Skocz do zawartości


Zdjęcie

poszerzenie tematyki sekcji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 replies to this topic

Ankieta: Czy jesteś za opisaną zmianą? (17 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za opisaną zmianą?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-03-06, godz. 23:14

Mamy na Forum grupę tematów, które dotyczą:

– stanowiska Strażnicy w kwestii dopuszczalności określonych praktyk seksualnych w relacjach małżeńskich,
– przedmałżeńskiego życia seksualnego świadków Jehowy,
– stanowiska w sprawie homoseksualizmu,
– stanowiska w sprawie onanizmu.

Wątki te znajdują się w różnych miejscach i chyba już czas, by coś z tym zrobić.

Możemy zmienić nazwę sekcji "Molestowanie dzieci" (Nadużycia seksualne na dzieciach oraz kwestie związane z molestowaniem) na "Seksualność" (Seksualność człowieka w nauczaniu świadków Jehowy. Nadużycia i przestępstwa seksualne w Organizacji.)

W ten sposób odciążymy pozostałe działy i zyskamy na komforcie użytkowania Forum.

Co o tym sądzicie?

W załączeniu ankieta. Zapraszam do głosowania.
.jb

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-07, godz. 06:38

Dobry pomysł. Będzie można uporządkować ten jakże interesujący wątek ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-03-07, godz. 07:34

JB
może dodać jeszcze dział, co w zamian w którym każdy, kto by chciał mógłby przedstawić swoje poglądy i zareklamować swój kościół
Czesiek

#4 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-03-07, godz. 14:38

może dodać jeszcze dział, co w zamian w którym każdy, kto by chciał mógłby przedstawić swoje poglądy i zareklamować swój kościół

Coś w rodzaju: Życie poza Organizacją (Przedstaw swoje świadectwo. Porady, propozycje i wymiana doświadczeń.)?
.jb

#5 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-07, godz. 15:10

pod zwyczajami ŚJ, wyodrębniłbym "życie rodzinne i uczuciowe",

tam opisywanoby problemy typu "zakochałem się w świadkównie, czy to ma sens?" albo "już nie wytrzymam z fanatycznym mężem!" czy "dlaczego nie mogę widywać się z wnukami?"

przydałaby się działka także typu "potępienie Babilonu Wielkiego i odstępców"

gdzie Stefan Kolanus oraz różni rumburacy itp. osoby mogliby spamować sobie linkami nt. Babilonu Wielkiego, odciążając normalne dyskusje.

Wszelkie wypowiedzi antysebastianowe, rewelacje na temat mojego rzekomego homoseksualizmu bądź nekrofilii (pomysłowość ŚJ nie zna granic), malowanie portretu psychologicznego brata Jaracza albo potępianie nałogów iszbina również przenoszonoby do tamtego pokoju

A przy okazji możnaby stworzyć pokoik "nieocenzurowane" i tam wrzucać to, co moderatorzy wycinają. W głównej dyskusji, moderatory wycinaliby np. obraźliwe określenia i podawaliby link do postu, który lądowałby na "nieocenzurowanym" śmietniku.

podkreślam, że żadna z propozycji nie jest żartem, ale wszystkie propozycje są poważne.

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-07, godz. 15:16

Myślę, że to dobry pomysł z takim "hyde parkiem" prawie bez cenzury. Przy okazji można by uniknąć zaśmiecania innych teamtów personalnymi przytykami. Jestem za.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2006-03-07, godz. 15:58

Też jestem za . :D
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#8 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-03-07, godz. 19:18

O coś takiego mi chodzi JB
Jestem też za stworzeniem "śmietnika" dla wycinanych wypowiedzi na świadectwo kultury co poniektórych osób
Czesiek

#9 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-03-07, godz. 20:44

ja też jestem za :lol:
pozdrawiam Andrzej

#10 Guest_Guest_somebody_*

Guest_Guest_somebody_*
  • Goście

Napisano 2006-03-07, godz. 21:31

Mozna wykorzystac cos podobnego, co mamy u naszych "braci" z:
http://www.jehovahsw...e.com/index.php

#11 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-03-08, godz. 00:51

Jestem też za stworzeniem "śmietnika" dla wycinanych wypowiedzi na świadectwo kultury co poniektórych osób

Tymczasowe rozwiązanie - post abi: link - wystarczy zaznaczyć myszką puste (zmoderowane) pole w zdaniu.
.jb

#12 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-03-08, godz. 01:25

Czyli przynajmniej przydały by się dwa działy

- Seksualność (bądź inaczej nazwany) wszelkie kwestie związane z wiadomo czym zarówno te dobre jak i złe;
- Śmietnik (bądź inaczej nazwany) wszystko co uwłacza kulturze człowieka zarówno inteligentnego jak i Boga (jak dla mnie jest to ścisłe połączenie :D )
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#13 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-08, godz. 07:43

Jestem też za stworzeniem "śmietnika" dla wycinanych wypowiedzi na świadectwo kultury co poniektórych osób

Tymczasowe rozwiązanie - post abi: link - wystarczy zaznaczyć myszką puste (zmoderowane) pole w zdaniu.

To faktycznie tymczasowe rozwiązanie, bo po pierwsze i tak tematy są zaśmiecone, mimo zmoderowania, a po drugie nie każdy może życzyć sobie oglądania niechcianych postów. Np. odpalam temat humorystyczny, a tu HC grzmi i gromi odstępców, posiłkując się Pismem :D ...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#14 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-03-08, godz. 12:38

Czyli jeszcze HP + KF. Jestem za.
.jb

#15 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-03-14, godz. 17:08

Ja dział "Humor" wsadziłbym w panel niższy - Kontakty, bo raczej mało poważnie wygląda przy nim "Molestowanie dzieci".

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych