Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego Jehowa was kara!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 replies to this topic

#1 baranek

baranek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2006-02-04, godz. 08:55

NOOOOJA JESTEM ŚW.JEHOWY I NIENARZEKAM NA SIEBIE I NA MOJICH RODZICÓW MOJI RODZICE JAKO ŚW.JEHOLWY SĄ SWIETNI TAK JAK LUDZIE WY MUWICIE TAKIE RZECZY O ŚW.JEHOWY Z NIREWIEDZY BO NAS NIEZNACIE NAPRAWDE ŚWIADEK ŚWIADKA NIEZABIJE A KATOLIIK KATOLIKA TAK WJ.2*47>>KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZ GINIE<<<TAK TO JEST WŁAŚNIE ŻE KATOLICY ZADROSZCZĄ NAM ŻE MY JESTEŚŚMY BRAĆMIU IŻE MY TRZYMAMY SIĘ RAZEM A PARTIA CCHCE NAS ROZGRYŚC!!POZDRAWIAM:)

#2 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2006-02-04, godz. 10:05

To masz szczęście Baranku Pozdrawiam
Ma

#3 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-02-04, godz. 10:44

NOOOOJA JESTEM ŚW.JEHOWY I NIENARZEKAM NA SIEBIE I NA MOJICH RODZICÓW MOJI RODZICE JAKO ŚW.JEHOLWY SĄ SWIETNI TAK JAK LUDZIE WY MUWICIE TAKIE RZECZY O ŚW.JEHOWY Z NIREWIEDZY BO NAS NIEZNACIE NAPRAWDE ...

Mam ndzieję, że nie głosisz przy pomocy listów.
Najazd świadków Jehowy analfabetów, czy jeden tworzy sztuczny tłum?

#4 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-04, godz. 18:40

Baranku, powiedz nam, która to partia chce was rozgryźć? :D
Myślałem, że partie polityczne to zajmują się sprawami państwymi, a nie ŚJ. :P

#5 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-02-04, godz. 18:54

A co będzie jak branek spoważnieje i dorośnie ?

#6 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-05, godz. 08:14

zostanie braciem strasznym i pionierem stałym utrzymującym się z zasiłku dla bezrobotnych lub opieki społecznej, a jak skończy szkołe zawodową to bedzie robotnikiem, ale wtedy już nie będzie mógł być pionierem stałym, ale w nagrode bedzie mógł zostac pionierem pomocniczym;-0
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-05, godz. 11:36

NOOOOJA JESTEM ŚW.JEHOWY I NIENARZEKAM NA SIEBIE I NA MOJICH RODZICÓW MOJI RODZICE JAKO ŚW.JEHOLWY SĄ SWIETNI TAK JAK LUDZIE WY MUWICIE TAKIE RZECZY O ŚW.JEHOWY Z NIREWIEDZY BO NAS NIEZNACIE NAPRAWDE ŚWIADEK ŚWIADKA NIEZABIJE A KATOLIIK KATOLIKA TAK WJ.2*47>>KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZ GINIE<<<TAK TO JEST WŁAŚNIE ŻE KATOLICY ZADROSZCZĄ NAM ŻE MY JESTEŚŚMY BRAĆMIU IŻE MY TRZYMAMY SIĘ RAZEM A PARTIA CCHCE NAS ROZGRYŚC!!POZDRAWIAM:)

HAHAHA :D . Mam nadzieję, że to tylko marna prowokacja, bo jeśli nie... Mój Boże, widzisz, a nie grzmisz :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 baranek

baranek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2006-02-07, godz. 13:02

OOOOOOOOO WIDAĆ ŻE JESTES DOŚWAIDCZONY CO??MOZE TEŻ KIEDYŚ BYŁEŚ [...]

Proszę nie obrażać użytkowników! | Moderator

#9 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-07, godz. 13:15

eee Moderator zadziałał ;-( szkoda bo taka piekne lacińskie słówko bylo ;-) Pamiętacie taki kongres pod hasłem "CZYSTA MOWA" ? ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#10 baranek

baranek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2006-02-08, godz. 14:22

no wiesz św.ale pożadny co nie?/?????bo ty jesteś jak niewiedomo co???jesteś chory!! :o :P B) :) :unsure: :ph34r:

#11 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-08, godz. 14:34

Panu już podziekujemy i prosimy o skontaktowanie się ze swoim farmaceutą i udanie sie do najbliżeszego zakładu dla myslących inaczej
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#12 ben-salem

ben-salem

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 76 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-02-08, godz. 17:32

???

[,,taka piekne lacińskie słówko bylo"]


A gadają, że co niektórzy unikają wyższego wykształcenia...
A pewnikiem są i tacy, co im z humorem nie po drodze...

I jak tu pozytywnie oceniac wiarygodność tego Forum ?



ben-salem

#13 baranek

baranek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2006-02-09, godz. 10:31

a ty najbliszym PSYCHATRĄ<LOL2>Facet jesteś chory i tyle a ty chciaż skończyłeś studia...ŚW.Jehowy chą żeby ich dzieci się jak najlepiej uczyli ale też bez przesady żeby nie na śmierć!!!<LOL2>tak jak katolicy :ph34r: katlicy już niedługo świadkom będą nogi myć wy nieuki<lol2>

#14 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-09, godz. 10:51

jo tylko mam trzy klasy ;-( i nie zabardzo umie pisac po polskiemu i jestem bezrobotny i korzystam notorycznie z opieki społecznej ;-(
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-09, godz. 13:03

Ten Baranek to chyba przyjechał do nas z Burkina Faso :D . Nie chcę być przesadny, ale przecież nawet za pomocą 1 palca i 2 szarych komórek można napisać coś bardziej wartościowego i... po polsku :rolleyes: . :lol: .

Jeszcze innym ubliża od nieuków :D :D . Ufff, hard life...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 slawo

slawo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 107 Postów

Napisano 2006-02-09, godz. 13:08

a ty najbliszym PSYCHATRĄ<LOL2>Facet jesteś chory i tyle a ty chciaż skończyłeś studia...ŚW.Jehowy chą żeby ich dzieci się jak najlepiej uczyli ale też bez przesady żeby nie na śmierć!!!<LOL2>tak jak katolicy :ph34r: katlicy już niedługo świadkom będą nogi myć wy nieuki<lol2>

jeżeli jestes tak bardzo zaangażowany w działania śj. to gratuluje śj. widocznie tak wygląda miłość bliźniego w ich wykonaniu.

#17 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-09, godz. 13:37

chyba stane w obronie SJ !!! - wątpie aby to coś było SJ, albo ma coś namieszane w główce, albo to kolo z Marsa!

Ps. Bracie Jaracz a wiesz kogo to mi przypomina ?! ;-) ;-) ;-) czyzby Reaktywacja ? ! ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#18 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-09, godz. 19:08

Sebol, tamten to chyba jednak miał o jeden zwój mozgowy więcej :D . Ale tylko o 1.

Uchowaj nas, Panie, przed takimi świadkami jedynego, prawdziwego Boga. To ja już wolę zadawać się z potępionymi psami i czarownicami ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#19 baranek

baranek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów

Napisano 2006-02-11, godz. 08:53

wiesz moze ty jesteś św.jehowy wiesz my świadkowie mamy wszystko w porządku a wy jesteście ******<lol2>

#20 ben-salem

ben-salem

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 76 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-02-11, godz. 09:52

Ad Baranku...


Cóż to za język obraca w Twojej gębie ? Z wierzchu może i baranek ale Twoja mowa zdradza kogoś innego...

,,Jeżeli komuś się wydaje, że formalnie jest czcicielem, a jednak nie kiełzna swego języka, lecz ciągle zwodzi swoje serce, to jego forma oddawania czci jest daremna."
Jak. 1:26 PNS.

ben-salem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych