł odpowiednio wyposażony.

no typowa kobieta a fee w głowach się wam poprzewracało ;-) za kare dostaniesz 60-letniego mena z dobrze wyposażonym mięśniem brzusznym z bonusem sisters w moherowym bereciku ;-) i tak do Armagedonu ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#25 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-12-15, godz. 05:28

za kare dostaniesz 60-letniego mena z dobrze wyposażonym mięśniem brzusznym z bonusem sisters w moherowym bereciku ;-) i tak do Armagedonu ;-)


Czyli brat jaracz miał rację - nie znają się na marketingu ani trochę :-)

#26 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-15, godz. 08:11

Ewuś, ale to jest marketing dostajesz dziadka a w pakiecie bonusowo moherową babcie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#27 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-15, godz. 08:31

To jest białoruska szkoła marketingu bezpośredniego :D . A jak przyjmiesz 3 publikacje, możesz liczyć na radioodbiornik "Kołchoźnik" :P i bon na 5 kg kartofli.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#28 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-15, godz. 09:14

a jak się dobrze postarasz to jeszcze do Ciebie Komitecik wpadnie i będziesz miała 3 kawalerów ;-)

Uprasza się o powrót do głównego tematu | jb
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#29 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-12-15, godz. 16:04

Ewuś, ale to jest marketing dostajesz dziadka a w pakiecie bonusowo moherową babcie ;-)


A co to za marketing ??? Takiemu towarzystwu to raczej za studium podziękuję :)

Zawsze mówię: jak przetaczać krew to tylko błękitną, jak grzeszyć - to z klasą :)

Pozdr;

#30 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-15, godz. 17:54

Zawsze mówię: jak przetaczać krew to tylko błękitną, jak grzeszyć - to z klasą :)

no ba - takie towarzystwo to klasa, zwłaszcza z francuska renta ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#31 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-12-15, godz. 19:12

Zawsze mówię: jak przetaczać krew to tylko błękitną, jak grzeszyć - to z klasą :)

no ba - takie towarzystwo to klasa, zwłaszcza z francuzka renta ;-)

Wolę jednak swoją listę życzeń, jeśli można :)

A co do sprawy - ciężko jest się wypowiadać o wyroku, który zapadł w obcym państwie, którego prawo w dodatku opiera się na precedensie (a nie jak u nas na ustawie).

Niemniej nawet polski kodeks karny stanowi, że "nie popełnia przestępstwa, kto z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem" - art. 31 § 1 k.k.

Należy zaznaczyć, iż to, czy dana osoba była w stanie rozpoznać znaczenie swego czynu lub czy mogła pokierować swoim postępowaniem, badają biegli sądowi.

Par. 2 tego artykułu mówi: "Jeżeli w czasie popełnienia przestępstwa zdolność rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania postępowaniem była w znacznym stopniu ograniczona, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary".

Być może podobnie było w tym przypadku


Pozdr;

#32 tola

tola

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 62 Postów

Napisano 2005-12-20, godz. 18:40

Popieram "Lotkę" Nie tylko ŚJ sa nachalni i natrętni, Nie ma dnia w okresie Gwiazdki,żeby ktoś z KrK nie zapukał i coś nie oferował. A to świece, składki na budowe kościoła, składki na Caritas, opłatki co łaska ale jak sie zapytałam ile najmniej to 5 zł. Itd. itd. Nie mam psa ani kota, może mi ktos doradzi czym tych dewotów zacofanych wystraszyć. "WSZAK MOJ DOM TO MOJA TWIERDZA"
cieplutkie pozdrowionka. tola. :D

#33 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-21, godz. 04:56

... to kup se złota rybke;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#34 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-21, godz. 10:19

Tak, jak też nie mogę odpędzić się od wstrętnych katolików, którzy na każdym kroku wciskają mi swoje pisemka ("Wieżyczka" i "Wybudźcie się!") o każdej porze roku, nie tylko przed świętami. Również katolicy budzą mnie w sobotę domofonem, aby zaprosić na niedzielną mszę i pragną zakładać ze mną studia katechetyczne. :D :rolleyes: :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych