Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.republika.pl/zbor_glowna


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-02-05, godz. 15:36

www.republika.pl/zbor_glowna

Autor strony wyjaśnia:


Witam. Dziś postanowiłem stworzyć stronę poświęconą towarzystwu wyznaniowemu Światków Jehowy. Z faktu iż jestem Świadkiem Jehowy postaram się sprostować wszystkie obelgi słane na nasz temat.


.jb

#2 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-02-05, godz. 15:47

I w kolejnym zdaniu już jest śmiesznie:P

''Czy Bóg ma imię; Wyznawcy Katolicyzmu __nie wierzą__ w imię boże. Oto przykład __niewiedzy jaką posiadają.__''

#3 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-02-05, godz. 16:26

o bosche ....


nie będę oryginalna i powtórzę za jaraczem: widzisz i nie grzmisz ... ;)

#4 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-05, godz. 17:43

Z faktu, iż jestem odstępcą stwierdzam, że to pukanie w dno od spodu, i to pod każdym względem :D . Najbardziej bolą mnie błędy stylistyczne, interpuncyjne i ortograficzne. O stronie merytorycznej się nie wypowiem, bo nie znalazłem nic godnego komentarza :P . Pozdrawiam artystę webmastera B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#5 swiatlo7

swiatlo7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 303 Postów

Napisano 2006-02-06, godz. 13:05

Na wspomianej stronie nie ma nic nowego. Ten sam schemat, powtórzenie tego, co zostało powiedziane wielokrotnie-może w jeszcze gorszym wydaniu..
"I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani Moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym." Rz 8:38,39

#6 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-06, godz. 13:37

... a o co chodzi tam z prostatą wszystkich zgromadzonych w świątyni i Jom Kipur
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#7 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-05-28, godz. 19:14

Jak nie jest odeslany przez WT albo Nadarzyn, to ryzykuje conajmniej jednej rozmowki ze starszymi. To sie niedlugo okaze. Jak strona zniknie, to byl to kolejny pryszcz i zostal wycisniety. Jak sie "nie poprawi" to go wyklucza. A jak nie ma zezwolenia, to lamie copyright na maxa, a WT tego nie lubi.

...no ale dajmy mu sie wychuchac i popisac ta wspaniala wiedza. :D :lol: :unsure: :blink:

P.S.: ciekawa jest ta piramida nad Jahwe. Ma taki dziwny podsmak drugiej strony banknota dolara. (dla wtajemniczonych)

Moze by tak sprawdzic do kogo strona nalezy ?

#8 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-28, godz. 19:26

jakiś Rumburak napisał te stronkę, pisze o sobie że jest niezrzeszony tylko od 13 lat sympatyzujący ze śj :) taki wieczny zainteresowany :)
Pomysł odważny :) Nawet bardzo! Ale wykonanie kiepskie - ortografia, stylistyka, i niezgodnośc odnosników z tym co pod nimi ma się kryć:) Pozdrowienia dla autora
nie potrafiłam uwierzyć.......

#9 jajosworld

jajosworld

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów

Napisano 2006-05-28, godz. 20:07

moja być inteligenta męcizna i słabo znać polski dlatego pisać dziwne rzeczy i dziwny język używać... - tak mniej więcej można skomentować tą stronę (wg mnie)
im bardziej poznaję organizację Strażnica, tym jestem mocniej przekonany, ze jest to sekta i to wcale nie nieszkodliwa, a bezwzględna i działająca niszczycielsko na społeczeństwo i podstawową jej komórkę - rodzinę...

#10 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-05-28, godz. 20:29

jakiś Rumburak napisał te stronkę

Wydaje się jednak, że strona jest własnością świadka Jehowy ze zboru w Poznaniu: link. Natomiast Rumburak udostępnił jedynie materiały do tego projektu.
.jb

#11 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-05-28, godz. 20:43

Z całego serca dziękuje autorowi strony         

http://www.rumburak.friko.pl

za udostępnienie ogólnych informacji zawartych na naszej stronie…. Wierzmy i trwajmy w wierze gdyż dni starego systemu są policzone i nie będzie litości dla grzesznych…. Lecz dla tych których trwają w miłosierdziu do naszego stwórcy.

                                                  Przez Twojego syna

                                                          Jezusa Chrystusa

                                                                                Amen



ciekawe! przez twojego syna? rumburaka :lol:
pozdrawiam Andrzej




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych