Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy Andrzej Lepper zostanie świadkiem Jehowy?!


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-02, godz. 10:37

Swego czasu przewodniczący Samoobrony stał się przedmiotem żartów, gdy w czasie przemówienia sejmowego użył słów "poznałem prawdę". Niektórzy żartobliwie zaliczali go wtedy do świadków Jehowy.

Oczywiście, szef Samooobrony miał na myśli zupełnie co innego: źródło

Dlaczego jestem niewygodny? Dlatego, że wcześniej niż inni Polacy -z pełnym szacunkiem dla wszystkich -poznałem prawdę. Poznałem mechanizmy, jakimi kieruje się Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy i jeszcze wtedy EWG.

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-02, godz. 12:58

Andrew świadkiem? CZemu nie :P Wygadany jest, niezbyt mądry ani wykształcony, ale za to bezczelny i po chłopsku sprytny. Wprawdzie od razu po chrzcie musiałby zajść wysoko, bo pewnie nie zniósłby, żeby ktoś nim rządził, ale dla takiej persony pewnie dało by się załatwić przyspieszoną ścieżkę awansu B) :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-04-02, godz. 13:25

W świetle orderu danego mu przez bp Jankowskiego za zasługi przy ekumenizmie... :lol:
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#4 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-04-02, godz. 13:27

ale za to jakie humorystyczne by były jego przemówienia na kongresach letnich ;-) nikt by nie spał ;-) hehe a na każdego brata miał by haka ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#5 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-02, godz. 13:38

A.Lepper dobrze czułby się wśród kapusiów i donosicieli. Pamiętacie CIA (Centrum Informacji Aferalnej)?

Na marginesie wspomnę przy okazji żartów nt członkowstwa Wielkiego Wodza u ŚJ, ktoś przypomniał sobie że w młodości A.Lepper był związany z sektą o nazwie która nie zapadła mi w pamięci, ale nazwa sekty jest wzięta z talii kart. Może "walet pik" czy "dama karo"? Jakoś tak...

Zastanawiające jest że Lepper zamiast się roześmiać i wszystko zdementować, dziwnie mocno się denerwował, a informatorów, którzy donieśli o tym prasie, wysyłał do psychiatry. Może więc wódz Samoobrony ma jakąś niechlubną kartę w życiorysie, o której chciałby zapomnieć?

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-02, godz. 15:40

Ja widziałbym Andrzejka w Brooklynie, jako szefa służby. Myślę, że organizacja WTSowego zamordyzmu to byłaby odpowiednia działka dla takiego giganta :P B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-02, godz. 17:14

Ja widziałbym Andrzejka w Brooklynie, jako szefa służby. Myślę, że organizacja WTSowego zamordyzmu to byłaby odpowiednia działka dla takiego giganta 


Braciszq nic z tego, bo je jestem pewna, że na pierwszym przemówieniu na kongresie letnim Andrzejek krzyknąłby z mównicy - CIAŁO KIEROWNICZE MUSI ODEJŚĆ!!!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-02, godz. 17:22

albo krzyczałby: "Benedykt XVI musi odejść" lub "Babilon musi upaść"

wszystko zależy od tego, w czym widziałby swój interes.

a poza tym zauważcie, że Rutheford wykrzykiwał podobne hasła na kongresach, więc to akurat nic nowego pod słońcem.

#9 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-02, godz. 17:56

Chyba tak właśnie by było. Jeśli trafiłby do Brooklynu (a miałby takie szanse — świetny chwyt propagandowy: znany polityk zostaje SJ!), to pewnie nie podcinałby gałęzi, na której siedzi. Wbrew pozorom to nie jest skończony dureń, choć oczywiście człowiek bez ogłady itp.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#10 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-03, godz. 19:01

świetny chwyt propagandowy: znany polityk zostaje SJ!

Dobre. Znalazłoby się zaraz uzasadnienie dla jego obecności w polityce, np. że rozsadza od środka ten system rzeczy :). Tak samo jak Związek Radziecki prowadził wojny o pokój.

#11 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-03, godz. 20:50

świetny chwyt propagandowy: znany polityk zostaje SJ!

Dobre. Znalazłoby się zaraz uzasadnienie dla jego obecności w polityce, np. że rozsadza od środka ten system rzeczy :). Tak samo jak Związek Radziecki prowadził wojny o pokój.

Kto wie, może wtedy na poważnie Andrew zająłby się produkcją bomby atomowej, jak niegdyś zamierzał B) . Miałby mocny argument — mógłby jednym duchem ręki unicestwić "ten świat" :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#12 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-04-04, godz. 03:52

... i spełnił by wszystkie swoje obietnice wyborcze, nie byłoby bezrobocia, uruchomione by były prace interwencyjne - każdy bezrobotny kolportuje Strażnice ;-) a co przecie ludziska musą byc łocytane ! i muso poznac prawde! Kraj Straszaków Mlekiem Płynący ;-) niech zyje nam Przewodniczący Andrzej Lepki-rus
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#13 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2006-04-04, godz. 13:17

E tam sebol..... takie rzeczy to tylko w ,,erze" :lol: :lol: :lol:

#14 woks

woks

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 127 Postów
  • Lokalizacja:West Yorkshire

Napisano 2006-04-05, godz. 22:20

a wicie co po angielsku znaczy słowo 'leper'?
sprawdźcie....
haha

woks
"W nadziei radośni, w ucisku cierpliwi, w modlitwie wytrwali" Rz. 12:12

#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-06, godz. 05:40

"Leper" znaczy tyle co "trędowaty" :) . Właściwie to również konotacja biblijna, gdzie przeca trędowatych nie brakuje B) . Myślę, że Andrew nie ma wyboru — teraz już MUSI zostać świadkiem. Czeka go świetlana przyszłość, nas zresztą też :P ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-04-06, godz. 05:48

Już dawno Metallica prorokowała: Leper Messiah ;-)
[db]

#17 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-06, godz. 16:35

a wyobrażacie sobie braci Kaczyńskich nawróconych na ŚJ? :P To dopiero byłby cyrk...

#18 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-06, godz. 18:36

a wyobrażacie sobie braci Kaczyńskich nawróconych na ŚJ? :P To dopiero byłby cyrk...

Dobra myśl B) . Tym bardziej, że jest ich 2, więc w sam raz para do głoszenia :rolleyes: . Dorna na nadzorcę szkoły, a Ziobro — służby :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#19 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-04-06, godz. 21:22

Dorna na nadzorcę szkoły, a Ziobro — służby


ROTFL!!! I ten ich młody gruby pomagier (rzecznik prasowy jakiś chyba czy coś w tym rodzaju) jako sługa pomocniczy ;-)
[db]

#20 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-12, godz. 03:01

"Leper" znaczy tyle co "trędowaty" :) . Właściwie to również konotacja biblijna, gdzie przeca trędowatych nie brakuje B) . Myślę, że Andrew nie ma wyboru — teraz już MUSI zostać świadkiem. Czeka go świetlana przyszłość, nas zresztą też :P ;)


Poniżej coś dla amatorów przekazów subliminalnych, czyli: "czy to tylko opis zdjęcia, czy może coś więcej?!" ;/


Dołączona grafika

(kliknij na czarny pasek, aby powiększyć)
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych