Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czyżby Nadarzyn podjął kontrofensywe?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-18, godz. 06:30

Jajosworld napisał:

wskazówka - za tydzień będzie strażnik, który będzie mial temat - "jak odpowiadac na forach internetowych" wiec wstrzymajcie sie do czasu uzyskania swiatla...


Czy ktos juz wie o czym jest ten artykuł? Czy on jest autentyczny?
Czy jest tam cos o mnie?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#2 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-04-18, godz. 06:45

Oj, pochlebiasz sobie :D

#3 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-18, godz. 06:51

A co. ;)

Może ktos doceni nasze wysiłki.......
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#4 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-04-18, godz. 11:52

no i wiadomo już coś ?
destination: ..::SALSERO::..

#5 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-18, godz. 11:57

ironiczna wypowiedź jajosworld została przez Artura zrozumiana jako zapowiedź nowości wydawniczej lub organizacyjnej...

jeśli dobrze rozumiem, nick jajosworld oznacza "robienie sobie jaj" (żartowanie) z całego świata, a w szczególności z organizacji ŚJ...

i chyba w tym kontekście należało rozumieć tę wypowiedź... jeśli się mylę, to jej autora (jajosworlda) proszę o sprostowanie

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-04-18, godz. 13:23

Czy jest tam cos o mnie?

O Arturze w Strażnicy? Tego raczej nie należy się spodziewać ;/

Jednakże Nadarzyn może przyglądać się osobom, które w walkę z działalnością/poglądami Towarzystwa chcą włączyć rozwiązania prawne (i o poszukiwaniu takich rozwiązań piszą otwarcie). Ostatnio Lawrence Hughes (o sprawie Bethany Hughes tutaj: link) wspomniał na forum jehovahs-witness.com, że jego forumowe wypowiedzi były drukowane i wykorzystywane przez WTS w toczącym się procesie. To daje do myślenia.
.jb

#7 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-04-18, godz. 14:55

Ustalmy raz na zawsze. Śledząc to forum przewielebni, dbają tym samym o własną d.... . To dla nich mały poligon doświadczalny w kwestii, jakie pierdoły jeszcze przejdą, a które lepiej sobie darować. Ja na ich miejcu robiłbym tak samo. Przecież oni (w przeciwieństwie do swoich wiernych) doskonale wiedzą, że dżihouwa nic tu nie pomoże. Wszak ich być albo nie być, zależy od wielkości stadka baranów do wystrzyżenia. Pisał na ten temat:
bellastar Posted on: 2006-01-25 22:27

Już o tym kiedyś pisałem.
Dziś WTS to już moloch organizacyjny. Zleceniodawca i odbiorca wielu usług. Jako podmiot gospodarczy, żyje już własnym ekonomicznym bytem. Jest zapewne cennym, bo ciągle wypłacalnym partnerem w interesach. Śmiem twierdzić, że jako taka, WTS zajmuje trwałe miejsce w kalkulacjach i planach biznesowych. Itd. Itp.
Oni już istnieją po to żeby istnieć. To po prostu ciągle świetny interes.
Tu jeszcze raz przytoczę treść z innego postu:

"... Sprawa jest troszkę bardziej poważna niż się wydaje.
Właśnie w jednej ze Strażnic przeczytałem rzecz jakby banalną i większości chyba znaną iż, (cytuję z pamięci) ..." człowiek ma przyrodzoną potrzebę wielbienia Boga..."
Przewielebni z Brooklynu doskonale o tym wiedzą i dzięki temu jedzą chleb.
Tą naturalną potrzebę człowieka jak dotychczas, wykorzystują perfrekcyjnie.
I na pewno nie spoczną. Zbyt wygodne prowadzą życie..."



#8 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-18, godz. 14:55

Czy jest tam cos o mnie?

O Arturze w Strażnicy? Tego raczej nie należy się spodziewać ;/

Jednakże Nadarzyn może przyglądać się osobom, które w walkę z działalnością/poglądami Towarzystwa chcą włączyć rozwiązania prawne (i o poszukiwaniu takich rozwiązań piszą otwarcie). Ostatnio Lawrence Hughes (o sprawie Bethany Hughes tutaj: link) wspomniał na forum jehovahs-witness.com, że jego forumowe wypowiedzi były drukowane i wykorzystywane przez WTS w toczącym się procesie. To daje do myślenia.

Ciekawe... Kurcze, zaczynam się obawiać Wielkiego Brata Nadarzyńskiego. A swoją drogą to ciekawe, czy mogą publikować posty bez samej zgody zainteresowanego. U nas, w Polsce. Bo w Stanach to pewnie jaki stan, takie prawo. Zresztą co do prawa jestem raczej ignorantem, niestety... Ja walczę z WTSem przede wszystkim ironią, kpiarstwem, sarkazmem, satyrą, humorem... A swoją drogą ciekawe co by było, gdyby zaczęli dowcipkować na mój temat :P B) . Obawiam się, że nie wystarczy im polotu... :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#9 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-04-19, godz. 04:16

A swoją drogą to ciekawe, czy mogą publikować posty bez samej zgody zainteresowanego. U nas, w Polsce.

moga, mogą, dadzą op. cit. i po sprawie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#10 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-04-19, godz. 19:13

Ktoś tu kiedyś pisał, że wytropili go po IP. Mam pytanie do adminów forum: Czy jest możliwe podglądanie numerów IP piszących na forum przez osoby nie mające uprawnień administracyjnych?

Takiej możliwości nie ma. Chyba, że w wyniku jakiegoś nielegalnego działania. | Moderator
[db]

#11 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-04-19, godz. 19:38

raczej wątpie db aczkolwiek musieli by znaleźć jakąś lukę...

Jestem ciekaw ile osób z Nadarzyna tu zagląda :D Jestem też ciekaw jak podchodzą tu do materiałów przedstawianych, a nieukrywając często są one druzgocące B) Czy je badają? Czy po prostu opracowują strategie na te "kłamstwa"? A jeśli badają to czy ignorują fakty?...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#12 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-19, godz. 20:40

,2006-04-19 22:13] Ktoś tu kiedyś pisał, że wytropili go po IP. Mam pytanie do adminów forum: Czy jest możliwe podglądanie numerów IP piszących na forum przez osoby nie mające uprawnień administracyjnych?

Takiej możliwości nie ma. Chyba, że w wyniku jakiegoś nielegalnego działania. | Moderator

W takim razie jak możliwe jest, że przy pełnieniu funkcji "opa" na jakimkolwiek czacie wyświetlają się IP jak na dłoni? Z tego co wiem od ludzi zorientowanych w temacie, wystarczy prosty programik z początku lat 90. (jeszcze pod DOSa), żeby ściągnąć IP piszącego. Szczerze mówiąc, nie znam się za bardzo na tym, ale wiem, że istnieją różne techniki przechwytywania IP, do których wcale nie trzeba być Jamesem Bondem.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#13 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-19, godz. 20:42

raczej wątpie db aczkolwiek musieli by znaleźć jakąś lukę...

Jestem ciekaw ile osób z Nadarzyna tu zagląda :D Jestem też ciekaw jak podchodzą tu do materiałów przedstawianych, a nieukrywając często są one druzgocące B) Czy je badają? Czy po prostu opracowują strategie na te "kłamstwa"? A jeśli badają to czy ignorują fakty?...

Raczej przyglądają się samym piszącym, a mniej publikowanym treściom, o ile nie uderzają one w samą centralę. Może to wyłącznie moje zdanie, a może nie... Innymi słowy: nie potwierdzam i nie zaprzeczam :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#14 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-04-19, godz. 20:46

:rolleyes: z moich skromnych informacji z polowa pokoi w Nadarzynie sledzi te i inne wypowiedzi
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#15 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-04-19, godz. 21:24

z moich skromnych informacji z polowa pokoi w Nadarzynie sledzi te i inne wypowiedzi


W takim razie pozdrawiam serdecznie betelczyków! Jeżeli jesteście zainteresowani bardziej budującą formą wymiany myśli, to piszcie do mnie na priv.

#16 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-19, godz. 22:12

Ja również zapraszam bardziej odważnych betelczyków na priv :P . Nie gryzę, czasem tylko pluję jadem ;).
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#17 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-04-19, godz. 23:19

No to i ja nie będę gorszy ;)
Zawsze mogę pogadać... za skutki nie ręczę, bo ostatnio "studiujące" ze mną małżeństwo gorliwych ŚJ odeszło od zboru, ale do odważnych świat należy :)
Niemniej z przyjemnościa dowiem się jakie nastroje panują na wyższych szczeblach w Nadarzynie w kwestii krwi, bo w Brooklynie tylko czekać na nową schizmę niczym w roku 1981.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#18 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-04-19, godz. 23:20

Że na czacie można wyśledzić z kim się rozmawia to rzecz ogólnie wiadoma, mnie bardziej interesuje forum. Dzięki za informacje.
[db]

#19 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-04-19, godz. 23:26

Spox.
Tu też mozna wyśledzić :D
Ale nie martw się, zarówno na czacie jak i tutaj możliwości "wyśledzenia" maja tylko moderatorzy i nikt więcej, zatem nie obawiaj się. Nikt z nas nie jest zainteresowany donosicielstwem ani dostarczaniem Nadarzynowi informacji o uczestnikach. Pisz spokojnie.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#20 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-04-20, godz. 08:17

Że praktycznie na każdym forum admini i czasem też zwykli moderatorzy mają wgląd w IP to normalka i to mnie nie dziwi. Chodzi mi o to, czy jest możliwość wyhakowania IP stąd bez pomocy "szczura" w ekipie moderatorskiej ;-)

Nikt z nas nie jest zainteresowany donosicielstwem ani dostarczaniem Nadarzynowi informacji o uczestnikach. Pisz spokojnie.


Ja jestem spokojny, tylko ciekawski i spiskowęszytielnyj ;-)
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych